صفحه 7 از 151 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

نقل قول نوشته اصلی توسط sina84 نمایش پست ها
    کسی اطلاع داره حداقل چند ساعت زودتر از پرواز بایستی فرودگاه باشیم؟

و دیگه اینکه آیا میشه بار رو یکروز زودتر برد فرودگاه تحویل داد؟
    همونطور که بچه ها گفتن سه ساعت قبل از پرواز فرودگاه باشید .

واسه بار هم اگه بارات زیاده دو سه روز قبل میتونی Freight کنی .
    واسه فریت هم با اون شرکت هواپیمایی که قراره باهاش برید تماس بگیرید و جزییاتشو بپرسید ....
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز. سوالی که من دارم اینه که من ترمم اسما 1 مارس استارت میخوره و از دفتر الاتحاد تو برج سایه یه بلیط برای 26 فوریه رزرو کردم . اما اونها میگن تا ویزا تو پاست نخوره بلیط رو ok نمیکنیم. حتما استحضار هم دارین که هرچی به تاریخ پرواز نزدیکتر میشیم قیمت ها صعودی بالا میره . من رو نرخ 686000 تومان رزرو کردم که برای نهایی کردنش به من 1 ماه فرصت دادن و من مهلتم 13 آبان تموم میشه و خوب احتمال نیومدن ویزا تا اون تاریخ هم وجود داره . چه راهی برای رفع این مشکل وجود داره ؟ با تشکر...

Exclamation پاسخ : Al Etihad or Emirates?

نقل قول نوشته اصلی توسط marst نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز. سوالی که من دارم اینه که من ترمم اسما 1 مارس استارت میخوره و از دفتر الاتحاد تو برج سایه یه بلیط برای 26 فوریه رزرو کردم . اما اونها میگن تا ویزا تو پاست نخوره بلیط رو ok نمیکنیم. حتما استحضار هم دارین که هرچی به تاریخ پرواز نزدیکتر میشیم قیمت ها صعودی بالا میره . من رو نرخ 686000 تومان رزرو کردم که برای نهایی کردنش به من 1 ماه فرصت دادن و من مهلتم 13 آبان تموم میشه و خوب احتمال نیومدن ویزا تا اون تاریخ هم وجود داره . چه راهی برای رفع این مشکل وجود داره ؟ با تشکر...
    اینطور نیست هر چه قدر به پرواز نزدیک بشوید بلیط ها گرون می شوند. همانجور که گفتم در هر پرواز Seat ها به کلاسیفیکیشن های مختلفی تقسیم میشوند. شما ممکن است چند روز مانده به پرواز بلیطی گیرتون بیاد که از بلیطی که 5 ماه پیش رزرو کردید ارزانتر باشد.
    البته طبیعی است بلیط های ارزان قیمت هر پرواز زودتر رزرو و خریداری می شوند و هر چه بگذرد شانس شما کمتر می شود.
    راهی که برای مشکل شما است این است که بلیط را خریداری کنید و بگید بلیط را برای شما صادر کنند و اگر گفتند که شما هنوز ویزا ندارید و ما نمی توانیم بلیط را به شما بدهیم. بگین خوب صادر کنید ولی بلیط را پیش خودتان نگه دارید. بعد از اینکه بلیط صادر شد اگر ویزاتون تا تاریخ بلیط نیامد، تاریخ را تغییر دهید.
    تغییر تاریخ در بلیط بسته به نوع کلاسیفیکیشن بلیط می تونه هم مجانی باشه و هم تا 100 دلار جریمه داشته باشه.

