صفحه 8 از 151 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

1) من از طریق سایت ها که چک می کنم مثل اینکه الاتحاد گرون شده مثلا کلاس بیزینسش که قبلا حدود 1600 دلار بود شده 1850دلار. کسی اطلاعاتی داره که بلیط گرون شده و درج تو سایت اینطوری نیست؟دلیل این افزایش قیمت چیه؟افزایش حجم بار مجاز داره؟(مثلا الان امارات 10 کیلو حجم بار رو بالا برده)الاتحاد هم همین طوره؟

2)اینطور که سایت ها رو چک کردم هواپیمایی قطر هم برای ملبورن پرواز از دوحه گذاشته(از سال 2010). همه روزها هم پرواز داره اما تو روزهای مختلف فاصله بین پرواز تهران تا دوحه و دوحه تا ملبورن فرق داره که اونجوری که من دیدم کمترین فاصله 6ساعته تو روزهای یکشنبه. قیمتش هم خیلی خوبه: اکونومی 613دلار و بیزینس 1630 دلار. کسی از کیفیت پروازهای قطر اطلاعاتی داره؟ می ارزه با قطر بریم؟
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6 نمایش پست ها
    1) من از طریق سایت ها که چک می کنم مثل اینکه الاتحاد گرون شده مثلا کلاس بیزینسش که قبلا حدود 1600 دلار بود شده 1850دلار. کسی اطلاعاتی داره که بلیط گرون شده و درج تو سایت اینطوری نیست؟دلیل این افزایش قیمت چیه؟افزایش حجم بار مجاز داره؟(مثلا الان امارات 10 کیلو حجم بار رو بالا برده)الاتحاد هم همین طوره؟

2)اینطور که سایت ها رو چک کردم هواپیمایی قطر هم برای ملبورن پرواز از دوحه گذاشته(از سال 2010). همه روزها هم پرواز داره اما تو روزهای مختلف فاصله بین پرواز تهران تا دوحه و دوحه تا ملبورن فرق داره که اونجوری که من دیدم کمترین فاصله 6ساعته تو روزهای یکشنبه. قیمتش هم خیلی خوبه: اکونومی 613دلار و بیزینس 1630 دلار. کسی از کیفیت پروازهای قطر اطلاعاتی داره؟ می ارزه با قطر بریم؟
    سلام محسن جان . راستش الاتحاد قیمتش رو از 686000 برده روی 820000 و من خیلی پیگیری کردم که ببینم قیمت های قبلیش رو باز میکنه یا نه ؟ اما به گفته متصدیان دفترشون تو برج سایه این نرخ جدیدشون که از نوامبر اعلام شده ظاهرا بر هم نمیگرده . از اطلاعت راجع به قطر ممنونم . نمیدونی برای سیدنی هم پرواز گذاشتن یا نه ؟ اما در مورده کیفیتش باید بگم من 2 ماه پیش رفته بودم دفترشون ، از افرادی که سفرهای طولانی باهاش داشتن سراغ کیفیتش رو گرفتم که راضی بودن ، ضمنا تا اونجا که من میدونم هواپیمایی معتبری هستش و البته با قیمتی که شما گفتی ، به نظرم کاملا میصرفه !

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6 نمایش پست ها

اين قطر رو من توي سفارت هم شنيدم كه چند نفر راجع بهش ميگفتن. يكي ميگفت چندصد هزار تومن ارزونتره و خيلي هم زودتر ميرسي با فاصله پرواز كم. پس اين درسته؟ كسي اطلاعات بيشتري داره؟

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط 30nA نمایش پست ها
    ممنونم... در مورد Green Island فکر می کنم بهتر باشه به سایت خودشون مراجعه کنید. چون فکر نمی کنم درست باشه در مورد business دیگران صحبت کنم. در مورد تخفیف هم برای من حدود 22500 تومن تخفیف داشت.

در خدمتم

رسیدن بخیر، آرزوی موفقیت برات دارم.

میخواستم یک topic جدا به نام اقلام ممنوعه بار باز کنم اما فکر میکنم تحت این عنوان هم بشه در این مورد صحبت کرد.

از دوستانی که به استرالیا پرواز کردن. یکی لطف کنه اطلاعات دقیق در مورد چیزهایی که نمیتونیم وارد خاک استرالیا کنیم رو سایت بذاره.

چون من اطلاعات ضد و نقیضی در این مورد دارم. یکی میگه اگه DECLARE کنی اکثر چیزها رو میتونی ببری، یکی میگه نه...

