صفحه 92 از 151 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    سلام
    آیا برای پرواز های ایران به استرالیا که در دوبی توقف دارند نیاز به ویزای ترانزیت یا هر نوع ویزای دیگری می باشد؟
    سئوال دومم هم اینه که من به بعضی آزانس ها که مراجعه کردم گفتن برای بلیط 1 طرفه باید ویزای اقامتی داشته باشی. این یعنی اینکه با ویزای دانشجویی 4 ساله نمیشه ویزای 1 طرفه گرفت؟
    نه دوست عزیز،
    من با همین پرواز اومدم. نسبتا خوب بود. ویزام هم دانشجویی 2 ساله بود. فقط تو دوبی چک شد. در ضمن به نظرم در مورد دو استاپ یا تک استاپه بودن با توجه به اینکه پرواز خیلی طولانی بیشتر اذیتت می کنه یا جابجا کردن هواپیما تصمیم بگیرین. یکی از خوبیهای این پرواز هم اینه که بازتون رو تو استرالیا تحویل می گیرید و خودتون بین دو پرواز جابجاش نمی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamun نمایش پست ها
    نه دوست عزیز،
    من با همین پرواز اومدم. نسبتا خوب بود. ویزام هم دانشجویی 2 ساله بود. فقط تو دوبی چک شد. در ضمن به نظرم در مورد دو استاپ یا تک استاپه بودن با توجه به اینکه پرواز خیلی طولانی بیشتر اذیتت می کنه یا جابجا کردن هواپیما تصمیم بگیرین. یکی از خوبیهای این پرواز هم اینه که بازتون رو تو استرالیا تحویل می گیرید و خودتون بین دو پرواز جابجاش نمی کنید.
    سلام
    منظورتون پرواز کانتاس امارات هست که از cheapoair میشه book کرد؟

Junior Member

ببخشید من از اروپا می خواهم بلیط بگیرم، منتها ظاهرا بیشتر پرواز ها اول به لندن می رن و بعد با بریتیش ارویز می رن استرالیا و بعضی هم به هنگ کنگ می رن. دوستان اگه محبت کنند راهنمایی کنند اینکه ویزای ترانزیت ممکنه بخواهند یا نه را از کجا می شه فهمید؟ آیا اگه توقف در حد چند ساعت باشه کلا ویزای ترانزیت لازمه؟
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام
    بهترین کم دردسرترین و ارزون ترین پرواز از شیراز به سیدنی چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط blabla نمایش پست ها
    ببخشید من از اروپا می خواهم بلیط بگیرم، منتها ظاهرا بیشتر پرواز ها اول به لندن می رن و بعد با بریتیش ارویز می رن استرالیا و بعضی هم به هنگ کنگ می رن. دوستان اگه محبت کنند راهنمایی کنند اینکه ویزای ترانزیت ممکنه بخواهند یا نه را از کجا می شه فهمید؟ آیا اگه توقف در حد چند ساعت باشه کلا ویزای ترانزیت لازمه؟
    سپاس
    ايراني ها با داشتن ويزا معتبر استراليا از گرفتن ويزا ترانزيت انگليس معاف ميشوند براي همين مشكلي نداريد
    هنگ كنگ هم اصلن ويزاي ترانزيت نمي خواهد
    توقفتون نبايد بيشتر از 24 ساعت در هيترو باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    سلام
    بهترین کم دردسرترین و ارزون ترین پرواز از شیراز به سیدنی چیه؟
    سلام
    به تاريخ سفرتون بستگي داره

Junior Member

سلام دوستان،
    میشه بگید ک آیا ما مجاز ب خرید بلیط یکطرفه هستیم؟ برای 4 سال ویزای دانشجویی ک میگیریم؟
    و یه سوال مهم اینکه آیا با خرید بلیط رفت و برگشت از cheapoair تاریخ بلیط برگشت هم غیر قابل تغییر میشه؟ و کلا میشه ب این سایت اعتماد کرد؟ کسی تجربه ای داره با این سایت؟

مرسی
    سابکلاس 574، شروع ترم: 3 Mar،
    تحویل مدارک به سفارت: 7 Jan،لاج مدارک: 14 Jan، درخواست مدیکال: 19 Jan، انجام مدیکال: 21 Jan، ارسال مدیکال: 23 Jan، گرنت ویزا: 25 Feb

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    سلام
    به تاريخ سفرتون بستگي داره
    هفته آخر جون...و اینکه فرقی داره از آژانس بلیط بگیریم یا از سایت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ltse نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    میشه بگید ک آیا ما مجاز ب خرید بلیط یکطرفه هستیم؟ برای 4 سال ویزای دانشجویی ک میگیریم؟
    و یه سوال مهم اینکه آیا با خرید بلیط رفت و برگشت از cheapoair تاریخ بلیط برگشت هم غیر قابل تغییر میشه؟ و کلا میشه ب این سایت اعتماد کرد؟ کسی تجربه ای داره با این سایت؟

مرسی
    بله ميتونيد بليت يه طرفه بگيريد
    بله اصلن نمي تونيد روي تغيير تاريخ بليت با خريد از اين سايت ها حساب باز كنيد
    سايت مشكلي نداره من خودم ازش بليت گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    هفته آخر جون...و اینکه فرقی داره از آژانس بلیط بگیریم یا از سایت؟
    بستگي داره چه بليتي و به چه قيمتي مي گيريد
    اگر قيمت بليت توي سايت با سيستم آژانسي يكي هست آنلاين خريدن بليت با توجه به نان ريفاندبل بودن و غير قابل تغيير تاريخ دادن آن اشتباه هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)