صفحه 39 از 151 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

سلام دوستان
    من امروز به دفتر هواپيمايي امارات زنگ زدم گفت حتي اگر الان بليت را بخريد اگر قيمت دلار بالا بره بايد مابه التفاوت قيمت بليتتون رو پرداخت كنيد!!!!! پس ديگه چه فرقي مي كنه كه بليت رو الان بخريم يا بعد؟ به نظرم اين قانوني نيست و قانون من درآوردي خودشون تو دفتر تهرانه نه قانون كلي كسي در اين خصوص اطلاعي داره؟ بقيه ايرلاين ها هم همين طورن؟ اگر از آژانس ها خريد كنيم هم همين طوره؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeful نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز به دفتر هواپيمايي امارات زنگ زدم گفت حتي اگر الان بليت را بخريد اگر قيمت دلار بالا بره بايد مابه التفاوت قيمت بليتتون رو پرداخت كنيد!!!!! پس ديگه چه فرقي مي كنه كه بليت رو الان بخريم يا بعد؟ به نظرم اين قانوني نيست و قانون من درآوردي خودشون تو دفتر تهرانه نه قانون كلي كسي در اين خصوص اطلاعي داره؟ بقيه ايرلاين ها هم همين طورن؟ اگر از آژانس ها خريد كنيم هم همين طوره؟
    ممنون
    با درود

من نزدیک یک ماه پیش بلیط گرفتم.....بعد گفتش مبنای قیمت دلار مبادله ای هستش....و هر چهارشنبه قیمت جدید به سیستم اعلام میشه.....گفتم من الان خریدم....بعد اگه بیشتر شه چی....گفت دیگه نمیخواد چیزی پرداخت کنین....فقط در صورتی که بلیط رو بخواین عوض کنید و تاریخ رو ببرید عقبتر...مثلن از بیستم بندازید سی ام...انوقت هست که ما به التفاوت رو باید پرداخت کنید...همین...من الانم بلیطم تو سایت امارات هستش....قیمتش همونی که خریدم...
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

سلام دوستان
    ممنون
    فرقش اين هست كه وقتى بليط رو دير ميخريد شانس اينكه روى كلاس هاى ارزون جا پيدا كنيد كم ميشود
    مالاتفاوت رو زمانى كه تغيير تاريخ داريد بايد پرداخت كنيد فقط نه وقتى كه سر تاريخ بليت پرواز كنيد
    بله در آژانس هم همينطور هست

سلام دوستان
    ممنون
    منطقی نمیاد. خوب اگه اومدیم و مثلا دلار اومد پایین. آیا این شرکت میاد بگه بفرمایید بقیه ما بالتفاوت پولتون؟ من فکر نکنم !

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh885 نمایش پست ها
    منطقی نمیاد. خوب اگه اومدیم و مثلا دلار اومد پایین. آیا این شرکت میاد بگه بفرمایید بقیه ما بالتفاوت پولتون؟ من فکر نکنم !
    منظورشون در حالت تغيير تاريخ بليط هست نه به صورت عادي

ApplyAbroad Veteran

من بالاخره مجبور شدم..تاریخ بلیطم عوض کنم و اونو به عقب بندازم...بلیط اولمو تقریبن یه ماه قبل خریدم........اما درخواست هیچ پولی نکردن.....نمیدونم یا دلار قیمتش اومده پایین از زمانی که من بلیطو خریدم....یا این که اشتباه کردن چند روز تماس میگیرن ومیگن باید پول بدی...تا الان که خبری نشده!!!!!.....

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    من بالاخره مجبور شدم..تاریخ بلیطم عوض کنم و اونو به عقب بندازم...بلیط اولمو تقریبن یه ماه قبل خریدم........اما درخواست هیچ پولی نکردن.....نمیدونم یا دلار قیمتش اومده پایین از زمانی که من بلیطو خریدم....یا این که اشتباه کردن چند روز تماس میگیرن ومیگن باید پول بدی...تا الان که خبری نشده!!!!!.....
    ممكن هست بليط تان توي كلاسي بوده كه تغيير تاريخش جريمه ايي نداشته
    و يا روي كلاسي بوده كه گرونتر از كلاس جديدش هست و بليط ارزانتر و اصطلاحن downgrade شده است كه در اين صورت اغلب آژانس ها به روي خودشون نمي آورند.
    البته خود دفتر ارلاينز ها هم پولي بابت downgrade به مسافر نمي دهند.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ممكن هست بليط تان توي كلاسي بوده كه تغيير تاريخش جريمه ايي نداشته
    و يا روي كلاسي بوده كه گرونتر از كلاس جديدش هست و بليط ارزانتر و اصطلاحن downgrade شده است كه در اين صورت اغلب آژانس ها به روي خودشون نمي آورند.
    البته خود دفتر ارلاينز ها هم پولي بابت downgrade به مسافر نمي دهند.
    روزی که میخریدم بلیط اولو میخریدم چندین بار تاکید کرد تغییر تاریخ وابسته به پول دلاره مبادلاتی هستش......بخواید بندازید عقب باید مابه تفاوت پرداخت کنید........نه همون کلاس اکونومی هست...صندلی هاشم کنار پنجره..حتی هواپیماهاشم همونه.....ساعتشم همین طور....هیچیش تغییر نکرده........احتمال زیاد ارزونتر شده که صداشو در نمیارن......

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    روزی که میخریدم بلیط اولو میخریدم چندین بار تاکید کرد تغییر تاریخ وابسته به پول دلاره مبادلاتی هستش......بخواید بندازید عقب باید مابه تفاوت پرداخت کنید........نه همون کلاس اکونومی هست...صندلی هاشم کنار پنجره..حتی هواپیماهاشم همونه.....ساعتشم همین طور....هیچیش تغییر نکرده........احتمال زیاد ارزونتر شده که صداشو در نمیارن......
    ما 12 مدل اكونومي داريم روي امارت كه هر كدوم قيمت و شرايط خودشون رو دارند

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ما 12 مدل اكونومي داريم روي امارت كه هر كدوم قيمت و شرايط خودشون رو دارند
    جالبه....12 مدل...خوب تفاوتشون چیه....اگه میدونید بگید بدونیم بد نیست....بریم فرست کلاس اکونومی رو بگیریم......بعد این 12 مدل وابسته به چی هست...نوع هواپیما...نوع صندلی...نوع سرویس...نوع خانمای مهماندار!!!!....نوع دستشویی...نمیدونم دیگه چی داریم.....نوع غذا.... فیلم....ارتباطات....باید ته توی این قضیه رو در بیارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)