صفحه 3 از 151 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

سلام خدمت همه دوستان

یه چیزی می خوام بگم که خودم به تازگی تجربه کردم اینه که تحت هیچ شرایطی پروازهای طولانی رو با Economy سفر نکنید، شاید باورتون نشه من 10 ساعت با امارات تا سنگاپور رفتم جونم در رفت تا اونجا.. :-\ نه پامو میتونستم تکون بدم نه این که بخوابم، واقعا با اون امکاناتی هم که امارات داشت بهم سخت گذشت، واقعا اینو دوستانه میگم اگه 1 میلیون هم اضافه تر بود این 17 18 ساعت پرواز رو یا با Business و یا First برید و جونتون رو بخرید. (مخصوصا اونایی که قدشون از 1.80 بیشتره)
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

سلام
    دوستان کسی میدونه از اینجا پرواز مستقیم به کانبرا هست یا نه ؟ اگه هست کدوم شرکت هواپیمایی ؟
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

پیش فرض Travelling between Iran and Australia

I am student in Australia...i just have started some months ago..
    could you please let me know what is the best way to travel between Iran and Australia?......Iran air or Emirates or....

i have heared Iran air has some reduction in ticket price for students...is it correct?

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Travelling between Iran and Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinnasn
    I am student in Australia...i just have started some months ago..
    could you please let me know what is the best way to travel between Iran and Australia?......Iran air or Emirates or....

i have heared Iran air has some reduction in ticket price for students...is it correct?
    تا اونجا که من پرسیدم ایران ایر و الاتحاد ارزونتر از بقیه بودن. واسه ایران ایر باید به وزارت علوم برید و در صورتیکه دانشگاهتون مورد تاییدشون باشه به دفتر مرکزی ایران ایر مراجعه کنید و بلیط با شرایط تخفیف تهیه کنید ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

پیش فرض پاسخ : Travelling between Iran and Australia

به سایت سفارت ایران در کانبرا مراجعه کنید اطلاعات کامل اونجا هست:

www.iranembassy.org.au

من در مورد قیمت ها و اینا اطلاعی ندارم ولی اگه کسی فهمید اینجا(ملبورن) از کجا میشه بلیط ایران ایر رو پیدا کرد به منم بگید

Junior Member

بلیط الاتحاد خییییلی ارزون شده!!!
    وقتی میرید دفترش میگن که یک طرفه نمیتونید بخرید تا ویزاتون نیومده،فقط میتونید رزرو کنید،اما از بعضی از آژانس ها میتونید بلیط ok شده بخرید.و بخرید چون داره گرون میشه.
    الان economy etihad به ملبورن 576 تومن
    امارات 1300000 و 980000 هست که مدل پرواز 1300000 به etihhad شبیه تره(از لحاظ توقف)

علی یه چیزی هم هست،پروازی که از ایران بلند میشه به مقصد سنگاپور اکونومیش صد برابر با اونی که از دوبی یا ابوذبی به مقصد استرالیا پا میشه فرق داره. البته اگه دوبی پرواز عوض کردی که هیچی،حرفم منتفیه.
    دوستای من از economy خیلی راضی بودن.

نقل قول نوشته اصلی توسط pandora
    علی یه چیزی هم هست،پروازی که از ایران بلند میشه به مقصد سنگاپور اکونومیش صد برابر با اونی که از دوبی یا ابوذبی به مقصد استرالیا پا میشه فرق داره. البته اگه دوبی پرواز عوض کردی که هیچی،حرفم منتفیه.
    دوستای من از economy خیلی راضی بودن.
    نه دیگه پاندورا جان اینجاشو اشتباه به ارزتون رسوندن پروازهای امارات از لحاظ استاندارد صندلی ها ( مواردی شامل: ارتفاع صندلی از سطح زمین، فاصله از صندلی جلویی و سایر مشخصاتی از این قبیل یکی هست). تنها و تنها و تنها مواردی مثل نوع پذیرایی برنامه های entertainment و .. متفاوت هست. الان با مراجعه به سایت امارات می تونید در مورد همشون اطلاعات کسب کنید ;D
    بازم سر حرفم هستم فقط Business class

Junior Member

دفتر الاتحاد
    ولیعصر ،روبروی پارک ملت
    برج سایه واحد 6
    22055556

سلام من امروز دفتر فروش الاتحاد بودم
    گفت economy حدود 570 یا 580 دقیقا یادم نیست و business رو گفت 1،570،000 تومان، به نظر شما اینو برای بلیط یک طرفه گفت؟؟؟؟؟؟!!!!!!! چرا یه دفعه انقدر گرون شد، من دفعه قبل که پرسیدم یادمه گفت 1،000،050 اگه اینطوره پاندورا جان من حرفم رو پس می گیرم با همون economy بریم :P
    آخه یعنی چی، فقط به خاطر یه صندلی که تخت میشه با مونیتور 17" و یه منوی مسخره غذا و 10 کیلو اضافه بار 1000000 میلیون گرون تر!!!!! حالا من یه چیزی گفتم اگه 1 تومان گرون تر بود برید ولی شما چرا باور می کنید :P :P :P از بین همه اینا فقط صندلیش خوبه که اونم خیلی بیارزه 300 تومان
    در ضمن هر کیلو اضافه بار 16،500 تومان هست که 10 کیلوش میشه 160 تومان، هر جوری حساب می کنم نمیارزه :
    فقط می دونم بعد از 5 ساعت دیگه کمر و پاهام جواب نمیدن، شما business ارزون تر سراغ ندارید احیانا :P

Junior Member

امارات قيمت گرفتم :

تهران-دبي-سيدني
    دو طرفه يكساله : 1742700
    دو طرفه 6 ماهه: 1155700
    يكطرفه : 935300

تهران دبي بانكوك سيدني
    دوطرفه يكساله : 156600
    دو طرفه 6 ماهه : 139500

الاتحاد :
    تهران ابوذبي سيدني
    يك طرفه : 583000
    دو طرفه : 1186990

بعد تازه يك قانون مزخرف ديگه اينكه بليط OPEN NIST و بايد تاريخ برگشتت رو تعيين كني !!! اگه بخاي در اون زمان تاريخ عوض كني باز كلي پول بدي !!!!

يه چيز ديگه وزن بار امارات 30K و به هزاي هر كيلو ازاف $20 جريمه !!!!

به شما هم همينارو گفتن ؟؟؟؟؟؟؟
    ///<br />@ @<br />&nbsp;&nbsp; -&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; كردار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; پندار نيك&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; گفتار نيك

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)