صفحه 95 از 151 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1501

موضوع: تمام مباحث مرتبط با پروازهای استرالیا

پیش فرض پاسخ : پروازهای بین ایران و استرالیا

سلام
    برای پروازهای qatar airways که در دوحه توقف دارند آیا نیاز به ویزای ترانزیت قطر هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hadibh24 نمایش پست ها
    سلام
    برای پروازهای qatar airways که در دوحه توقف دارند آیا نیاز به ویزای ترانزیت قطر هست؟
    ----------------------------------
    نه. لزم نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

بچه ها من بلیط امارات-کانتاس گرفتم. چند تا سوال:
    - دبی که پروازها عوض میشه که بار را دیگه به ما تحویل نمیدن؟
    - این فرم هایی که مربوط به اقلام داخل چمدون میشه فقط برای فرود توی سیدنی هست یا هنگام فرود در دبی هم باید پر بشه؟
    - نمونه این فرمها را جایی میشه دید؟ آنلاین.

من این بلیط را از سایت edreams خریدم. یکی از دوستان اونجا برام پرداخت کرد. قیمت بلیط یک سره برای دو نفر شد 3.5 میلیون تومان. البته این سایت برای دو هفته پایانی مارس بلیط ارزون نداره مگر 28 به بعد. ضمناً نسخه استرالیای سایت (http://au.edreams.com/) نسبت به نسخه جنرال که دلار آمریکا حساب میکنه قیمت کمتری میده.
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط 87123133 نمایش پست ها
    - دبی که پروازها عوض میشه که بار را دیگه به ما تحویل نمیدن؟
    - این فرم هایی که مربوط به اقلام داخل چمدون میشه فقط برای فرود توی سیدنی هست یا هنگام فرود در دبی هم باید پر بشه؟

من این بلیط را از سایت edreams خریدم. یکی از دوستان اونجا برام پرداخت کرد. قیمت بلیط یک سره برای دو نفر شد 3.5 میلیون تومان. البته این سایت برای دو هفته پایانی مارس بلیط ارزون نداره مگر 28 به بعد. ضمناً نسخه استرالیای سایت (http://au.edreams.com/) نسبت به نسخه جنرال که دلار آمریکا حساب میکنه قیمت کمتری میده.
    من هم با همین پرواز اومدم
    بارها رو که تهران تحویل میدید، سیدنی تحویل میگیرید و در دبی لازم نیست کاری کنید.
    اون فرم هم فقط مال ورود به سیدنی هست.

ApplyAbroad Veteran

You can see the incoming declaration form here

Member
    رشته و دانشگاه
    برق، صنعتی اصفهان ،امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط Armin65 نمایش پست ها
    You can see the incoming declaration form here

ممنون. یه سوال دیگه اینکه داخل فرم صرفاً اطلاعات خواسته شده کافیه یا باید شرح هم داد. (احتمالا بعد شرح را شفاهی سوال میکنن. درسته؟) مثلاً اسم اقلام را باید گفت یا نه؟
    ۲۰۱۳ ارسال 26 July - گرنت 5 Sep. تأخیر یک هفته ای ویزا، نتونستم برم.
    ۲۰۱۴ ارسال 1 فوریه،lodge 9 فوریه- گرنت 6 مارس.
    دوستانی که دغدغه های مذهبی برای زندگی در استرالیا و سیدنی دارند پیام بدهند.

ApplyAbroad Veteran

ممنون. یه سوال دیگه اینکه داخل فرم صرفاً اطلاعات خواسته شده کافیه یا باید شرح هم داد. (احتمالا بعد شرح را شفاهی سوال میکنن. درسته؟) مثلاً اسم اقلام را باید گفت یا نه؟
    بله
    همونطور که بالای فرم گفته اگر مطمئن نیستید بزنید بله ....مواردی رو که بله زدید جلو کانتر ازتون میپرسه که چی هست تو بارتون در این مورد، مثلا دارو برای خودته؟ ....بعدش شما رو به گیت مرتبط با مواردی که اعلام کردید هدایت میکنه...که حتی ممکنه بیان با یک سگ بار و وسایل شما رو بازرسی کنن که جای نگرانی نداره، کاملا عادیه و برای من و خیلی های دیگه هم اینکارو کردن

