صفحه 133 از 151 نخستنخست ... 3383123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,321 تا 1,330 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

سلام برای ملبورن حدود 22 می چه پروازی را پیشنهاد میدید ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    سلام برای ملبورن حدود 22 می چه پروازی را پیشنهاد میدید ؟
    سلام
    من هواپیمایی تای رو پیشنهاد میدم میشه به نرخ 2/9 میلیون گرفت

Moderator
    mistak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Degree in IT from Shiraz University

دوستان برای رفتن به آکلند (نیوزلند) هواپیما تو سیدنی توقف داره و باید ویزای ترازیت استرالیا رو گرفت.
    دوست من الان تو سری لانکا هست و از اونجا میخواد بره اوکلند یعنی ایران برنمیگرده.
    حالا سوالم اینه: ایشون چطور میتونه ویزای ترانزیت رو اقدام کنه؟ آیا باید بیومتریک انجام بده؟
    اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید، ابیشون چطور میتونن برای ویزای ترانزیت از سریلانکا اقدام کنه.
    سپاس
    اگه از پاسخ رضایت داشتید، لطفا دکمه *اضافه کردن به امتیاز کاربر رو بزنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mistak نمایش پست ها
    دوستان برای رفتن به آکلند (نیوزلند) هواپیما تو سیدنی توقف داره و باید ویزای ترازیت استرالیا رو گرفت.
    دوست من الان تو سری لانکا هست و از اونجا میخواد بره اوکلند یعنی ایران برنمیگرده.
    حالا سوالم اینه: ایشون چطور میتونه ویزای ترانزیت رو اقدام کنه؟ آیا باید بیومتریک انجام بده؟
    اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید، ابیشون چطور میتونن برای ویزای ترانزیت از سریلانکا اقدام کنه.
    سپاس
    سلام
    باید از طریق وبسایت سفارت استرالیا اقدام کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedcial

سلام برای سیدنی 1 فب می خاستم بگیرم، به نظرتون با ایر ایشیا بگیرم چقدر می تونم بگیرم (20 کیلو بار)؟
    با قطر چه قدر در میاد؟ (20 کیلو بار) ؟
    شنیدم کیفیت پایین و زمان زیادی تو فرودگاه معطل می شیم با ایر اشیا . و ب نظرتون می ارزه نسبت به قیمت و مشکلاتش ایر اشیا بگیرم؟
    خیلی ممنون از راهنمایی تون

Junior Member

سلام دوستان. من حدودا 18 فوریه باید برم ملبورن که دیگه 20 اونجا باشم. برای این روز رو سرچ کردم قیمت ها از 3.200 تا 3.500 بود. اما این قیمت ها از الان که یک ماه پیش هست اینقدر بودن. اگر بخوام از یک هفته قبل بگیرم(الان یک هفته بعد از امروز رو چک کردم) قیمت ها به 7 میلیون می رسه. از اونجا که هنوز ویزام نیومده از الان نمی تونم بخرم و مجبورم همون یک هفته قبل بخرم. امکانش هست که من رو راهنمایی کنید که اولا ارزون ترین بلیط هارو کجا می تونم بخرم؟
    دوما اینکه اگه الان بخرم اگر بعدا نتونستم برم می تونم بلیطم رو پس بدم؟

بسیار ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط victorman نمایش پست ها
    سلام دوستان. من حدودا 18 فوریه باید برم ملبورن که دیگه 20 اونجا باشم. برای این روز رو سرچ کردم قیمت ها از 3.200 تا 3.500 بود. اما این قیمت ها از الان که یک ماه پیش هست اینقدر بودن. اگر بخوام از یک هفته قبل بگیرم(الان یک هفته بعد از امروز رو چک کردم) قیمت ها به 7 میلیون می رسه. از اونجا که هنوز ویزام نیومده از الان نمی تونم بخرم و مجبورم همون یک هفته قبل بخرم. امکانش هست که من رو راهنمایی کنید که اولا ارزون ترین بلیط هارو کجا می تونم بخرم؟
    دوما اینکه اگه الان بخرم اگر بعدا نتونستم برم می تونم بلیطم رو پس بدم؟

