صفحه 94 از 151 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    من در نهایت پرواز Qatar Airways رو با قیمت 1 میلیون و نهصد و هشتاد هزار تومان رزرو کردم. پرواز 15 ساعته به مقصد پرث هست که خوب از نظر زمانی عالیه و فقط یه کانکشن 2 ساعته در دوحه داره. بلیط رو اینترنتی می خرید و بعد شماره صندلیتون رو هم تعیین می کنید . البته پرواز های emirate & qantas ارزون تره ولی خوب من کارت اعتباری نداشتم و این دفعه رو با همینا میرم بو برای برگشت که خیلی دور هم نیست با اون ارزون ترا بر میگردم.
    از شيراز يا تهران؟ از چه سايتي خريديد؟ به مقصد سيدني هم همين قيمته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed23 نمایش پست ها
    از شيراز يا تهران؟ از چه سايتي خريديد؟ به مقصد سيدني هم همين قيمته؟
    سلام
    از خود سایت qatar airways که کارت های شتاب معمولی رو هم قبول میکنه و بلیط رو بعد از خرید برای آدرس ایمیلتون ارسال میکنه. از تهران هستنش. به مقصد سیدنی خوب چون دو سه هزار کیلومتر دورتره حتما گرونتر میشه

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه هزينه اضافه بار امارات چجوریه?

ممنون
    سابکلاس 574 ؛ گرنت ویزا: 20 فوریه 2014

Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    بچه ها خيلي جالبه...بليط پرواز تهران سيدني از سايت خود امارات واسه تاريخي كه مي خوام ميده 837.9 دلار حالا تو سايت چيپو اير همون تاريخو ميده 695 دلار... جريان چيه؟ من خودم فكر مي كنم شايد سايت امارات هر دو پروازو با امارات حساب ميكنه و چيپو اير از دوبي رو با كانتاس...حتي شماره پروازها هم مي خونه

ApplyAbroad Hero

سلام
    بچه ها خيلي جالبه...بليط پرواز تهران سيدني از سايت خود امارات واسه تاريخي كه مي خوام ميده 837.9 دلار حالا تو سايت چيپو اير همون تاريخو ميده 695 دلار... جريان چيه؟ من خودم فكر مي كنم شايد سايت امارات هر دو پروازو با امارات حساب ميكنه و چيپو اير از دوبي رو با كانتاس...
    چیزی که باعث تفاوت قیمت میشه یکیش همینی که شما گفتین با امارات همش با امارات هست و اون یکی تا دوبی با امارات و بعدش با کوانتاس. تفاوتی که اینجا ایجاد میشه سر جریمه کنسل کردن و یا تغییر تاریخ هست که اولی خیلی راحت تغییر میکنه و جریمه خیلی کمی (برای یک بار فکر کنم مجانی باشه) داره و دومی رو شما بخوای کنسل کنی یا تغییر تاریخ بدی درصد زیادی از قیمت بلیط میره
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    چیزی که باعث تفاوت قیمت میشه یکیش همینی که شما گفتین با امارات همش با امارات هست و اون یکی تا دوبی با امارات و بعدش با کوانتاس. تفاوتی که اینجا ایجاد میشه سر جریمه کنسل کردن و یا تغییر تاریخ هست که اولی خیلی راحت تغییر میکنه و جریمه خیلی کمی (برای یک بار فکر کنم مجانی باشه) داره و دومی رو شما بخوای کنسل کنی یا تغییر تاریخ بدی درصد زیادی از قیمت بلیط میره
    شماره پروازها يكيست...
    حتي اون مطلب مربوط به كنسليشن كه ميشه Trip Protection Insurance رو هم اگه اضاف كنيم بازم ميشه 736.81

Senior Member

سلام
    بچه ها خيلي جالبه...بليط پرواز تهران سيدني از سايت خود امارات واسه تاريخي كه مي خوام ميده 837.9 دلار حالا تو سايت چيپو اير همون تاريخو ميده 695 دلار... جريان چيه؟ من خودم فكر مي كنم شايد سايت امارات هر دو پروازو با امارات حساب ميكنه و چيپو اير از دوبي رو با كانتاس...حتي شماره پروازها هم مي خونه
    قیمتهای این سایت به دلار امریکا هست اگر تبدیل به دلار استرالیا کنید همون قیمت یا گرونتر در میاد.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    قیمتهای این سایت به دلار امریکا هست اگر تبدیل به دلار استرالیا کنید همون قیمت یا گرونتر در میاد.
    ممنون از پاسخ.
    ولی چک کردم هر دو دلار امریکاست.
    Grand totalUSD 837.90

ممنون از پاسخ.
    ولی چک کردم هر دو دلار امریکاست.
    Grand totalUSD 837.90
    cheapoair چارتر هست برای همین ارزون در میاد.

سلام
    این پروازهای قطر ایرویز economy رو هم میشه شماره صندلی رو بعد از خرید بلیط تعیین کرد؟ چون من بلیط رو که اینترنتی خریدم و وقتی وارد پروفایلم میشم میرم تو بخش manage booking و نقشه صندلی ها رو میاره و شماره صندلیم رو هم تعیین می کنم ولی بعدش به ایمیلم یه همچین متنی ارسال میشه: Your reservation is confirmed, but your special request could not be processed for these flights
    خواستم ببینم بقیه چطوری شماره صندلی رو تعیین می کنن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)