صفحه 147 از 151 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

سلام دوست عزیز

منهم یکی دو بار این ایراد را وقتی ایران بودم دیده ام. قیمت رسمی را در نظر میگیرد ولی وقتی وارد پروسه خرید شوید به نظرم قیمت واقعی را به شما میدهد یعنی عوض میشود.یا اساسا کار نمیکند. البته توصیه اینکه سایت را تنظیم کنید از اول قیمت به دلار امریکا یا هر ارز دیگری که میخواهید بدهد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran136 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید که این سوال ابتدایی شاید به نظر برسه اما قیمت بلیط پروازهای خارجی با چه دلاری محاسبه میشه؟
    الان مثلا من دیدم توی این سایت skyscanner.net پرواز تهران بریزبین رو با قیمت 2 میلیون تومن هم داره. بعد که وارد خرید میشی قیمت به یورو 400 و خرده ای بود! یعنی در واقع سوال دیگه م اینه که اصلا قیمت های این سایت skyscanner.net قابل اطمینان هست یا باید از سایت های مثل alibaba قیمت بلیط رو در نظر گرفت؟
    ممنون
    ویرایش توسط susighton : October 29th, 2019 در ساعت 09:22 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran136 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید که این سوال ابتدایی شاید به نظر برسه اما قیمت بلیط پروازهای خارجی با چه دلاری محاسبه میشه؟
    الان مثلا من دیدم توی این سایت skyscanner.net پرواز تهران بریزبین رو با قیمت 2 میلیون تومن هم داره. بعد که وارد خرید میشی قیمت به یورو 400 و خرده ای بود! یعنی در واقع سوال دیگه م اینه که اصلا قیمت های این سایت skyscanner.net قابل اطمینان هست یا باید از سایت های مثل قیمت بلیط رو در نظر گرفت؟
    ممنون

1. اسکای اسکنر فقط یه موتور جستجو گر هست که شما رو فقط لینک میکنه به یک سایت فروش ، برای همین ممکنه نرخ هاش آپدیت نباشه
    2. نرخ تبدیل ارز ریال توی خیلی از سایت های آنلاین به نرخ دلار بانک مرکزی ایران هست که 4200 تومن زده هنوز برای همین اصلن با کارانسی ایران کار نکنید
    3. بهترین مسیر از نظر نرخی رفت به کوآلا و بعد با کررییر های ارزون قیمت مالزیایی به استرالیا هست
    4. اسم سایت های فروش بلیت رو لطفن توی فروم نبرید بر خلاف مقررات فروم هست. این ها به خدا خودشون هواپیمایی ندارند که شما رو برسونند استرالیا گنده اشون نکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    1. اسکای اسکنر فقط یه موتور جستجو گر هست که شما رو فقط لینک میکنه به یک سایت فروش ، برای همین ممکنه نرخ هاش آپدیت نباشه
    2. نرخ تبدیل ارز ریال توی خیلی از سایت های آنلاین به نرخ دلار بانک مرکزی ایران هست که 4200 تومن زده هنوز برای همین اصلن با کارانسی ایران کار نکنید
    3. بهترین مسیر از نظر نرخی رفت به کوآلا و بعد با کررییر های ارزون قیمت مالزیایی به استرالیا هست
    4. اسم سایت های فروش بلیت رو لطفن توی فروم نبرید بر خلاف مقررات فروم هست. این ها به خدا خودشون هواپیمایی ندارند که شما رو برسونند استرالیا گنده اشون نکنید.
    خیلی ممنونم از پاسختون. من واقعا معذرت می‌خوام. اصلا نمی‌دونستم نباید اسم این سایت ها رو بیارم. پس پیشنهاد شما خرید از چه سایت هایی هست با توجه به همه محدودیت هایی که اینجا داریم؟

یه سوال دیگه هم دارم که به نظرم بی ربط به اینجاست اما ممنون میشم پاسخ بدید اگه می‌دونید. توی استرالیا با ویزای دانشجویی میشه ماشین و گوشی و لپ تاپ قسطی خرید؟ چون برای خرید گوشی و لپ تاپ که حداقل دیدم یکی از شرایطش اقامت دائم بود، اما برای ماشین من دیدم بعضی بچه ها توی این فروم گفتن میشه با ویزای دانشجویی قسطی خرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

منهم یکی دو بار این ایراد را وقتی ایران بودم دیده ام. قیمت رسمی را در نظر میگیرد ولی وقتی وارد پروسه خرید شوید به نظرم قیمت واقعی را به شما میدهد یعنی عوض میشود.یا اساسا کار نمیکند. البته توصیه اینکه سایت را تنظیم کنید از اول قیمت به دلار امریکا یا هر ارز دیگری که میخواهید بدهد.

