صفحه 51 از 151 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

درود پیمان جان
    3 دونه سئوال!

1) نرخ تبدیل ROE نسبت به هفته قبل اضافه شده؟ آخه قیمت هایی که از کانورتور سایت میگیرم از 2روز قبل بیشتر شده. دلار که از هفته قبل پائینتر اومده تو بازار! بخاطر نوروزه ؟
    2) کسی که بلیط دوطرفه اماراتی برای ملبورن گرفته (وقتی دلار بلیط 2500 حساب میشد و کلا 3 م و 100 تومن در میومد) و الان میخاد بلیط رو عوض کنه، چرا آژانس محاسبه میکنه میگه اگر بلیط رو پس بدی و بلیط با تاریخ جدید بگیری حدود 800 تومن دیگه باید بدی، اما اگر تغییر تاریخ بدی همون بلیط رو حدود 1 م و 700 تومن دیگه باید بدی!!! تاجایی که یادمه، نظر شما هم این بود که تغییر تاریخ چون مثل کنسل و صدور بلیط هست، شامل تغییر نرخ تبدیل میشه، پس چرا برای من فرق میکنه؟
    نمایندگی امارات میگه تغییر تاریخ روت MEL جریمه نداره! اگر نداشته باشه بلیط 1260 دلاری دوطرفه ملبورن حتی با احتساب اختلاف ROE که میشه 3300-2500=800 تومن؛ در میاد: 1260*800=1008000 مابه التفاوت بابت تغییر تاریخ نه 1700...من نفهمیدم بالاخره چی به چیه!
    3) واقعا زمان لازم برای refund کردن بلیط 2 تا 3 هفته اس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    درود پیمان جان
    3 دونه سئوال!

1) نرخ تبدیل ROE نسبت به هفته قبل اضافه شده؟ آخه قیمت هایی که از کانورتور سایت میگیرم از 2روز قبل بیشتر شده. دلار که از هفته قبل پائینتر اومده تو بازار! بخاطر نوروزه ؟
    2) کسی که بلیط دوطرفه اماراتی برای ملبورن گرفته (وقتی دلار بلیط 2500 حساب میشد و کلا 3 م و 100 تومن در میومد) و الان میخاد بلیط رو عوض کنه، چرا آژانس محاسبه میکنه میگه اگر بلیط رو پس بدی و بلیط با تاریخ جدید بگیری حدود 800 تومن دیگه باید بدی، اما اگر تغییر تاریخ بدی همون بلیط رو حدود 1 م و 700 تومن دیگه باید بدی!!! تاجایی که یادمه، نظر شما هم این بود که تغییر تاریخ چون مثل کنسل و صدور بلیط هست، شامل تغییر نرخ تبدیل میشه، پس چرا برای من فرق میکنه؟
    نمایندگی امارات میگه تغییر تاریخ روت MEL جریمه نداره! اگر نداشته باشه بلیط 1260 دلاری دوطرفه ملبورن حتی با احتساب اختلاف ROE که میشه 3300-2500=800 تومن؛ در میاد: 1260*800=1008000 مابه التفاوت بابت تغییر تاریخ نه 1700...من نفهمیدم بالاخره چی به چیه!
    3) واقعا زمان لازم برای refund کردن بلیط 2 تا 3 هفته اس؟
    1. بله متاسفانه امروز 200 تومان گذاشتند روش و شد 3500 توي سيستم
    2. شايد كلاس هاي متفاوتي باشد . شايد تغيير تاريختون رو كلاس جديد باشه كه بايد ماتفاوتش رو بدهيد به افزايش نرخ ارز ربطي ندارد. كلن اين سيستم هست كه نرخ رو محاسبه مي كند نه كارمند آژانس. براي همين قيمتي از خودش نمي تواند در بيارد. ممكنه كلاسي كه ريبوك مي كنه متفاوت باشه با كلاسي كه از اول مي تونه بليط رو بگيره.
    3. بستگي به قدرت مالي و پولي كه توي گردش دارند دارد يك كم هم كارهاي اداري دارد اين موضوع

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

دوستان یه سوال .برای رفتن به ملبورن چه ایرلاین هایی میشه گرفت؟ من از الان برای 25 جولای چک کردم نه امارات نه اتحاد جا نمیدن کل جولایو کلا جا نمیدن!! چیکار باید کنم؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    دوستان یه سوال .برای رفتن به ملبورن چه ایرلاین هایی میشه گرفت؟ من از الان برای 25 جولای چک کردم نه امارات نه اتحاد جا نمیدن کل جولایو کلا جا نمیدن!! چیکار باید کنم؟
    از كجا و چطوري شما چك كرديد كه جا نميداد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    از كجا و چطوري شما چك كرديد كه جا نميداد؟
    از خود دفتر اتحاد و امارات زنگ زدم. هر دو گفتن جا نمیدن اتحاد گفت بلیت های 5 میلیون تومانی جا میده. الان برای 31 جولای قطر رزرو کردم 4 میلیون و 200 . تا فردا هم باید پولشو بدم. به نظرتون صبر کنم تا بعد از عید که این دلار 3500 تومانی کمتر بشه؟ اصلا درک نمیکنم در حالی که دلار آزاد شده 3300 باید 3500 پول دلار بلیط و بدیم. لطفا راهنماییم کنید حسابی گیج شدم. بگیرم قطر و یا صبر کنم؟
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadmsrt نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه اگر بخام بعد رسیدن به فرودگاه سیدنی اتوبوس های بین شهری رو سوار شم محدودیت بار اعمال میشه؟ اگر میشه آیا همون ۳۰ کیلو هست؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    هيچ جاي دنيا محدوديت بار ما نداريم براي اتوبوس

