صفحه 9 از 151 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Iran, Karaj

پیش فرض پاسخ : Al Etihad or Emirates?

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_a6 نمایش پست ها
    سلام. من امروز دفتر هواپیمایی قطر رفتم. هر روز برای ملبورن پرواز دارن با این تفاوت که در بعضی روزها مثل 5شنبه و جمعه از تهران 4.30 صبحه و 18 ساعت توقف در دوحه داره و بعضی روزها از تهران 16.30 پروازه و 6 ساعت توقف در دوحه. البته در مورد پروازهایی که گپ بینشون طولانیه خود هواپیمایی براتون هتل می گیره تا در این 18 ساعت اونجا استراحت کنین.
    قیمت اکونومی 612هزار و بیزینس 1643هزار تومن. بار مجاز اکونومی 30 با 7 کیلو داخل کابین و بیزینس 35 با 15کیلو داخل کابین. هزینه هرکیلو بار اضافه هم حدودا 30هزار تومن.

از اونجا دفتر الاتحاد رفتم قیمت ها بالا بود ولی امکانات و بار مجاز فرقی نکرده بود. اکونومی حداقل 710هزار تومن و بیزینس حدود 1800هزار تومن.
    بار مجاز اکونومی 30 کیلو(در بلیط 20 کیلو نوشته میشه) و بیزینس 40 کیلو(که در بلیط 30 کیلو نوشته میشه) و هزینه هر کیلو بار اضافه 17500 تومن.

کیفیت بیزینس الاتحاد از قطر بهتره(امکانات موجود). مگر اینکه بخواید توقف طولانی تو دوحه بگیرید که بهتون اطاق بدن:دی.

امیدوارم این اطلاعات به درد دوستان بخوره.
    مرسي از اطلاعاتت، منم قطر رزرو كردم ولي نميدونم كيفيت سرويس اكونوميش مثل الاتحاد هست يا نه؟ بعضي ها ميگن پروازهاي خوبي نداره قطر بعضي ها هم ميگن كه خيلي خوبه. اگر كسي پرواز داشته نظرشو بگه لطفا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of manufacturing, UOW

با سلام
    از دوستان كسي جديدا براي سيدني پرواز رزرو كرده
    من امروز پرسيدم مي گفت امارات 9500000 و اتحاد 7100000 ريال
    آيا كسي با پرواز تور رفته و يا اطلاعاتي داره؟

Junior Member

Wink پاسخ : Al Etihad or Emirates?

نقل قول نوشته اصلی توسط miassus نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستان كسي جديدا براي سيدني پرواز رزرو كرده
    من امروز پرسيدم مي گفت امارات 9500000 و اتحاد 7100000 ريال
    آيا كسي با پرواز تور رفته و يا اطلاعاتي داره؟
    من حدودا 2-3 هفته پیش یه بلیط یکسره به مقصد سیدنی برای تاریخ 24 فوریه روی نرخ 709000 تومان خریدم . در مورد الاتحادم شنیدم که هواپییمایی ای با استاندارد بالاست و تفاوت چندانی با امارات نداره .دوستانی هم که باهاش پرواز داشتن راضی بودن کاملا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of manufacturing, UOW

نقل قول نوشته اصلی توسط marst نمایش پست ها
    من حدودا 2-3 هفته پیش یه بلیط یکسره به مقصد سیدنی برای تاریخ 24 فوریه روی نرخ 709000 تومان خریدم . در مورد الاتحادم شنیدم که هواپییمایی ای با استاندارد بالاست و تفاوت چندانی با امارات نداره .دوستانی هم که باهاش پرواز داشتن راضی بودن کاملا.
    به شما با ويزا بليط دادند؟
    ميشه برام بفرستي از كجا بليطشو خريديد؟
    منم ميخام براي همون دور و براي 20 فوريه بليط رزرو كنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miassus نمایش پست ها
    به شما با ويزا بليط دادند؟
    ميشه برام بفرستي از كجا بليطشو خريديد؟
    منم ميخام براي همون دور و براي 20 فوريه بليط رزرو كنم
    خیر من هنوز ویزام نیومده. تازه coe صادر شده .اما خوب با روند موجود و فرصت باقی مانده جای نگرانی نیست. من اژانسی که ازشون بلیط گرفتم اشنام بودن . برای خرید بلیط قبل از داشتن ویزا باید آشنا داشته باشید تو یه آژانس. ضمنا الاتحاد برای 20 ام به بعد تو فوریه 21 و 24 و 26 و 28 ام پرواز داره که بهترینشون 24 و 26 هستش و اون 2 تای دیگه stop شون زیاد هستش توی ابوظبی. دوست داشتی برای 24ام بگیر بلکه همسفر شدیم !

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

برای Jan 29 به مقصد سیدنی از اتحاد رزرو کردم. مجموعا تا آدلاید حدود 800 تومن. همسفری نبود؟

سلام به همه دوستان
    من february 2009 با امارات اومدم، اون موقع 1150000 تومن دادم ولی چون پولشو دانشگام میداد زیاد برام مهم نبود. ولی از دوستانی که با اتحاد اومدن شنیدم که کیفیتش در حد امارت هست و چون در حال رقابت با امارته، قیمتاش ارزونتره. برای کسانی که تو وزارت علوم پرونده تشکیل دادن اینو بگم که اگه از طریق مالزی و ایران ایر بیان میتونن از 50% تخفیف برای ایران ایر استفاده کنن.

Junior Member sina84 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UniSA , Adv. Manufacturing Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    برای کسانی که تو وزارت علوم پرونده تشکیل دادن اینو بگم که اگه از طریق مالزی و ایران ایر بیان میتونن از 50% تخفیف برای ایران ایر استفاده کنن.

اولین بار که بخوای بیای استرالیا تخفیف نداره. ولی از اونجا که خواستی بیای به ایران سر بزنی، سالی یکبار این تخفیف رو میدن.

Junior Member

سلام

من و همسرم که با امارات اومدیم و واقعا راضی بودیم .

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    برای کسانی که تو وزارت علوم پرونده تشکیل دادن اینو بگم که اگه از طریق مالزی و ایران ایر بیان میتونن از 50% تخفیف برای ایران ایر استفاده کنن.
    از نکته مفیدتون ممنونم؛ به شخصه ترجیح میدم با خطوط هوایی اجانب و بدون تخفیف سفر کنم، اما برای رسیدن به مقصد امیدوار باشم !!!
    فروتن باش... پیش از آنکه به دنیا بیایی، کارهای بسیاری انجام شده بود. (J. Brown)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)