صفحه 6 از 151 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : پرواز كدام شركت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nA نمایش پست ها
    من مرجع خودم رو برای ادعایی که داشتم ارائه کردم. شاید گفته شما درست باشه؛ اما بهتره قبل از اینکه مرجع دیگران رو زیر سوال ببرید، حداقل یک reference برای فرمایشتون ارائه بفرمائید تا موضوع برای همه ما روشن بشه.
    دوست عزیز خدمتتان عرض کردم که، reference من تمام آژانسهای مسافرتی هست می توانید سوال بفرمایید.

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    دوست عزیز خدمتتان عرض کردم که، reference من تمام آژانسهای مسافرتی هست می توانید سوال بفرمایید.
    خوب، پس نظر 30na عزیز درسته. چون خود آژانسها هم میرن از سایت چک میکنن. یعنی مرجع هر دو یکی هست. خود من اول پروازم رو از روی سایت در آوردم. بعد زنگ زدم به آژانس برای رزرو.

رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

یک سؤال:

در سایت الاتحاد، قسمتی داره به اسم Etihad Guest که میشه توش ثبت نام کرد و یک کد رهگیری هم به شما میده.
    کسی اطلاع داره که مزیتش چیه؟ ظاهرا به ازای مسافتی که شما و همراهانتون با این شرکت پرواز میکنه، امتیاز میده mileage

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sina84 نمایش پست ها
    یک سؤال:

در سایت الاتحاد، قسمتی داره به اسم Etihad Guest که میشه توش ثبت نام کرد و یک کد رهگیری هم به شما میده.
    کسی اطلاع داره که مزیتش چیه؟ ظاهرا به ازای مسافتی که شما و همراهانتون با این شرکت پرواز میکنه، امتیاز میده mileage

ممنون
    دقیقا مثل skyward هواپیمایی اماراته البته با امکانات کمتر. در صورتی که داشته باشید در حالت عادی می تونید جای صندلیتون و غذا رو مشخص کنین به علاوه با توجه به کلاسی که پرواز می کنید و مسافت طی شده بهتون امتیاز میده که بعد از مسافت های مشخص و در نوع کارت امتیازات بیشتری براتون در نظر گرفته میشه که تا یک بلیط رایگان و .... جای پیشرفت داره. اگه اتحاد می گیرید حتما درخواست بدید و بلیط رو توش ثبت کنین در مورد امارات هم همین طور. برای اتحاد دفتر این هواپیمایی تو برج سایه براتون کارت فیزیکی صادر می کنه
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Exclamation پاسخ : پرواز كدام شركت ؟

خوب، پس نظر 30na عزیز درسته. چون خود آژانسها هم میرن از سایت چک میکنن. یعنی مرجع هر دو یکی هست. خود من اول پروازم رو از روی سایت در آوردم. بعد زنگ زدم به آژانس برای رزرو.
    خیر دوست عزیز مرجع آژانسها وب سایت هایی که شما در اینترنت می بینید به هیچ وجه نیست. اون ها خودشان نرم افزار مخصوص دارند که به سرور ایرلاینز ها وصل است. بله شما می توانید یک پرواز را توی اینترنت بگردی پیدا کنی بعد از آژانس بخواهی برات اگر اصلاً همچین پروازی وجود داشته باشه بلیطش را صادر کنه. دونبال پرواز توی اینترنت گشتن فقط همین مزیت را دارد ضررهایی هم دارد مثل دوستمون پرواز کاسپین و ماهان به مالزی پیدا می کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز مرجع آژانسها وب سایت هایی که شما در اینترنت می بینید به هیچ وجه نیست. اون ها خودشان نرم افزار مخصوص دارند که به سرور ایرلاینز ها وصل است. بله شما می توانید یک پرواز را توی اینترنت بگردی پیدا کنی بعد از آژانس بخواهی برات اگر اصلاً همچین پروازی وجود داشته باشه بلیطش را صادر کنه. دونبال پرواز توی اینترنت گشتن فقط همین مزیت را دارد ضررهایی هم دارد مثل دوستمون پرواز کاسپین و ماهان به مالزی پیدا می کنید.

بله، نمونش هفته پیش برای خودم پیش اومد که متوجه شدم الاتحاد برای ملبورن هم پرواز داره، در حالیکه توی سایت فقط سیدنی و بریزبین اومده.

رشته و دانشگاه

این لین مربوط به کلیه مسائل مربوط به بار الاتحاد هست:

http://www.etihadairways.com/sites/E...rmation.aspx#3

رشته و دانشگاه

کسی اطلاع داره حداقل چند ساعت زودتر از پرواز بایستی فرودگاه باشیم؟

و دیگه اینکه آیا میشه بار رو یکروز زودتر برد فرودگاه تحویل داد؟

ویزات اومده سلامتی؟

روی بلیط هواپیمات میزنه. معمولا میگن2-3 ساعت(امارات اینجوری میگه) اما بسته به ساعت پرواز و خلوتی اونجا هم داره و می گن کارا نیم ساعته انجام میشه.
    مگه چقدر بار داری؟تو و خانومت نهایتا با امارات 60 کیلو می تونین ببرین یعنی 3 تا چمدون. به نظر من اصلا نمی ارزه انکار رو بخوای بکنی. اما در مورد امکانش بستگی به هواپیمایی داره. از دفتر مرکزی تلفن دفتر فرودگاه هواپیمایی رو بگیر و بپرس.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Exclamation پاسخ : Al Etihad or Emirates?

دوست عزیز همیشه 3 ساعت مانده به پرواز کانتر باز می شود.
    سعی کنید که همیشه سه ساعت مانده به پرواز در فرودگاه باشید.
    اگر بلیط بیزینس یا فرست دارید یک ساعت کفایت می کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)