صفحه 136 از 151 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    من با ایر اسیا بلیط گرفتم برای استرالیا که ساعت 1 بعد از ظهر به KL میرسه و حدود 8 شب هم از KL پرواز میکنه. آیا وقتی که boarding pass در فرودگاه امام میگیرم برای هر 2 لگ پرواز رو همونجا بهم میدند؟ کارتها جداگانه هست یا یک کارت در فرودگاه امام میدهند و باید دوباره در KL چک این کنم؟
    به من و بقیه مسافرها فقط یک کارت پرواز دادن توی ایران برای لگ اول پرواز. وقتی رسیدین مالزی برید به قسمت transfer desk و با نشون دادن پاسپورت برای لگ دوم پرواز هم کارت پرواز بگیرید.

سلام
    من با ایر اسیا بلیط گرفتم برای استرالیا که ساعت 1 بعد از ظهر به KL میرسه و حدود 8 شب هم از KL پرواز میکنه. آیا وقتی که boarding pass در فرودگاه امام میگیرم برای هر 2 لگ پرواز رو همونجا بهم میدند؟ کارتها جداگانه هست یا یک کارت در فرودگاه امام میدهند و باید دوباره در KL چک این کنم؟
    براي تمامي پروازهايي كه كانكشن دارند، با هر ايرلايني، بايد تمام boarding pass ها رو تو فرودگاه امام بهتون بدن كه خيلي بهتره، ولي بعضي اوقات پيش مياد كه سيستم جوابگو نيست و بهتون ميگن تو مقصد بعدي كارت پرواز بعدي رو بگيريد.
    و بله به ازاي هر پرواز كارت جداگانه بهتون ميدن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    به من و بقیه مسافرها فقط یک کارت پرواز دادن توی ایران برای لگ اول پرواز. وقتی رسیدین مالزی برید به قسمت transfer desk و با نشون دادن پاسپورت برای لگ دوم پرواز هم کارت پرواز بگیرید.
    ممنون
    مسئله اینجاست که من میخوام از فرودگاه بیام بیرون پس باید از immigration رد بشم و پاس رو مهر بزنم و برگردم . اگر در فرودگاه امام کارت لگ دوم رو بهم ندن باید برم دوباره از کانترهای ایر اسیا کارت پرواز بگیرم .
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه در تهران پلیس مهاجرت ویزای استرالیا رو چک میکنه؟ با توجه به اینکه کارت پرواز مالزی دارم و برای مالزی با پاس ایرانی ویزا لازم نیست

ممنون
    مسئله اینجاست که من میخوام از فرودگاه بیام بیرون پس باید از immigration رد بشم و پاس رو مهر بزنم و برگردم . اگر در فرودگاه امام کارت لگ دوم رو بهم ندن باید برم دوباره از کانترهای ایر اسیا کارت پرواز بگیرم .
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه در تهران پلیس مهاجرت ویزای استرالیا رو چک میکنه؟ با توجه به اینکه کارت پرواز مالزی دارم و برای مالزی با پاس ایرانی ویزا لازم نیست
    معمولا دو تا کارت پرواز رو تو همون فرودگاه امام برای ایرلاین های دیگه میدن ولی این ایرآسیا اینطوری بود. تازه توی همون لگ اول هم که کارت پروازش رو داد به نظر میومد که از سیستم ایران ایر داره استفاده میکنه چون کارت پروازش شبیه کارت پروازهای ایر آسیا نبود ، شبیه ایران ایر بود که یه خرده عجیب بود. همونجا بهمون گفتن که وقتی رسیدین مالزی برید transfer desk تا کارت دوم رو بگیرید.
    اینکه شما میخواین از فرودگاه خارج شین مشکلی نداره چون transfer desk قبل از immigration قرار داره . یا حتی اگه اینطوری هم نبود اول برید تو مسیری که مسافرهای transfer میرن بعدش برگردید و از immigration خارج شید.
    در مورد پلیس مهاجرت هم نه ویزای استرالیا رو چک نمیکنن چون ویزاش الکترونیکیه و اصلا به بلیطتتون هم نگاه نمیکنه و جای نگرانی نیست. اونها توجیه هستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    در مورد پلیس مهاجرت هم نه ویزای استرالیا رو چک نمیکنن چون ویزاش الکترونیکیه و اصلا به بلیطتتون هم نگاه نمیکنه و جای نگرانی نیست. اونها توجیه هستند.
    با توجه به مقصد نهايي تون خود ايرلاين معمولا تو تهران چك مي كنه كه ويزا داشته باشيد قبل از اينكه بهتون كارت پرواز بده. ولي هميشه نه.