از آژانسی که بلیت الاتحاد رو گرفتم، بهم زنگ زدند و گفتند:

"الاتحاد بار مجاز رو توی بلیت 20 کیلو زده تا هزینه های بیمه رو کاهش بده؛ اما مطلع باشید که توی فرودگاه تا 30 کیلو را براتون مجاز رد می کنه... بدون هزینه اضافه بار"

گفتم بگم که دونستنش برای دوستان مفید باشه و برای بردن بار دستشون بازتر
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nA نمایش پست ها
    از آژانسی که بلیت الاتحاد رو گرفتم، بهم زنگ زدند و گفتند:

"الاتحاد بار مجاز رو توی بلیت 20 کیلو زده تا هزینه های بیمه رو کاهش بده؛ اما مطلع باشید که توی فرودگاه تا 30 کیلو را براتون مجاز رد می کنه... بدون هزینه اضافه بار"

گفتم بگم که دونستنش برای دوستان مفید باشه و برای بردن بار دستشون بازتر
    سینا جان شما بلیطتون رو چند گرفتید ؟ احیانا تاریخ خریدتونم بگین بد نیست . ضمنا کیفیت الاتحاد در مقایسه با امارات میگن خوبه و امارات پوله اسمش رو میگیره ؟ این ادعا تا چه حد صحت داره ؟

Smile پاسخ : Al Etihad or Emirates?

نقل قول نوشته اصلی توسط marst نمایش پست ها
    سینا جان شما بلیطتون رو چند گرفتید ؟ احیانا تاریخ خریدتونم بگین بد نیست . ضمنا کیفیت الاتحاد در مقایسه با امارات میگن خوبه و امارات پوله اسمش رو میگیره ؟ این ادعا تا چه حد صحت داره ؟
    اولین سلام من به دوستان ApplyAbroad از استرالیا !

من بلیتم رو از 565000 تومان خریدم و چون از طرف Green Island معرفی شده بودم، بعد از درصدی تخفیف به اون قیمتی که گفتم تونستم بگیرم. پارسال با امارات رفت و برگشت قبرس رو امتحان کردم. ایندفعه هم تا ملبورن رو با الاتحاد اومدم. به نظر من تقریبا" عین هم بودند و در یک سطح از کیفیت قرار داشتند.

به امید دیدار در استرالیا

Junior Member

من بلیتم رو از 565000 تومان خریدم و چون از طرف Green Island معرفی شده بودم، بعد از درصدی تخفیف به اون قیمتی که گفتم تونستم بگیرم. پارسال با امارات رفت و برگشت قبرس رو امتحان کردم. ایندفعه هم تا ملبورن رو با الاتحاد اومدم. به نظر من تقریبا" عین هم بودند و در یک سطح از کیفیت قرار داشتند.

سینا جان ممنون از پاسخت ، فقط نگفتی چه مدت قبل از پرواز بلیط رو گرفتی ؟ من الان که اقدام کردم برای 26 فوریه ، 820000 قیمت دادن .... ؟!

Junior Member

سلام آقا سینا ، رسیدن بخیر
    خب تبریک میگم که بالاخره انتظارها برای شما به پایان رسید. ما که هنوز پشت خط ویزا منتظریم
    گفتید که از تخفیف گرین آیلند استفاده کردید. میشه بگید که چقدر بوده این تخفیف؟ یعنی چند درصد؟ بعد اینکه اگه ما بخوایم استفاده کنیم چه کار باید بکنیم؟

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

مبارك باشه سينا جان. اميدوارم موفق باشي. اگر وقت داشتي، تماست رو با بچه‌هاي فروم از دست نده

Smile پاسخ : Al Etihad or Emirates?

نقل قول نوشته اصلی توسط kind girl نمایش پست ها
    سلام آقا سینا ، رسیدن بخیر
    خب تبریک میگم که بالاخره انتظارها برای شما به پایان رسید. ما که هنوز پشت خط ویزا منتظریم
    گفتید که از تخفیف گرین آیلند استفاده کردید. میشه بگید که چقدر بوده این تخفیف؟ یعنی چند درصد؟ بعد اینکه اگه ما بخوایم استفاده کنیم چه کار باید بکنیم؟

ممنونم... در مورد Green Island فکر می کنم بهتر باشه به سایت خودشون مراجعه کنید. چون فکر نمی کنم درست باشه در مورد business دیگران صحبت کنم. در مورد تخفیف هم برای من حدود 22500 تومن تخفیف داشت.

در خدمتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)