صفحه 20 از 151 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

چقدر مدت میتونیم بلیط رو رزرو نگه داریم؟ و قیمت اگر توی این مدت رزرو تغییر کنه شامل رزروی ها هم میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bs نمایش پست ها
    چقدر مدت میتونیم بلیط رو رزرو نگه داریم؟ و قیمت اگر توی این مدت رزرو تغییر کنه شامل رزروی ها هم میشه؟
    ارلاينز با ارلاينز و همينطور كلاسيفيكيشن بليط روي مدت اعتبار رزرو تاثير مي گذارد و مهمتر از اون فاصله ي زماني تاريخ رزرو بليط تا تاريخ پرواز.
    قيمت توي رزرو گارانتي هست.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

سلام
    برخلاف نظر دوستمون قیمت در رزرو بلیط من نبود و پرواز امارات تاکید می کنه قیمت در روز پرداخت محاسبه می شه. ترکیش هم همینطور است و اگر دلار جا به جا بشه، پول بیشتری می گیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام
    برخلاف نظر دوستمون قیمت در رزرو بلیط من نبود و پرواز امارات تاکید می کنه قیمت در روز پرداخت محاسبه می شه. ترکیش هم همینطور است و اگر دلار جا به جا بشه، پول بیشتری می گیرند.
    قيمت بليط توي آينتري رزرو وجود ندارد ولي مي تونيد بپرسيد كه چقدر مي باشد. ما روي بليط دو نوع ددلاين رزرو داريم يكي براي قيمت بليط هست و يكي براي جا هست.
    ددلاين قيمت بليط بلافاصله بعد از رزرو مشخص نمي شود و روي بعضي از ازلاينز ها ممكن است فرداي رزرو مشخص شود. ولي به هر حال قيمت بليط تا تاريخ خاصي گارنتي هست.

بیمه من از 10 جولای هست و برای ویزا واسه شروع از 10 جولای درخواست دادم. یه پرواز پیدا کردم که 9 جولای از ایران حرکت میکنه و 10 جولای ساعت 8 صبح میرسم ملبورن. مشکلی هست؟ یا حتما باید شروع حرکتم از ایران 10 جولای باشه؟
    ویرایش توسط bs : April 5th, 2012 در ساعت 01:12 PM

Senior Member

بیمه من از 10 جولای هست و برای ویزا واسه شروع از 10 جولای درخواست دادم. یه پرواز پیدا کردم که 9 جولای از ایران حرکت میکنه و 10 جولای ساعت 5 صبح میرسم ملبورن. مشکلی هست؟ یا حتما باید شروع حرکتم از ایران 10 جولای باشه؟
    مشكلي نيست همون موقع كه ميرسيد بيمه تون شروع شده و مهم همين هست

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

پیش فرض پاسخ : Final Visa

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarash80 نمایش پست ها
    سلامدوست عزیز منون میشماگه ادرس دفتر هواپیمایی امارت رو برام اینجا بنویسی منم میخوام برای اواخر اردیبهشت واسه پرت بلیط بگیرم تا الان هر اژانسی که رفتم بلیط رفت و برگشت رو بهم قیمت 1,800,000 تومان داده توی سایت خود هوایپمایی هم نمیتونیم خرید کنیم انلاین
    ممنون میشم
    سلام
    ولی عصر روبروی توانیر. شما نیاز ندارد برگشت بگیرید. اگر ویزای شما بیشتر از 1 سال باشد فقط می توانید بلیط رفت بگیرید. من فقط رفت گرفتم . برای Perth دو تا پرواز دارد با دو ساعت مختلف. یکی 1 صبح می رسه و یکی دیگه 5 بعد از ظهر. حواستون باشه اگر ساعت رسیدن براتون مهم است.