با سلام
    سوالي در مورد بايط داشتم كه ممنون ميشم پاسخ بديد
    بنده و همسر و فرزندم ويزاي استراليا گرفتيم تا آگوست ٢٠١٩ اعتبار داره (من ويزاي دانشجويي - مابقي اعضا dependents)
    با اين اوصاف الان من ميتونم بليط يكطرفه خريداري كنم؟ مشكلي پيش نمياد توي استراليا؟
    يكي از دفاتر فروش بليط گفت براي اطمينان از سفارت بپرس ولي نه تلفن و نه ايميل رو متاسفانه پاسخ نميدن
    ممنون ميشم كمك كنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YAhya200016 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده و همسر و فرزندم ويزاي استراليا گرفتيم تا آگوست ٢٠١٩ اعتبار داره (من ويزاي دانشجويي - مابقي اعضا dependents)
    با اين اوصاف الان من ميتونم بليط يكطرفه خريداري كنم؟ مشكلي پيش نمياد توي استراليا؟
    يكي از دفاتر فروش بليط گفت براي اطمينان از سفارت بپرس ولي نه تلفن و نه ايميل رو متاسفانه پاسخ نميدن
    ممنون ميشم كمك كنيد
    سلام،

من اینترنتی بلیط گرفتم از یکی از آژانس های معروف که نمیدونم میشه اینجا اسم برد یا نه،

قبل از پرداخت باید Confirm میکردم که چون بیلیطم یه طرفه است باید ویزام یکی از موارد دانشجویی، یا بیشتر از یک سال یا ... باشه.

مسئولش هم زنگ زد که اطلاعات رو چک کنه و بیلیط رو صادر کنه، وقتی گفتم ویزام دانشجوییه برای همین بیلیطم یک طرفه است گفت اوکی.

از این جهت ویزای شما که دانشجوییه و ویزای dependent هاتونم بیشتر از یک ساله، قاعدتا نباید مشکلی باشه.

البته من جز این تجربه، اطلاعات دیگه ای در این زمینه ندارم، اگه دوستان دیگه مطمئن تر هستن راهنمایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    با توجه به مقصد نهايي تون خود ايرلاين معمولا تو تهران چك مي كنه كه ويزا داشته باشيد قبل از اينكه بهتون كارت پرواز بده. ولي هميشه نه.
    همیشه ویزا استرالیا قبل از اینکه کارت پرواز صادر شه چک میشه توی کانتر چک این ولی این رو مسافر متوجه نمیشه
    نیاز هم به دیدن برگه ی تاییدیه ویزاتون نیست چون اون رو ملاک قرار نمیدن

نقل قول نوشته اصلی توسط YAhya200016 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون ميشم كمك كنيد
    همیشه با ویزای دانشجویی کار مهاجرت و ازدواج میتونید بلیت یه طرفه بگیرید
    با ویزای ویزیتوری توریستی ملاقات بستگان باید بلیت رفت و برگشت داشته باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    بله ایرلاین رو میدونم چک میکنند ویزا رو ولی برام پلیس مهاجرت مهم هست که چک نکنه چون با ویزا نمیرم و نگران بودم که سر این موضوع بهم گیر بده.
    به هر حال ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)