صفحه 4 از 151 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

چرا اتحاد نگرفتی؟؟؟خیلی ارزون تره که.
    امارات به من گفت 20k
    اتحاد هم گفت 20k
    اما جفتشون گفتن اگه ببینن دارین میرین بمونین زیاد گیر نمیدن و تا 27-28 هم میتونین. بلیطت رو یه چک یکن ببین چقدر نوشته
    من یه طرفه گرفتم ولی گفت 2 طرفه یک ساله بگیری میتونی بدونه جریمه تاریخشو عوض کنی.

Junior Member

وحید جان،حالا که کم کم انگار بچه ها دارن میرن میشه لطفا جای این تاپیک رو عوض کنی؟؟؟؟ خیلی بد جاست.لزوما باید روی کلمه استرالیا کلیک کنی تا به اینجا برسی.من فکر کنم اگه توی تحصیل در استرالیا باشه یا مهاجرت بهتره.الان بنده خدا تک و تنها افتاده اون وسط.وقتی صفحه فهرست رو باز میکنیم روی یکی از 2 گزینه زیرش کلیک میکنیم و متوجه پست جدید توی این قسمت نمیشیم.
    شاید هم من بد جور وارد میشم !!!!

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط pandora
    وحید جان،حالا که کم کم انگار بچه ها دارن میرن میشه لطفا جای این تاپیک رو عوض کنی؟؟؟؟ خیلی بد جاست.لزوما باید روی کلمه استرالیا کلیک کنی تا به اینجا برسی.من فکر کنم اگه توی تحصیل در استرالیا باشه یا مهاجرت بهتره.الان بنده خدا تک و تنها افتاده اون وسط.وقتی صفحه فهرست رو باز میکنیم روی یکی از 2 گزینه زیرش کلیک میکنیم و متوجه پست جدید توی این قسمت نمیشیم.
    شاید هم من بد جور وارد میشم !!!!
    سلام
    این تاپیک در بهترین جا قرار دارد چون مربوط به مسافرت به استرالیاست نه به مهاجرت ربطی داره نه به تحصیل بطور خاص.
    شما در مجموع بعد از صفحه فهرست به اشتباه وارد زیر مجموعه استرالیا میشوید که این تاپیک را نمی بینید.بهتر است مستقیم وارد انجمن استرالیا بشوید که در صفحه اصلی هم وجود داره(احتمالا تا حال متوجه آن نشدید) در ضمن فروم امکانات نسبتا خوبی برای شما کاربران عزیز هم دارد. از جمله می توانید نشانه گذاری کنید تاپیک ها را یا اگر پاسخی به ارسال شما بشه به شما از طریق ارسال ایمیل اطلاع رسانی صورت بگیره ویا در بالای صفحه گزینه"دیدن پاسخ های جدید به ارسالهای شما" وجود داره و...که می توانید ارسالها را دنبال کنید.

موفق باشید
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام

بچه ها الاتحاد به ملبورن کسی بلیط تهیه کرده؟ قیمتش چقدره؟
    به نظر شما من که دارم واسه eCoE اقدام میکنم بلیط رزرو بکنم یا وایستم فاینال ویزا بیاد؟ رزرو رو چقدر نگه میدارن؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط m_alizd
    سلام

بچه ها الاتحاد به ملبورن کسی بلیط تهیه کرده؟ قیمتش چقدره؟
    به نظر شما من که دارم واسه eCoE اقدام میکنم بلیط رزرو بکنم یا وایستم فاینال ویزا بیاد؟ رزرو رو چقدر نگه میدارن؟

ممنون
    به نظر من هیچ نیازی نیست که این کار رو بکنی چون همیشه بلیط هست پس هر وقت مارت ok شد بدش برو دنبال بلیط...
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

بچه ها یه نگاه به اینجا بندازید:
    http://onlinetravel.ir/int_ticket_price/australia.htm
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