بسیار ممنون از شما
    سلام دوست عزيز،تا اخر روز ١٥ ژانويه هواپيمايي قطر تخفيف فوق العاده در پرواز هاي رفت و برگشت داره،هرچه سريعتر خريد كنيد،من براي حوالي عيد رفت و برگشت از ملبورن به تهران گرفتم ٩٤٠ دلار استراليا،اصلا باور كردني نيست،اومدني پرواز يك طرفه گرفته بوديم از امارات نفري ١١٠٠ دلار امريكا.البته ميتونيد از سايت skyscanner هم چك كتيد من از اونجا خريدم،اين سايت مياد تمام آژانس هاي هواپيمايي استراليا رو مياره براتون و نرخ پيشنهاديشون رو مزاره،در واقع من از بست جت خريدم اين نرخ،از خود قطر ايروي ميشد حدود ١٠٤٥ دلار استراليا،باز اگه سوالي داشتيد پيغام بديد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrania نمایش پست ها
    سلام برای سیدنی 1 فب می خاستم بگیرم، به نظرتون با ایر ایشیا بگیرم چقدر می تونم بگیرم (20 کیلو بار)؟
    با قطر چه قدر در میاد؟ (20 کیلو بار) ؟
    شنیدم کیفیت پایین و زمان زیادی تو فرودگاه معطل می شیم با ایر اشیا . و ب نظرتون می ارزه نسبت به قیمت و مشکلاتش ایر اشیا بگیرم؟
    خیلی ممنون از راهنمایی تون
    توجه كنيد كه بيست كيلو بار خيلي كمه اگه بار اولتون هست كه داريد مياييد،جون يكسري وسايل ضروري بايد بياريد كه وزنشون زياد ميشه،سعي كنيد از قطر بخريد،تخفيف داره تا اخر پانزده ژانويه،رفت و برگشت بگيريد كه به نفعتون باشه،كيفيت پرواز هم مهم هست چون پرواز طولانيه و واقعا ادم خسته ميشه باز بستگي به خودتون داره،

نقل قول نوشته اصلی توسط roshanadalir نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز،تا اخر روز ١٥ ژانويه هواپيمايي قطر تخفيف فوق العاده در پرواز هاي رفت و برگشت داره،هرچه سريعتر خريد كنيد،من براي حوالي عيد رفت و برگشت از ملبورن به تهران گرفتم ٩٤٠ دلار استراليا،اصلا باور كردني نيست،اومدني پرواز يك طرفه گرفته بوديم از امارات نفري ١١٠٠ دلار امريكا.البته ميتونيد از سايت skyscanner هم چك كتيد من از اونجا خريدم،اين سايت مياد تمام آژانس هاي هواپيمايي استراليا رو مياره براتون و نرخ پيشنهاديشون رو مزاره،در واقع من از بست جت خريدم اين نرخ،از خود قطر ايروي ميشد حدود ١٠٤٥ دلار استراليا،باز اگه سوالي داشتيد پيغام بديد
    سلام
    یه نکته ای که باید خدمتتون بگم راجع به بلیت های آفر قطری یا آفر روی هر ارلاینی
    این بلیت ها به شرطی به صرفه هست که سر همون تاریخ های رفت و برگشتتون پرواز کنید
    اگر دست به بلیت بزنید جریمه تغییر تاریخ + ماتفاوت قیمت بلیت رو به روز ازتون میگیره
    من به شوخی به دوستان بعضی وقت ها میگم که ارلاین این بلیت رو الان ارزون داره میفروشه به امیدی اینکه شما بخواهید یه روز تغییرش بدید
    یه بلیت بود چند وقت پیش که به خاطر تغییر یه هفته ای ایش مسافر 1000 دلار استرالیا باید پرداخت میکرد
    راجع به سایت های آنلاین هم باز به شرط اینکه بلیت رو بهش دست نمیزنید به صرفه هست و اگر قرار باشه دست بزنید مقررات و پالیسی خودشون رو داره که کاملن ممکنه متفاوت باشه با استاندارد ارلاین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

با سلام من از استرالیا پذیرش با فاند کامل دارم. در نامه پذیرشم نوشته که هزینه پرواز رو ساپورت میکنه به مبلغ 3000 دلار. کسی هست که منو راهنمایی کنه که چطوری میتونم از این مقدار برای اولین پروازم استفاذه کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)