صفحه 148 از 151 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    پيشنهاد شما چي هست ؟ چه سايتي ؟ چه آژانسي؟
    از خود ارلاین یا نماینده هاشون یعنی آژانس های معتبر بند الف بلیتتون رو تهیه بفرمایید

ApplyAbroad Superstar

سلام

لیستی از این آژانسها را کجا میشود پیدا کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    از خود ارلاین یا نماینده هاشون یعنی آژانس های معتبر بند الف بلیتتون رو تهیه بفرمایید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام

لیستی از این آژانسها را کجا میشود پیدا کرد؟
    آژآنس های بند الف هم خودشون به دو دسته آژآنس های استاک هولدر و غیر استاک هولدر تقسیم میشند
    متاسفانه لیستی وجود نداره که این موضوع مشخص کنه
    ولی راهنمایی خواستید توی پیام خصوصی در خدمت هستم
    توی لینک زیر هم آژانس هایی که بند الف دارند میتونید پیدا بفرمایید
    متاسفانه سازمان هواپیمایی کشوری بسیار ضعیف عمل میکنه توی کنترل ارلاین های و آژانس های متخطی
    من یکی از کار های مورد علاقه ام پیگیری تخلفات ارلاین و آژانس ها هست به صورت شخصی free of charge اینکار رو انجام میدم هم مشاوره و هم پیگیری
    کیس های هست که تخطی آژانس محرز هست
    مثلن یه مورد هست که آژانس از بیخ و بن بیشرمانه گفته اصلن این مسافر من نبوده! حتی موفق شده اسم مسافر روی سیستم رزرواسیون تغییر بده که هیچ ردی نباشه ازش!
    دو سال از پیگیری شکایت گذشته ولی سازمان میگه که وقت و نیرو نداریم که کمیته انضباطی برای شکایت بذاریم تا حکمی صادرشه برای این کیس!!!!
    برای همین یه جوری شده الان باید برای معامله در ایران شما حتمن باید خودتون هیستوری و اعتبار اون شخص رو توی مارکت در بیارید به سازمان های تایید کننده اش هم اعتماد نفرمایید.
    افرادی هم سرازیر شدند توی این بیزینس که هیچ سررشته ای نداشتند مثلن آهن فروش نظامی یا بنکدار چون نقدینگیش بالا هست
    کل دنیا 10 تا سایت فروش بلیت نیست اون وقت در ایران که توانایی سفر مردم نسبت به همه جای دنیا کمتره به اغلب کشورهای دنیا هم نیاز به ویزا هست 500 تا سایت آنلاین فروش بلیت داریم فقط
    میدونید که چند سال پیش توی یه عمل تروریستی یه نفر ایرانی توی سیدنی با البغدادی بیت کرد
    آقای محمد حسن منطقی بروجردی
    https://en.wikipedia.org/wiki/2014_Sydney_hostage_crisis
    https://en.wikipedia.org/wiki/Man_Haron_Monis

ایشون هم تو کار بیزینس بلیت بودند در ایران!!!!
    مرحوم اگر ایران بودند الان چند تا سایت فروش بلیت زده بودند
    البته ایشون موقعی که از ایران رفتند میگند 200 تومان اون زمان کلاهبرداری کرده بودند
    https://agencylist.cao.ir/

ویرایش توسط Pearson : November 11th, 2019 در ساعت 03:03 PM

ApplyAbroad Superstar

بسیار از شما متشکرم

با این وصف که میفرمایید جدا دوستان باید توجه کنند.

نکته جالب از دید من فلسفه این دسته بندی کردن هاست که قاعدتا باید به مسافر کمک کند بلیط از کجا و تور از کجا و سفر زیارتی از کجا دنبال کند در حالیکه مرجعی نیست شرایط فروشندگان را روشن کند! روشن که خیر دست کم بیان کند.

من تقریبا مطمین هستم این وزارت خانه جدید گردشگری که راه بیافتد اوضاع بهتر نشود چون یک متولی دیگر هم اضافه میشود و او هم از این خان بلیط فروشی سهمی میخواهد.

این بنده خدا هم که اشاره کردید فکر کنم هنوز به فکر بلیط فروشی بوده در استرالیا. فقط مسیر را با کمک ایتینری البغدادی از چین و ماچین به بلیط فروشی در مسیر بهشت و رضوان و خلد برین تغییر داده بوده است

مجدد بی اندازه از توضیح شما متشکرم.