خلاصه ما موندیم گیج و ویلون

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

من این لینک رو که الان چند هفته هم هست باز نمیشه دیدم. ولی خیلی کلی گفته. در حالیکه اونایی که اونجان میگن خیلی از همینا (مثل دارو و ...) رو حتما باید با خودتون بیارید.

http://www.customs.gov.au/site/page.cfm?u=4369

من اینجا یک دسته بندی میگذارم؛ لطفا بقیه کمک کنند تا تکمیلش کنیم:

مواد و لوازم آرایشی بهداشتی

مواد غذایی

مصنوعات دستی (گلیم زیر 6 متر،لوازم چوبی و...)

دارو
    ویرایش توسط sina84 : November 7th, 2009 در ساعت 07:56 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of manufacturing, UOW

والا من از یکی از بچه هایی که رفته بود پرسیدم
    می گفت من پسته بردم کاریم نداشتند ولی اون میگفت بگیر نگیر داره
    ولی پیشنهاد کرد کاملا بسته بندیش کنم
    و البته میگفت اگرنگرفتند که هیچ و اگر گرفتند که ارزش ریسکشو دارند

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

بر اساس تجربه یکی از دوستانم
    چندان به مواد غذایی گیر نمیدن. مگه اینکه چیز عجیبی باشه. دوستم زرشک همراه داشته که بهش گیر دادن و اون هم براشون توضیح داده که این خواکیه و همه چی اوکی شده.
    در مورد داروها هم فقط باید کمی احتیاط کنید اما اینطور نیست که نشه برد. مثلا استامینوفن کدئین که اینجا به راحتی در دسترس هست، اونجا مصرفش به شدت محدودیت داره و فکر میکنم برای همراه بردن هم شاید به مشکل بر بخورید. البته همون دوستم به اندازه مصرف یک سال با خودش برده بود و گیر نداده بودند.
    در مورد لوازم آرایشی و بهداشتی مطمئنم هیچ مشکلی وجود نداره.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Junior Member

سلام بچه ها ! آقا کسی از هواپیمایی قطر اطلاعات بهتر و کاملتری گیرش نیومد ببینه برای سیدنی هم پرواز میگذارند یا نه ؟

سلام
    با عرضه پوزش از دوستان بابت غیبت ۱ هفته‌ای ....

در مورد مواردی که توی فرودگاه مقصد چک می‌کنن، من تجربهٔ خودم رو میگم. چیزیی‌ که من داشتم و توی فرم دکلر کردم، اینها بودند:

کفش چرمی، آجیل (خام نبود) به صورت بسته بندی فروشگاهی، داروهای معمول (با نسخهٔ پزشک)، نبات، چای خشک، خرما، کشمش

بین همهٔ اونها بسته بندی آجیل رو باز کرد و دید که خام نیست، گفت خوش اومدی !
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

سلام. من امروز دفتر هواپیمایی قطر رفتم. هر روز برای ملبورن پرواز دارن با این تفاوت که در بعضی روزها مثل 5شنبه و جمعه از تهران 4.30 صبحه و 18 ساعت توقف در دوحه داره و بعضی روزها از تهران 16.30 پروازه و 6 ساعت توقف در دوحه. البته در مورد پروازهایی که گپ بینشون طولانیه خود هواپیمایی براتون هتل می گیره تا در این 18 ساعت اونجا استراحت کنین.
    قیمت اکونومی 612هزار و بیزینس 1643هزار تومن. بار مجاز اکونومی 30 با 7 کیلو داخل کابین و بیزینس 35 با 15کیلو داخل کابین. هزینه هرکیلو بار اضافه هم حدودا 30هزار تومن.

از اونجا دفتر الاتحاد رفتم قیمت ها بالا بود ولی امکانات و بار مجاز فرقی نکرده بود. اکونومی حداقل 710هزار تومن و بیزینس حدود 1800هزار تومن.
    بار مجاز اکونومی 30 کیلو(در بلیط 20 کیلو نوشته میشه) و بیزینس 40 کیلو(که در بلیط 30 کیلو نوشته میشه) و هزینه هر کیلو بار اضافه 17500 تومن.

کیفیت بیزینس الاتحاد از قطر بهتره(امکانات موجود). مگر اینکه بخواید توقف طولانی تو دوحه بگیرید که بهتون اطاق بدن:دی.

امیدوارم این اطلاعات به درد دوستان بخوره.
    در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم/لطف آنچه تو اندیشی، حکم آنچه تو فرمایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)