ویزاتون حتما همراهتون باشه وگرنه یکسره نمی دن بهتون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام
    ولی عصر روبروی توانیر. شما نیاز ندارد برگشت بگیرید. اگر ویزای شما بیشتر از 1 سال باشد فقط می توانید بلیط رفت بگیرید. من فقط رفت گرفتم . برای Perth دو تا پرواز دارد با دو ساعت مختلف. یکی 1 صبح می رسه و یکی دیگه 5 بعد از ظهر. حواستون باشه اگر ساعت رسیدن براتون مهم است.

ویزاتون حتما همراهتون باشه وگرنه یکسره نمی دن بهتون.
    اين قضيه پرواز يك طرفه چيه؟من ويزام 2 ساله هست و multiple و بليط رفت و برگشت هم گرفتم براي 2 جولاي 2012 و 1 فوريه 2013
    مشكلش چيه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    اين قضيه پرواز يك طرفه چيه؟من ويزام 2 ساله هست و multiple و بليط رفت و برگشت هم گرفتم براي 2 جولاي 2012 و 1 فوريه 2013
    مشكلش چيه؟
    مشکل نداره شما برنامه خودتون را معلوم کردید. برخی از دوستام ویزای چهارساله دارند .مثلا من ویزام چهارساله است. بلیط برگشت هم نگرفتم چون واقعا نمی دونم در طی چهار سال کی می خوام بیام ایران، میام، اصلا نمی یام و .... در این حالت معمولا دو سره نمی گیرند .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

خب من الان نیوکاسل هستم، وقت اومدن یه اینه شمعدون کوچک در ابعاد 30 در15 چوبی همرام بود که دکلیر کردم . مامور ورودی هم چک کرد و گفت موردی نداره، برا سنتور چون نمیخواستم ریسک کنم ایمیل زدم البته جوابش دیر اومد و من نیاوردم سنتور رو با خوذم، ایشالا دفعه بعد:

Dear Moones

Thank you for your enquiry. The item you are enquiring about is classed as a manufactured wooden article.

The current import conditions for manufactured wooden articles can be found on the Department of Agriculture, Fisheries and Forestry Biosecurity website on the Import Conditions Database (ICON). Just click on the link www.aqis.gov.au/icon and search ICON for ‘Manufactured wooden articles’ to find out more.

Manufactured wooden articles are those items made from plywood/veneer or solid wood that have been manufactured. These items include furniture, sporting goods and household items made from wood such as bowls and chopping boards.

This class of goods does not include items made from reconstituted wood products (particle board, chipboard, medium and high density fibreboard, etc.), Myrtaceae timbers or items that are ‘oversize’. (Oversize items are those constructed of solid pieces of timber greater than 200 mm in length, breadth and depth.)

Non commercial consignments of manufactured wooden articles do not require an import permit. They must however be presented to DAFF Biosecurity on arrival in Australia for inspection to ensure they are free from live insects, bark or other risk material.

You will need to declare the items on your ‘incoming passenger card’ and present the goods to DAFF Biosecurity for a visual inspection. Should any risk material be detected at the inspection you would be given treatment options, the cost of these treatments range from $30 -$60 and take 4-6 weeks to be completed.

If you require further information please contact the Timber and Timber Products National Co-ordination Centre by telephone on 03 8318 6929, by fax on 03 8318 6777 or via email, timber.imports@daff.gov.au

Kind Regards

Angela Reddy

Team Leader | Timber NCC | DAFF Biosecurity

Phone +61 3 8318 6929 | Fax +61 3 8318 6777

Department of Agriculture, Fisheries and Forestry

DAFF Biosecurity

Timber and Timber Products National Co-ordination Centre

Cnr Grants and Centre Road Tullamarine, Victoria 3043

PO Box 1006 Tullamarine, Victoria 3043 Australia

www.daff.gov.au

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    سلام
    من هم مشکل مشابه دارم، سنتورم رو میخواستم ببرم، میشه با پست بفرستم یا اونجا هم همین سخت گیری هست؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)