صفحه 62 از 151 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    ببينيد ارزونتر پروازي كه ميشه در حال حاضر يكطرفه از شيراز به سيدني گرفت قيمت حدود 3/5 دارد روي كلاس U قطري
    همانجور كه فرموديد قيمت دلار روند نزولي پيدا كرده ولي شما مي تونيد رزرو رو بگيريد فعلن و تا چهارشنبه براي صدورش صبر كنيد
    اين كه وضعيت بهتر ميشه يا بدتر اگه صبر كنيد ريسكي هست چون از طرفي ممكن هست ديگر روي كلاس هاي ارزون قيمت جا نباشد كه در مجموع قيمت بليت رو براتون افزايش بدهد تا كاهش
    امارت به شيراز پرواز ندارد
    مرسی پیرسون عزیز
    لطف میکنین امارات از تهران به سیدنی برای اون تاریخ هم چک کنین.
    و دیگه اینکه اگه با ایران ایر بریم مالزی و از اونجا بریم سیدنی چطور؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    مرسی پیرسون عزیز

سلام دوستان
    من واسه 1جولای درخواست ویزا دادم اما هنوز خبری نیس. امااحتمال داره تا اواسط جولای جواب بدن. به نظرتون بهترین وارزونترین بلیط یک ساله رفت و برگشت واسه اواسط یا اواخر جولای چنده و از کجا بگیرم بهتره؟؟
    در ضمن درخواست ویزا دادم اما می خوام پاسپورتمو عوض کنم (تمدبد) چون یک سال بیشتر زمان نداره و احتمال زیاد اونجا بخوام ویزامو واسه 1-2 سال دیگه تمدید کنم. با توجه به اینکه با این پاسپورتم درخواست ویزا دادم، بعد از گرفتن پاسپورت جدبد واسم مشکل پیش نمیاد؟کسی تجربه داشته؟؟

ممنونننننن

نقل قول نوشته اصلی توسط mshn1083 نمایش پست ها
    مرسی پیرسون عزیز
    از تهران 2/840 هم ميشه گرفت با همين ريت دلار 3500 توماني احتمالن چهارشنبه يه 10 درصدي هم ارزونتر از اين خواهد شد

از تهران 2/840 هم ميشه گرفت با همين ريت دلار 3500 توماني احتمالن چهارشنبه يه 10 درصدي هم ارزونتر از اين خواهد شد

سلام
    ببخشید بهترین و ارزونترین بلیط رفت و برگشت یه ساله از تهران به بریزبن واسه اواسط جولای، از کجاو چه قیمتی میشه گرفت؟؟( البته در صورت تمدید شدن ویزا، بلیط برگشت احتمالا کنسل میکنم)

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط chemorganic نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید بهترین و ارزونترین بلیط رفت و برگشت یه ساله از تهران به بریزبن واسه اواسط جولای، از کجاو چه قیمتی میشه گرفت؟؟( البته در صورت تمدید شدن ویزا، بلیط برگشت احتمالا کنسل میکنم)

ممنون
    حدود 6/5 ولي چهارشنبه همين هفته احتمالن 10 در صد حداقل بياد پايين

حدود 6/5 ولي چهارشنبه همين هفته احتمالن 10 در صد حداقل بياد پايين
    ممنون از جوابتون. این قیمت کدوم ایرلاین هست؟ایران ایر یا امارات.....؟

من یه سوال دیگه هم داشتم :
    من واسه 1جولای درخواست ویزا دادم اما هنوز خبری نیس. امااحتمال داره تا اواسط جولای جواب بدن.
    اما می خوام پاسپورتمو عوض کنم (تمدبد) ا ین پاسپورتم تقریبا 14 ماه دیگه اعتبار داره و احتمال زیاد اونجا بخوام ویزامو واسه 1-2 سال دیگه تمدید کنم. با توجه به اینکه با این پاسپورتم درخواست ویزا دادم، بعد از گرفتن پاسپورت جدبد واسم مشکل پیش نمیاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط chemorganic نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. این قیمت کدوم ایرلاین هست؟ایران ایر یا امارات.....؟

من یه سوال دیگه هم داشتم :
    من واسه 1جولای درخواست ویزا دادم اما هنوز خبری نیس. امااحتمال داره تا اواسط جولای جواب بدن.
    اما می خوام پاسپورتمو عوض کنم (تمدبد) ا ین پاسپورتم تقریبا 14 ماه دیگه اعتبار داره و احتمال زیاد اونجا بخوام ویزامو واسه 1-2 سال دیگه تمدید کنم. با توجه به اینکه با این پاسپورتم درخواست ویزا دادم، بعد از گرفتن پاسپورت جدبد واسم مشکل پیش نمیاد؟
    با امارات
    بايد از سفارت بپرسيد
    از نظر ارلاينز اگه ويزاتون رو روي پاس قديميتون بگيريد مي تونيد با تركيب با پاس جديد به استراليا پرواز داشته باشيد

با امارات
    بايد از سفارت بپرسيد
    از نظر ارلاينز اگه ويزاتون رو روي پاس قديميتون بگيريد مي تونيد با تركيب با پاس جديد به استراليا پرواز داشته باشيد

باز هم ممنون از راهنماییتون
    شما خودتون آژانس اشنا واسه گرفتن بلیط دارین؟
    البته فکر کنم ویزای استرالیا دیگه لیبل نمیزنن. و اطلاعات ویزا واسه ایرلاین ا انلاین هستش.امیدوارم مشکلی واسم پیش نیاد
    ا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

سلام
    حهت اطلاع
    شرکت airasia از اکتبر بلیطهای رفت و برگشت روزانه بین کوالالامپور و شهرهای استرالیا با قیمت 300-450 دلار که بستگی به شهر داره می گذاره. فکر می کنم برای بچه هایی که می خوان کمتر پول صرف بلیط کنند، رفتن به مالزی با هواپیماهای ایرانی و بعدش امدن با این ایرلاین به استرالیا مناسبتر از پرواز با امارات و قطر باشه. چون می تونید 1 روز هم مثلا در KL استراحت کنید و یک دفعه 12-17 ساعت نکوبید بیاید.

(خودم این مسیر رو امتحان نکردم)

سلام جناب Pearson من واسه 22 آگوست ميخواستم برم سيدني، از طريق آژانس هاي مسافرتي كه چك ميكنم ارزونترين پروازشون واسه امارات 930 دلاره كه تركيبي امارات و كانتاس هستش ولي وقتي آنلاين از CheapOair سرچ ميكنم 552 دلار در مياد، ميخواستم بدونم اين اختلاف قيمت واسه چيه؟ اگه بخوام بايد حتما اينترنتي خريد كنم؟ اگه اينترنتي بخرم امكان كنسل كردنش هست؟ اگه راهنماييم كنيد ممنون ميشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)