نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نرسيدن يك سري از مدارك كه با بقيه مدارك در يك پاكت بودند

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض نرسيدن يك سري از مدارك كه با بقيه مدارك در يك پاكت بودند

يه سري مدارك كامل به دانشگاه سانتا باربارا فرستاده شده (با TNT).
    3تا ريكامنديشن و كارنامه ليسانس و فوق هم تو مدارك بود.
    الان تو قسمت status اعلام كرده كه 2 تا از ريكام ها رسيده ولي اون يكي نرسيده. همين طور نوشته كارنامه ليسانس رسيده ولي كارنامه فوق نرسيده.
    در حالي كه همه مدارك تو يه پاكت بودند.

به نظرتون مشكل از كجاست؟

پیش فرض پاسخ : نرسيدن يك سري از مدارك كه با بقيه مدارك در يك پاكت بودند

تماس بگیرید احتمالا اشتباهی رخ داده... باید مدارک بسته شما مجدد بررسی بشه.... شاید هم تو قسمت status از قلم افتاده، متوجه بشن حتما درست می کنند.
    Life salutes you when you make others happy

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

برای منم اتفاق مشابهی پیش اومده. هفته پیش از دانشکده ای که برای دانشگاه minnesota اپلای کرده بودم به من ایمیل زدند که ریکامندیشن نفرستادم!!! من 3 تا ریکام مهر وموم شده همراه با بقیه مدارکم در یک بسته فرستاده بودم به دفتر پذیرش و فکر می کنم چون هر کدومشون دوباره توی پاکت جدای دیگه ای بودن گمشون کردن. قبلا هم نمونه های مشابه دیگه ای رو مخصوصا در مورد ریکامندیشن توی تاپیکای دیگه دیده بودم. منم گفتم که ریکام فرستادم و حتما در دفتر پذیرش دانشگاه مونده. در نهایت هم پیدا نشدن و به هر حال به توصیه مسئول دانشکده که بنظر می رسید خودشم قبول کرده بود که ممکنه ریکام ها رو خودشون گم کرده باشن پیش استادها رفتم و دوباره ریکام نوشتن و اسکن کردم با ایمیل هر کدوم از استادها فرستادم.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

Junior Member

I have the same problem and even after sending again, they told me that you have some problems in your documents.
    my sugestion:
    send lots of emails to admins office
    and if it's not worked, send your documents again!!

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

برای منم شبیه این اتفاق افتاد . منم با TNT فرستاده بودم. توی پروفایلم نوشته بود که فقط یکی از توصیه نامه ها رو دریافت کردند. کلی ایمیل زدم تا آخرش خودشون گفتند مدارکت کامله. و معذرت خواهی کردند که بخاطر تعطیلات و اینکه مدارک زیادی براشون فرستاده شده سرشون خیلی شلوغه. هنوز هم توی سایتشون مدارک منو ناقص اعلام کردند و اطلاحش نکردند. پس نگران نباش و سعی کن مشکلت زو با ایمیل باهاشون درمیون بذاری.
    موفق باشی.

Junior Member

سلام دوستان من همه مداركو فزستادم حالا ايمل زده كه official grading scales نرسيده منظورش ريز نمرات هست ديگه؟ ريز نمرات به بقيه transcript ها وصل شده بود توسط دارالترجمه. من گيج شدم واقعا. متن ايملش اينه

I recieved your application package, thank you. Your application is complete, with the exception of official grading scales from both the University .

Please forward these grading scales as soon as possible. Typically, grading scales are found on the back of the transcript.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)