سلام
    من دوشنبه عصر به وقت پرث( یعنی کمتر از دو روز قبل) رسیدم پرث. پروازم هم با قطر ایرویز بود. بگذار یه توضیحی از پروازم بدم جواب شما رو هم داخلش عرض میکنم
    خوب اولا که جواب سئوال قبلی خودم رو گرفتم و در دوحه نیازی به ویزای ترانزیت نداشتیم. وقتی شما از فرودگاه امام بارهاتون رو تحویل میدید و کارت پرواز میگیرد اطلاعات هر دو پرواز داخل اون ذکر شده یعنی هم پرواز از تهران به دوحه و هم پرواز از دوحه به پرث و در بخش پرواز دوم شماره gate نوشته شده که وقتی رسیدید به دوحه باید برید به بخش departure and transfer terminal و توی اون ترمینال خیلی ساده( کمتر از 10 دقیقه) می تونید به گیت مورد نظر برسید. از هواپیما تا خود اون گیت رو با اتوبوس میبرن و باید دقت کنید که ایستگاه اول نباید پیاده شید چون برای arrival flights ها هست.
    در مورد بارها هم وقتی پرواز دوم شروع میشه بهتون یه فرمی میدن و زمان طولانی( حدود 10 ساعت) دارید برای پر کردن اون فرم سر فرصت. تو اون فرم فقط باید تیک بزنید و لازم به توضیحات اضافه نیست. من وقتی رسیدم پرث انتظار داشتم چمدان هام رو که دو تا 15 کیلو بود و یه بار دستی که داشتم رو زیر و رو کنن اما اصلا از این خبرا نبود. حتی ویزام رو هم نگاه نکردن( چون ویزا الکترونیکیه). وقتی میرسید فقط ازتون میخوان پاسپورت و همین فرم incoming رو نشون بدید . بعد یه خانمه ازم سئوال کرد : are you carrying any food؟ بعد خودش نگاه به فرم کرد دید من بخش food ها که 4 ، 5 تا مورد رو شامل میشه رو همه رو زدم yes چون کلی کنسرو و غذای آماده و سبزیجات خشک و پسته داشتم. بعد خودش با خنده گفت: " lots of". خلاصه رفتیم جلوتر تو بخش baggage claim. بعد به من چون کلی غذا داشتم گفتن برم تو بخش جداگانه ای برای custom check. اونجا سریع یه x-ray زد گفت گوشت همراهت هست؟ گفتم گوشتش پختست داخل خورشته. گفت that's OK. به همین راحتی. اصلا در چمدان رو هم باز نکردن و من نفر اول از فرودگاه خارج شدم( شاید 10 دقیقه هم طول نکشید). بنابراین اصلا از اون form نترسید و همه چیز رو با صداقت جواب بدید که اینطوری خیلی راحت تر باهاتون برخورد میکنن و از این خان هم عبور می کنید. با امید موفقیت برای شما عزیزان

Junior Member

دوستان سوال من شايد واسه اين تاپيك مناسب نباشه اما ممنون ميشم اگه ميدونيد راهنماييم كنيد

من از ملبورن ميخوام برم دوبي (نه تهران) و بارم تقريباً از ٣٠ كيلو بيشتره

اومدني بارم از ٣٠ كيلو خيلي خيلي بيشتر بود، اما تو تهران هواپيمايي امارات گير نداد

ميخواستم بدونم دوستاني كه تجربه پرواز از استراليا، بخصوص ملبورن رو دارن، آيا ميدونيد كه نمايندگي امارات تو ملبورن هم مثه تهران خيلي سخت نميگيره يا نه بر عكس، خيلي رو وزنِ بار دقت ميكنه و گير ميده...

ممنون ميشم اگه تجربتون رو بگيد
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط ans456amin نمایش پست ها
    دوستان سوال من شايد واسه اين تاپيك مناسب نباشه اما ممنون ميشم اگه ميدونيد راهنماييم كنيد

من از ملبورن ميخوام برم دوبي (نه تهران) و بارم تقريباً از ٣٠ كيلو بيشتره

اومدني بارم از ٣٠ كيلو خيلي خيلي بيشتر بود، اما تو تهران هواپيمايي امارات گير نداد

ميخواستم بدونم دوستاني كه تجربه پرواز از استراليا، بخصوص ملبورن رو دارن، آيا ميدونيد كه نمايندگي امارات تو ملبورن هم مثه تهران خيلي سخت نميگيره يا نه بر عكس، خيلي رو وزنِ بار دقت ميكنه و گير ميده...

ممنون ميشم اگه تجربتون رو بگيد
    با تشكر
    من تجربه عملی ندارم اما در فروم مربوط به کانادا و آمریکا از امارات به عنوان هواپیمایی سختگیر یاد میشه. من خودم گمانم اینه که خیلی سلیقه ایه وبسته به کانتر من اون روز داره. احتمالا در اونجا هم باید اینطوری باشه. شاید همیشه اینقدر خوش شانس نباشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)