شاید توی بقیه جاهای دنیا محدودیت بار واسه اتوبوسهای بین شهری وجود نداشته باشه، ولی توی استرالیا محدودیت بار وجود داره! (البته من یادم هست که توی ایران هم محدودیت بار واسه اتوبوسهای بین شهری وجود داشت! بدجوری هم وجود داشه ;-) )

توی استرالیا مقدار باری که میتونید ببرید بستگی به شرکتی داره که از اتوبوسهاش استفاده میکنید. اطلاعات مربوطه رو میتونید از وبسایت شرکت به راحتی پیدا کنید. مثلا برای شرکت Murrays به لینک زیر مراجعه کنید:
    http://www.murrays.com.au/ExpressFAQ...?showcontent=3

این شرکت اجازه میده که یک چمدان بزرگ (با وزن کمتر از 32 کیلوگرم) رو به قسمت بار بدید و یک ساک دستی کوچک رو هم داخل اتوبوس ببرید. اگر از ایم مقدار بیشتر بار داشته باشید، ممکنه ازتون اضافه بار بگیرند که البته مقدارش زیاد نیست (در حد 10 تا 20 دلار). البته من خودم دیدم که زمانهایی که تعداد مسافرها کم هست، اگر بارتون زیاد باشه هم اضافه بار نمیگیرن!
    هرگز به آرزوهای دیگران نخند؛
    كسانی كه آرزو ندارند چیز زیادی ندارند ...

رشته و دانشگاه

من روی 60 کیلوی امارات حساب از کرده بودم الان قطر 23 کیلو برای هر نفر هست که میشه 46 کیلو بر 2 نفر. ببینم قطر هم میشه یه ساک دستی و یه کوله برد تو هواپیما؟ در مورد پست قبلیم هم لطفا راهنمایی کنیم وقتم خیلی تنگه. با توجه به اینکه هم امارات و هم اتحاد میگن جا نمیدن همین قطر و بگیرم؟ با دلار 3500؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    از خود دفتر اتحاد و امارات زنگ زدم. هر دو گفتن جا نمیدن اتحاد گفت بلیت های 5 میلیون تومانی جا میده. الان برای 31 جولای قطر رزرو کردم 4 میلیون و 200 . تا فردا هم باید پولشو بدم. به نظرتون صبر کنم تا بعد از عید که این دلار 3500 تومانی کمتر بشه؟ اصلا درک نمیکنم در حالی که دلار آزاد شده 3300 باید 3500 پول دلار بلیط و بدیم. لطفا راهنماییم کنید حسابی گیج شدم. بگیرم قطر و یا صبر کنم؟
    با پرواز دو استاپ برو خب
    بعد هم آلترناتيو ها ي ديگه هم هست كه دفاتر ارلاينزهاي هيچ وقت بهتون پيشنهاد نميدن

Junior Member

سلام پيمان خان

من با هواپيمايي امارات يه هفته ديگه پرواز دارم به ملبورن، ٢ تا سوال دارم و ممنون ميشم محبت كني جواب بدي

اول اينكه آيا ميتونم با خودم يه ساك كوچيك و يه كوله پشتي و يه كاور كت واسه داخل هواپيما ببرم؟ رو وزن و حجم باري كه ميبري داخل هواپيما خيلي گيرن؟

دوم اينكه من يه ٥ تا ١٠ كيلو اضافه بار دارم كه نميتونم نيارمشون و ميخوام جريمه اضافه بار رو بدم. آيا توصيه ميكنيد فريت كنم يا جريمه اضافه بارو بدم؟ آيا ميدونيد جريمه اضافه بارِ امارات به ازاي هر كيلو چقدره؟

ممنون بابت توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط ans456amin نمایش پست ها
    سلام پيمان خان
    من با هواپيمايي امارات يه هفته ديگه پرواز دارم به ملبورن، ٢ تا سوال دارم و ممنون ميشم محبت كني جواب بدي
    اول اينكه آيا ميتونم با خودم يه ساك كوچيك و يه كوله پشتي و يه كاور كت واسه داخل هواپيما ببرم؟ رو وزن و حجم باري كه ميبري داخل هواپيما خيلي گيرن؟
    دوم اينكه من يه ٥ تا ١٠ كيلو اضافه بار دارم كه نميتونم نيارمشون و ميخوام جريمه اضافه بار رو بدم. آيا توصيه ميكنيد فريت كنم يا جريمه اضافه بارو بدم؟ آيا ميدونيد جريمه اضافه بارِ امارات به ازاي هر كيلو چقدره؟
    ممنون بابت توجهتون
    بله مي توني ببري. زياد گير نيستن
    راجع به قسمت دوم سوالت كه فريت اصلن منطقي نيست. كلن فريت بار زير 100 كيلو به صرفه نيست چه برسه به 5 تا 10 كيلو.
    بهتره يك تيكه بار ديگه ببري حالا 10 تا 23 كيلو ديگه فرقي با هم نداره و قيمتشون ممكن هست يكي در بياد.
    براي اينكه مقررات بار امارت رو بدوني لطف كن ساعت 10 شب به بعد زنگ بزن به شماره تلفن 51001 از اپراتور فرودگاه بخواه كه شما را به ترافيك امارات ارتباط بدهند
    ازشون بپرس جريمه اضافه بار امارت كيلويي چند دلار هست و اگر يك تيكه بار ديگه داشته باشي چقدر هست
    و اينجا هم نتيجه رو اعلام كني ممنون ميشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)