صفحه 17 از 151 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2203 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    می خواستم بدونم چطور می تونم به شهر پرت استرالیا پرواز کنم (برای اواخر مهرماه 90) و هزینه بلیط چقدر هست؟
    با تشکر
    EMIRATES به PERTH پرواز داره
    هزیینه بلیط از یک میلیون تا ده میلیون

ده میلیونو خوب اومدی این سایت رو فکر کنم بیشتر دانشجوها چک کنن! لطفا ارزون ترین راهو معرفی کنید
    من چک کردم airasia از کوالالامپور پرواز داره به پرت و گویا از تهران هم به کوالالامپور پرواز داره تازه کلی هواپیمای ایرانی هم به مقصد مالزی هست مثل ماهان و ایران ایر که کیفیت خوبی دارن پرواز های خارجیشون.
    از مالزی به پرت حدودا 220 $ از اینجا چک کنید http://www.airasia.com
    من نظر شخصیم اینه که با اینکه عرب ها بهترین خطوط هواپیمایی رو دارن ما نباید ازشون استفاده کنیم چون ......!؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    ده میلیونو خوب اومدی این سایت رو فکر کنم بیشتر دانشجوها چک کنن! لطفا ارزون ترین راهو معرفی کنید
    من چک کردم airasia از کوالالامپور پرواز داره به پرت و گویا از تهران هم به کوالالامپور پرواز داره تازه کلی هواپیمای ایرانی هم به مقصد مالزی هست مثل ماهان و ایران ایر که کیفیت خوبی دارن پرواز های خارجیشون.
    از مالزی به پرت حدودا 220 $ از اینجا چک کنید http://www.airasia.com
    من نظر شخصیم اینه که با اینکه عرب ها بهترین خطوط هواپیمایی رو دارن ما نباید ازشون استفاده کنیم چون ......!؟!
    مسیر خوبی معرفی نمودید منتها بعید می دونم که بشه بلیط یک تیکه از تهران به پرت با این ایرلانز گرفت با توجه به اینکه فقط روزهای دوشنبه و چهارشنبه با این ایرلانیز به کوالامپور می شود پرواز کرد.
    ممکنه کانکشن های خوبی وجود نداشته باشه و مسافر مجبور شه وارد شهر شه با بارش و فرداش مثلا پرواز کنه.
    البته اگر یکی زنگ بزنه دفتر فروشش می شود مطمئن شد

Junior Member

سلام دوستان. من آبان ماه میرم سیدنی. یکی از چیزایی که ذهنمو مشغول کرده هزینه هواپیما از تهران تا سیدنیه. خواهش می کنم اگه کسی می دونه بگه که قیمت بلیط برای سیدنی تو ماههای اخیر چنده(مینیمم)؟ برام مهمه چون در حال حاضر اوضاع مالیم متوسطه. ممنون

Junior Member mehdi_nk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saman821 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من آبان ماه میرم سیدنی. یکی از چیزایی که ذهنمو مشغول کرده هزینه هواپیما از تهران تا سیدنیه. خواهش می کنم اگه کسی می دونه بگه که قیمت بلیط برای سیدنی تو ماههای اخیر چنده(مینیمم)؟ برام مهمه چون در حال حاضر اوضاع مالیم متوسطه. ممنون
    من واسه 11 شهریور یک طرفه رزرو کرده بودم، بهم گفتن 890 تومان، تهران_ابوذبی، ابوذبی_سیدنی. با الاتحاد. بگم که هرچی زودتر رزرو کنید،ارزان تر در میاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman821 نمایش پست ها
    دوست عزیز من با امارات امدم سیدنی از تهران-دبی- سیدنی پروازم برای 16 مرداد بود اما تقریبا 3 هفته زودتر بلیط ام رو گرفتم کلا در آمد 1350 هزار تومان البته 1 ساله با بلیط برگشت.

Junior Member mehdi_nk آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m15032 نمایش پست ها
    دوست عزیز من با امارات امدم سیدنی از تهران-دبی- سیدنی پروازم برای 16 مرداد بود اما تقریبا 3 هفته زودتر بلیط ام رو گرفتم کلا در آمد 1350 هزار تومان البته 1 ساله با بلیط برگشت.
    من چون هنوز پاسپرتم دستم نبود، پروازم را کنسل کردم، و الان واسه 1 Sep با امارات بهم گفتن 1,868 تومان. این چیزی هم که شما میفرمایید من اطلاع ندارم، میگن هواپیمای ماهان، به مالزی و مالزی با سیدنی هم ارزون در میاد. من در موردش تحقیق نکردم

Junior Member

یه سوال
    میخوام بدونم سایتی هست که اطلاعات جامعی در رابطه با طول مدت سفر به امریکا کانادا واسترالیا بهمون بده
    اگه نیست کسی از اعضا پیدا میشه که اطلاعات خوبی تو این زمینه داشته باشه
    اگه پیدا میشه ممنون میشم که اطلاعاتشو در اختیارمون بذاره

با سلام یه سایت هست که اطلاعات خوبی برای پرواز به تمام دنیا داره آدرسش اینه:www.anywayanyday.com

Junior Member

دوستان هر وقت هرجا خواستید سفر کنید و پرواز شما دو یا سه قسمت داشت .....در فرودگاه مبدا هنگام تحویل ساک و چمدانهایتان بگویید که می خواهید آنها را در مقصد نهایی دریافت کنید ....اونوقت شخص مسول دریافت علاوه بر sticker های معمول یک sticker روشون می چسبونه که نوشته شده : long transfer اینطوری دیگه خیالتون راحته که چمدوناتون توی فرودگاههای بین مسیر روی luggage carousel ( همونی تسمه ای که چمدانها روش می چرخن تا برشون دارید) قرار نمی گیرن.می تونید به انگلیسی بگید : I would like my luggage to be delivered at my final destination, actually Sydney airport حتما شنیدین طرف رفته آمریکا بعد وسایلش تو فرودگاه دوبی جا مونده یا نرسیده...آخه خود گیجش تو هواپیما نشسته چمدوناش بی صاحب دارن تو فرودگاه دوبی روی تسمه می چرخن....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)