آژآنس های بند الف هم خودشون به دو دسته آژآنس های استاک هولدر و غیر استاک هولدر تقسیم میشند
    متاسفانه لیستی وجود نداره که این موضوع مشخص کنه
    ولی راهنمایی خواستید توی پیام خصوصی در خدمت هستم
    توی لینک زیر هم آژانس هایی که بند الف دارند میتونید پیدا بفرمایید
    متاسفانه سازمان هواپیمایی کشوری بسیار ضعیف عمل میکنه توی کنترل ارلاین های و آژانس های متخطی
    من یکی از کار های مورد علاقه ام پیگیری تخلفات ارلاین و آژانس ها هست به صورت شخصی free of charge اینکار رو انجام میدم هم مشاوره و هم پیگیری
    کیس های هست که تخطی آژانس محرز هست
    مثلن یه مورد هست که آژانس از بیخ و بن بیشرمانه گفته اصلن این مسافر من نبوده! حتی موفق شده اسم مسافر روی سیستم رزرواسیون تغییر بده که هیچ ردی نباشه ازش!
    دو سال از پیگیری شکایت گذشته ولی سازمان میگه که وقت و نیرو نداریم که کمیته انضباطی برای شکایت بذاریم تا حکمی صادرشه برای این کیس!!!!
    برای همین یه جوری شده الان باید برای معامله در ایران شما حتمن باید خودتون هیستوری و اعتبار اون شخص رو توی مارکت در بیارید به سازمان های تایید کننده اش هم اعتماد نفرمایید.
    افرادی هم سرازیر شدند توی این بیزینس که هیچ سررشته ای نداشتند مثلن آهن فروش نظامی یا بنکدار چون نقدینگیش بالا هست
    کل دنیا 10 تا سایت فروش بلیت نیست اون وقت در ایران که توانایی سفر مردم نسبت به همه جای دنیا کمتره به اغلب کشورهای دنیا هم نیاز به ویزا هست 500 تا سایت آنلاین فروش بلیت داریم فقط
    میدونید که چند سال پیش توی یه عمل تروریستی یه نفر ایرانی توی سیدنی با البغدادی بیت کرد
    آقای محمد حسن منطقی بروجردی
    https://en.wikipedia.org/wiki/2014_Sydney_hostage_crisis
    https://en.wikipedia.org/wiki/Man_Haron_Monis

ایشون هم تو کار بیزینس بلیت بودند در ایران!!!!
    مرحوم اگر ایران بودند الان چند تا سایت فروش بلیت زده بودند
    البته ایشون موقعی که از ایران رفتند میگند 200 تومان اون زمان کلاهبرداری کرده بودند
    https://agencylist.cao.ir/

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام.
    تمام پروازهايي كه در چين توقف دارن نياز به ويزاي ترنسفر چين دارند؟ مثلا پروازي كه در پكن توقف داره؟ يا مثلا از يك شهر در شرق چين ميره غرب چين؟ فكر كنم همه پروازهاي چينا ساترن اينطورين؟
    الان من يك روز رو توي يكي از اين سايت ها سرچ كردم (پرواز تهران ملبورن): قيمت چينا ساترن 7.5 هست، عمان اير 10.5، قطر 14.5 و .... چينا ساترن با اختلاف ازران ترين پروازها هست. پس كلا با اين حساب بايد پروازهاي چينا ساترن رو از گزينه هاي انتخاب حذف كنيم؟
    پرواز هایی که توی چین یا هر کشور توی دنیا یا هر منطقه ویزا مشترکی مثل شنگن دو تا توقف دارند شما نیاز به ویزای ورود دارید
    چاینا ساترن نیاز به ویزای ورود به چین پیدا میکنید
    چاینا ساترن ابتدا به ارومچی پرواز میکنید در ادامه شما وارد چین میشوید که نیاز به ویزای ورود به چین پیدا میکنید

پرواز هایی که توی چین یا هر کشور توی دنیا یا هر منطقه ویزا مشترکی مثل شنگن دو تا توقف دارند شما نیاز به ویزای ورود دارید
    چاینا ساترن نیاز به ویزای ورود به چین پیدا میکنید
    چاینا ساترن ابتدا به ارومچی پرواز میکنید در ادامه شما وارد چین میشوید که نیاز به ویزای ورود به چین پیدا میکنید
    سلام و تشكر از راهنماييتون

1-بند الف منظورتون چي هست؟ توي اين لينكي كه فرستاده بوديد چيزي من نديدم در اين مورد كه ذكركرده باشه داراي بند الف؟ بلاخاره يا بايد از يكي از اژانسها بليت بگيريم يا يكي از سايتها. شما سايت يا اژانس خاصي رو پيشنهاد ميديد؟

2-در مورد چين من از خود راهنماي سفارت پرسيدم يه لينك برام فرستاده كه ميگه ويزاي ترانزيت نميخواد:

Foreigners who have confirmed onward tickets and seats on international flights and directly transit through China and stay for no more than 24 hours within the airport boundaries do not need to apply for a transit visa. However, anyone desiring to go beyond the airport boundaries temporarily should obtain permission from the immigration authorities at the airport

Citizens of 53 countries with valid international travel documents and air tickets for a connecting flight with confirmed date of flight and seat for a third country (region) can apply for the 72-hour transit visa exemption at ports of entry

