صفحه 46 از 151 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Wheately نمایش پست ها
    پس میشه راهنمایی بفرمائین از اصفهان-ملبورن چطوری میشه رفت و با کدوم هواپیمایی بدون اینکه بخواهیم بیاییم تهران؟ شاید اطلاعات آزانس که به من داده غلط بوده!
    بهتره از فرودگاه امام استفاده كنيد براي رفتن به استراليا پرواز توركيش از اصفهان به درد اروپا و آمريكاي شمالي مي خورد

Member Wheately آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Language

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    دوست عزيز هر ارلاينز به hub ش پرواز داره نه به كشور ديگر. توركيش هم از اصفهان به استانبول پرواز داره نه به دوحه
    حالا ميشه از اصفهان رفت استانبول بعد به دوحه يا دبي ولي اين پرواز حدود 20 ساعت طول ميكشد. يعني بعد از 20 شما نقطه اولتون هست.
    بعد هم توركيش كه با ارلاينزهاي عربي قرارداد نداره كه پول بليط رو بگيره مسافر رو بده بهشون بقيه اش رو اون ها برسونند
    والا چی بگم، من که سر در نمایرم، این اون چیزیه که دفتر آزانس هواپیمایی به من گفت! یعنی با تهران تماس گرفت و اعلام کرد! گفتش اصفهان-دوحه یا دبی با ترکیش....
    !Nothing is what it seems

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

سلام
    پروازهای داخلی استرالیا هر مسافر وقتی بلیط می خره نمی تونه چمدون تحویل بار بده؟ منظورم اینه باید حتما برای بارش هم جدا از بلیط پول بده؟ سایت tiger airways نوشته پول چمدون بدید، از اون طرف نوشته up-size .. up-size کردن یعنی بخواهی سهمیه رو بیشتر کنی.. یعنی سهمیه بار داری مثل همه جای دنیا یا نداری؟ می شه یکی زودتر جواب بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام
    پروازهای داخلی استرالیا هر مسافر وقتی بلیط می خره نمی تونه چمدون تحویل بار بده؟ منظورم اینه باید حتما برای بارش هم جدا از بلیط پول بده؟ سایت tiger airways نوشته پول چمدون بدید، از اون طرف نوشته up-size .. up-size کردن یعنی بخواهی سهمیه رو بیشتر کنی.. یعنی سهمیه بار داری مثل همه جای دنیا یا نداری؟ می شه یکی زودتر جواب بده.
    ببنيد Tiger Airways يك low cost carrier‌ هست.
    قيمت هاي خيلي پاييني دارد براي همين اين نوع cheap carrier‌ ها بعضي وقت ها براي نگه داشتين قيمت پايين بليط شون مجبورن براي غذا و بار و غيره هزينه اضافه از مسافر طلب كنند

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

ببنيد Tiger Airways يك low cost carrier‌ هست.
    قيمت هاي خيلي پاييني دارد براي همين اين نوع cheap carrier‌ ها بعضي وقت ها براي نگه داشتين قيمت پايين بليط شون مجبورن براي غذا و بار و غيره هزينه اضافه از مسافر طلب كنند
    الان معلوم نیست این پول بریا بار اضاقی هست یا برای بار اصلی. هم کلمه up-size رو نوشته هم گفته اگر پول ندید برای check-in در فرودگاه باید پول بدید ! کلا اینجا بلیطها مثل همه جای دنیا مسافر بار دارد یا نه؟ سوال من اینه.

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    الان معلوم نیست این پول بریا بار اضاقی هست یا برای بار اصلی. هم کلمه up-size رو نوشته هم گفته اگر پول ندید برای check-in در فرودگاه باید پول بدید ! کلا اینجا بلیطها مثل همه جای دنیا مسافر بار دارد یا نه؟ سوال من اینه.
    اصلن به كشور ربطي نداره مقررات خود ارلاينز هست ممكن هست براي بار اصلي هم ازتون پول بگيرد

اين هم destination هاش در استراليا

02-20-2013 09-42-25.png

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : ویزای نهایی ( Final Visa ) استرالیا و مسائل مرتبط ( پست اول را بخوانید )

بله- احتمالا بخاطر تاریخ- من همزمان امارات رو چک کردم واسه 10 mar و100 6ولی واسه mar 3و 7500 !

دوستان پرواز هاي تركيبي ايران ار هم مي تونيد بگيريد زير 3 ميليون فقط دوتا بدي داره
    1. طول پرواز بالا هست
    2. بار مجانيش فقط يك تيكه بار 23 ك هست

دوستان پرواز هاي تركيبي ايران ار هم مي تونيد بگيريد زير 3 ميليون فقط دوتا بدي داره
    1. طول پرواز بالا هست
    2. بار مجانيش فقط يك تيكه بار 23 ك هست
    سلام، ممنون از اطلاعات خوبتون ، میشه بگید ارزونترین نرخ از بریزبین به شیراز ( یا تهران) چیه، ترجیحا شیراز ،(با قطر ایرویز از ملبورن یا پرت کانکشن تایم زیادی داره)
    این ۳ میلیون ۱ طرفه است ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)