موفق باشید
    خیلی ممنونم از پاسختون.
    ببخشید امکانش هست اگه شما هم راجع به سوال من درباره خرید قسطی ماشین، گوشی و لپ تاپ اطلاعی دارید بنده رو در جریان بذارید. اینکه آیا با ویزای دانشجویی هم میشه توی استرالیا این سه تا رو قسطی خرید یا حتما باید اقامت دائم داشت. ممنون

Junior Member

سلام و ارادت
    من و همسرم، اواسط دی ماه قسط رفتن از تهران به آدلاید رو داریم. اگه لطف بفرمایید و به صرفه ترین مسیر رو معرفی بفرمائید ممنون میشم و اینکه نفری چند کیلو بار میتونیم ببریم؟
    Junior Member

سلام دوستان
    از الان برای استرالیا بلیط بگیرم ارزون تره یا دو ماه دیگه نزدیک پروز؟
    سوال دومم اینه که پروازها عموما یک یا دو تا توقف در کشورهای بین مسیر مثلا چین یا عمان و ... دارن. ایا من که اقامت در اون کشورها رو ندارم مشکلی برام پیشنمیاد؟ ممکنه در کشوری دو تا فرودگاه باشه و بعد از پیاده شدن بخوام برم یه فرودگاه دیگه برای مسیر بعدی انوقت دیگه نمیتونم از وسط شهر رد بشم چون اقامت و حق تردد ندارم! این موارد رو ممنون میشم پاسخ بدین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1055 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از الان برای استرالیا بلیط بگیرم ارزون تره یا دو ماه دیگه نزدیک پروز؟
    سوال دومم اینه که پروازها عموما یک یا دو تا توقف در کشورهای بین مسیر مثلا چین یا عمان و ... دارن. ایا من که اقامت در اون کشورها رو ندارم مشکلی برام پیشنمیاد؟ ممکنه در کشوری دو تا فرودگاه باشه و بعد از پیاده شدن بخوام برم یه فرودگاه دیگه برای مسیر بعدی انوقت دیگه نمیتونم از وسط شهر رد بشم چون اقامت و حق تردد ندارم! این موارد رو ممنون میشم پاسخ بدین.
    سلام.. بنظر کاملن شخصی و طبق تجربه معمولن در نزدیکیای پرواز گرونتر میشه. ولی یه سری پروازها هستن که چندهفته مونده تازه وارد نتایج جستجوی skyscanner میشن.
    برای چین نیاز به ویزا دارید و به زحمتش چندان نمی ارزه، چون جدای از وقت یه هزینه هم برای ویزا باید بدید: هرچند پروازش ارزونه. برا عمان، قطر، و امارات (دوبی) خیر، مادامی که پرواز بعدی همون فرودگاه باشه که معمولن هم هست. برا مالزی هم که نیازی به ویزا ندارید.

سلام
    بله میتونید با تهیه دو بلیت مجزا خودتون رو به استرالیا برسونید
    توی مسیر ایران به استرالیا به استثنای مسیر های توقف در چین و هنگ کنگ یا تایوان نیاز به هیچ نوع ویزایی نیست
    سلام.
    تمام پروازهايي كه در چين توقف دارن نياز به ويزاي ترنسفر چين دارند؟ مثلا پروازي كه در پكن توقف داره؟ يا مثلا از يك شهر در شرق چين ميره غرب چين؟ فكر كنم همه پروازهاي چينا ساترن اينطورين؟
    الان من يك روز رو توي يكي از اين سايت ها سرچ كردم (پرواز تهران ملبورن): قيمت چينا ساترن 7.5 هست، عمان اير 10.5، قطر 14.5 و .... چينا ساترن با اختلاف ازران ترين پروازها هست. پس كلا با اين حساب بايد پروازهاي چينا ساترن رو از گزينه هاي انتخاب حذف كنيم؟
    ویرایش توسط Tesla64 : November 10th, 2019 در ساعت 07:51 PM

جناب پيرسون، من چند صفحه رو خوندم. چيزي كه استنباط كردم اين هست كه يكي از بهترين روشها اين هست كه با يه پرواز بريم مالزي (چون ويزا نميخواد. اين رو واقعا مطمئن نيستم طبق نوشته هاي بالا ميگم) و از انجا يه پرواز جدا بگيريم (با چند ساعت توقف/ يا حتي يه اقامت يك روزه در كشور اگر ويزاي ورود نميخواد) براي استراليا؟

دوستان خواهشن بلیت ها تون رو از سایت های ایرانی که مثل قارچ زیاد داره میشه نگیرید. افراد غیر حرفه ای زیادی هستند الان که وارد این بیزینس شدند نه اطلاعات تیکتینگ دارند و نه ویزا
    میدونید که هیچ سایت آنلاین امکان صدور هیچ نوع بلیتی رو از خودش مستقیم نداره ،و فقط نقشه واسطه بین مسافر و آژانس و یا بین مسافر و ارلاین رو بازی میکنه
    پيشنهاد شما چي هست ؟ چه سايتي ؟ چه آژانسي؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)