3- گرفتن ويزاي ترانزيت چين معقولانه تر و به صرفه تر هستس يا استفاده از پروازهاي خطوط ديگه؟

4-
    تو چند صفحه قبل گفته بوديد كه يكي از بهترين روشها اين هست كه با يه پرواز بريم مالزي (چون ويزا نميخواد. اين رو واقعا مطمئن نيستم طبق نوشته هاي بالا ميگم) و از انجا يه پرواز جدا بگيريم (با چند ساعت توقف/ يا حتي يه اقامت يك روزه در كشور اگر ويزاي ورود نميخواد) براي استراليا؟ (خطوط عمان اير همين شرايط رو داره منتها از لحاظ بار مجاز نصف چينا ساترن هست)

سلام و تشكر از راهنماييتون

1-بند الف منظورتون چي هست؟ توي اين لينكي كه فرستاده بوديد چيزي من نديدم در اين مورد كه ذكركرده باشه داراي بند الف؟ بلاخاره يا بايد از يكي از اژانسها بليت بگيريم يا يكي از سايتها. شما سايت يا اژانس خاصي رو پيشنهاد ميديد؟

2-در مورد چين من از خود راهنماي سفارت پرسيدم يه لينك برام فرستاده كه ميگه ويزاي ترانزيت نميخواد:

Foreigners who have confirmed onward tickets and seats on international flights and directly transit through China and stay for no more than 24 hours within the airport boundaries do not need to apply for a transit visa. However, anyone desiring to go beyond the airport boundaries temporarily should obtain permission from the immigration authorities at the airport

Citizens of 53 countries with valid international travel documents and air tickets for a connecting flight with confirmed date of flight and seat for a third country (region) can apply for the 72-hour transit visa exemption at ports of entry

3- گرفتن ويزاي ترانزيت چين معقولانه تر و به صرفه تر هستس يا استفاده از پروازهاي خطوط ديگه؟

4-
    تو چند صفحه قبل گفته بوديد كه يكي از بهترين روشها اين هست كه با يه پرواز بريم مالزي (چون ويزا نميخواد. اين رو واقعا مطمئن نيستم طبق نوشته هاي بالا ميگم) و از انجا يه پرواز جدا بگيريم (با چند ساعت توقف/ يا حتي يه اقامت يك روزه در كشور اگر ويزاي ورود نميخواد) براي استراليا؟ (خطوط عمان اير همين شرايط رو داره منتها از لحاظ بار مجاز نصف چينا ساترن هست)

1. بند الف آژانس هایی هستند که مجوز صدور بلیت دارند ولی لزومن میتونند ضمانت نامه یا استاک مستقیم روی ارلاین نداشته باشند برای صدور بلیت
    هیچ سایتی بلیتی برای شما نمیتونه صادر کنه در نهایت لینک میشه به یک ارلاین یا نماینده فروشش یه آژانس
    فقط مشکل سایت ها این هست که مکان آژآنس اصلی صادر کنند مجهول المکان هست که روی بلیت های خارجی اکثریت اصلن داخل ایران نیست
    2. این ها برای مواردی هست که شما یک توقف دارید در چین
    توی حالتی که دو تا توقف دارید توی چین مثل پرواز های چاینا ساترن باید مرز هوایی یا اداره گذرنامه یا پاسپورت کنترل چین رو ازش عبور کنید برای ادامه مسیر به همین دلیل باید حتمن از قبل ویزا داشته باشید
    3. پرواز های خطوط دیگه
    4. بستگی به نرخ بلیت داره که ببینیم به صرفه هست یا نه اینکار بارتون ولی نهایتن 30 کیلو میتونه باشه ترکیب ماهان ار و ار آسیا

براي layover هاي طولاني تو فرودگاه (مسقط يا ابوظبي) بايد چكار كنيم؟ ايا كابين براي استراحت دارند؟ اينطور كه من تو چند تا سايت چك كردم اكثر پروازها layover هاي بالاي 10 ساعت دارند،​حتي 18 ساعت هم دارن، خود پروازها هم كه طولانيه

براي layover هاي طولاني تو فرودگاه (مسقط يا ابوظبي) بايد چكار كنيم؟ ايا كابين براي استراحت دارند؟ اينطور كه من تو چند تا سايت چك كردم اكثر پروازها layover هاي بالاي 10 ساعت دارند،​حتي 18 ساعت هم دارن، خود پروازها هم كه طولانيه
    توی مسقط میتونید وارد شهر بشید
    چون ایرانی ها میتونند ویزای فرودگاهی بگیرند

Junior Member

سلام، ببخشيد كسي تا حالا تجربه ي پرواز با ايرلاين سنگاپور از مالزي را داشته. مي خواستم بدونم اگر بريم مالزي و از اونجا بليط جدا بگيريم مشكل نداره؟ سنگاپور ويزاي ترانزيت نمي خواد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)