صفحه 16 از 151 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ash-shirkhani نمایش پست ها
    با سلام
    من به پرت با پرواز الامارات پرواز دارم که مستقیما از دبی به پرت به مدت 10:30 پرواز داره
    سوال من این هست وقتی چمدان رو از فرودگاه امام در پرواز دبی تحویل میدهیم. پس از رسیدن به دبی باید چمدان رو تحویل بگیریم یا اینکه اونا مستقیما اونو در هواپیمای دیگه ای که به پرت میره میذارن؟
    با تشکر
    در فرودگاه دبی مستقیما به هواپیمای بعدی منقل میشه

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    در فرودگاه دبی مستقیما به هواپیمای بعدی منقل میشه
    البته به این بستگی داره که هر دو بلیطتون مال یه شرکت باشه یا نه.
    0000

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

من امروز رفتم بلیط بگیرم.
    پرواز قطر از تهران به دوحه با دو ساعت توقف در دوحه
    پرواز قطر از دوحه به ملبورن
    پرواز Virgin Blue از ملبورن به کانبرا
    692$= 766 هزار تومان
    1. گقتن چون پروازم عوض می شه باید تو ملبورن چمدون ها رو تحویل بگیرم!
    2. میزان توقف در ملبورن دست خودمه. به نظرتون آدم یه شب هتل استراحت کنه بعد بره بهتره و یا 3 4 ساعت تو همون فرودگاه صبر کنه؟ آیا تو فرودگاه ملبورن جایی هست که چمودون ها رو یه شب نگه داره؟ و اگه هست هزینش چطوره؟
    Thanks!
    0000

نقل قول نوشته اصلی توسط zero_0 نمایش پست ها
    البته به این بستگی داره که هر دو بلیطتون مال یه شرکت باشه یا نه.
    وقتی تمامی مسیر ها در یک بلیط آمده باشد، بار شما همیشه در شهر آخر به شما تحویل داده می شود و ربطی به تغییر ایرلاینز ندارد.
    مگر اینکه مثل بلیطی که شما خریدید، مجبور باشید که مرز هوایی یک کشور را رد کنید در این صورت به دلیل مقررات گمرگی باید بارتان تحویل گرفته و دوباره بار را تحویل دهید.
    شما مرز هوایی استرالیا در شهر ملبورن رد خواهید کرد پس باید بارتان در اولین نقطه مرزی تحویل بگیرید و دوباره برای پرواز داخلی کانبرا تحویل دهید

اتحاد 831 هزار تومن تهران - سیدنی
    حسابی گرون شده

سلام دوستای عزیز
    من امروز برای بریسبن با امارات بلیط رزرو کردم که 1350000تومان شد
    رفت و برگشت بدون توقف در رفت و یک ساعت توقف در برگشت
    نظرتون چیه مناسب بوده یا نه
    درضمن یک سوال دیگه اینکه میگن نوع غذا و صندلی رو میشه انتخاب کرد جطور هست من اولین بار هست که به استرالیا میرم نمیدونم لطفا راهنمایی بفرمایید اخه با شوهر و دختر 7 ساله ام داریم میریم میخوام حسابی سنگ تموم بذارم میدونید که
    ویرایش توسط Mehdi.Chem.Eng : May 3rd, 2011 در ساعت 12:58 AM دلیل: ترکیب پستها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisrose22 نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیز
    من امروز برای بریسبن با امارات بلیط رزرو کردم که 1350000تومان شد
    رفت و برگشت بدون توقف در رفت و یک ساعت توقف در برگشت
    نظرتون چیه مناسب بوده یا نه
    درضمن یک سوال دیگه اینکه میگن نوع غذا و صندلی رو میشه انتخاب کرد جطور هست من اولین بار هست که به استرالیا میرم نمیدونم لطفا راهنمایی بفرمایید اخه با شوهر و دختر 7 ساله ام داریم میریم میخوام حسابی سنگ تموم بذارم میدونید که
    سلام
    به نطرم خوب گرفتین، البته تاریخشو نگفتین، اگه با این قیمت برای june-july گرفتین که عالیه چون high season و با این قیمت سخت میشه گیر آورد.
    نوع غدا برای اکونومی که از قبل نمیتونین تعیین کنین مگر اینکه رژیم خاصی داشته باشین مثل حلال بودن (که البته تمام غذاهای امارات حلاله)، vegetarian و یا هر رژیم غذایی دیگه. شماره صندلی هم برین سایت امارات و برین قسمت manage my booking و شماره PNR یا Reference Number رو وارد کنید. (اینو میتونین از رو بلیطتون پیدا کنید یه کد 6 رقمی و ترکیبی از عدد و حروفه). بعد وارد سیستم بشین و صندلیتونو انتخاب کنین.
    سفر خوبی داشته باشین

از اينکه جواب دادید ممنون
    یک سوال دیگه داشتم و اون اینه که ایا اين پروازها مثلا امارات امتیازی چیزی داره مثلا میگن مثل بلیط مجانی و غیره ممنون
    درضمن من برای aug بلیط گرفتم
    ویرایش توسط Mehdi.Chem.Eng : May 4th, 2011 در ساعت 02:16 AM دلیل: ترکیب پستها

نقل قول نوشته اصلی توسط parisrose22 نمایش پست ها
    از اينکه جواب دادید ممنون
    یک سوال دیگه داشتم و اون اینه که ایا اين پروازها مثلا امارات امتیازی چیزی داره مثلا میگن مثل بلیط مجانی و غیره ممنون
    درضمن من برای aug بلیط گرفتم
    بله داره، سیستم امتیاز دهی امارات skywards که میتونین از تو سایتش ثبت نام کنید. بعد از سفرتون تا 6 ماه فرصت دارین امتیازاتتون رو claim کنید. تا زمانیکه سفرتون انجام نشه بهتون امتیازی تعلق نمیگیره.

سلام دوستان عزیز
    می خواستم بدونم چطور می تونم به شهر پرت استرالیا پرواز کنم (برای اواخر مهرماه 90) و هزینه بلیط چقدر هست؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)