بچه ها من یک مشکلی دارم. امروز رفتم واسه رزرو بلیط تاریخ 30 سپتامبر(48 روز دیگه) . الاتحاد یک هفته قبل و بعدش پر بود(جا نمی داد) مگه اینکه 1300 پول بدی(تازه کیفیتش هیچ فرقی با 590 تومن نداره یعنی بیزینس نیست). امارات هم وضع بهتری نداشت. برای حرکت 10 شبش رفتم تو لیست انتظار. به نظرتون چیکار کنم؟
    یکی از آژانسیا می گفت که ممکنه الاتحاد باز بشه.ولی مشکلش اینه که لیست انتظار نداره و دائم خودم باید چک کنم ولی بقیشون می گفتن بعیده جا باز کنه. کسی یک همچین تجربه ای نداشته؟به نظرتون جا باز میشه؟کسی آژانسی میشناسه که آشنا باشه و این چک کردن رو انجام بده که هر وقت جا باز کرد برام بگیره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    بچه ها من یک مشکلی دارم. امروز رفتم واسه رزرو بلیط تاریخ 30 سپتامبر(48 روز دیگه) . الاتحاد یک هفته قبل و بعدش پر بود(جا نمی داد) مگه اینکه 1300 پول بدی(تازه کیفیتش هیچ فرقی با 590 تومن نداره یعنی بیزینس نیست). امارات هم وضع بهتری نداشت. برای حرکت 10 شبش رفتم تو لیست انتظار. به نظرتون چیکار کنم؟
    یکی از آژانسیا می گفت که ممکنه الاتحاد باز بشه.ولی مشکلش اینه که لیست انتظار نداره و دائم خودم باید چک کنم ولی بقیشون می گفتن بعیده جا باز کنه. کسی یک همچین تجربه ای نداشته؟به نظرتون جا باز میشه؟کسی آژانسی میشناسه که آشنا باشه و این چک کردن رو انجام بده که هر وقت جا باز کرد برام بگیره؟
    Did you check the Al-Etihad agancy in Valiasr St ? I think they can do that for you.. but just ask them first
    The significant problems we face cannot be solved at the same level of thinking we were at when we created them

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1564
    Did you check the Al-Etihad agancy in Valiasr St ? I think they can do that for you.. but just ask them first
    بله. امروز رفتم. تنها کاری که تونست بکنه اینه که برام یک بیزینس کلاس با قیمت 1700 رزرو کنه(فکر کنم حالا که دارم 1350 می دم با این 350 اضافه امکانات خیلی بهتر شه. مثلا حدود 23 کیلو باری که می نتونم ببرم بیشتر میشه. برای منی که قدم 189 شاید ECONOMY خیلی سخت باشه و... ) و چون اینی که رزرو کرد پرواز 5 صبحشه گفت احتمال اینکه بیزینس جا باز کنه خیلی بیشتره که بتونه برام با همین قیمت ساعت 6 بعد از ظهر رو بگیره. بهر حال باید صبر کرد و دید چی میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6
    بله. امروز رفتم. تنها کاری که تونست بکنه اینه که برام یک بیزینس کلاس با قیمت 1700 رزرو کنه(فکر کنم حالا که دارم 1350 می دم با این 350 اضافه امکانات خیلی بهتر شه. مثلا حدود 23 کیلو باری که می نتونم ببرم بیشتر میشه. برای منی که قدم 189 شاید ECONOMY خیلی سخت باشه و... ) و چون اینی که رزرو کرد پرواز 5 صبحشه گفت احتمال اینکه بیزینس جا باز کنه خیلی بیشتره که بتونه برام با همین قیمت ساعت 6 بعد از ظهر رو بگیره. بهر حال باید صبر کرد و دید چی میشه
    میگم محسن جان این قیمتی که گفتی رفت و برگشت بود دیگه آره ؟؟؟؟!!!!
    آخه من یک طرفه به سیدنی رو خریدم 570 تومان..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)