صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 99 , از مجموع 99

موضوع: اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

در ضمن، عرض کنم خدمت دوستان که من شنیدم اگه تو یه قسمت نمره کامل بگیری، نمره کل خیلی میره بالا چون تکنیکای آماری خاصی استفاده میکنن، ولی مطمئن نیستم البته. مثلا فرض بفرمایید اگه من structure را 66 میشدم، شاید نمره م حدود 650 میشد.....لطفا خود دوستان تحقیق کنن در این مورد ببینن چقد واقعیت داره این قضیه.

Junior Member

سلام . نه عزیز ارتباطی نداره یک میانگیرگیری سادست.

واسه نمرتون هم بهتون تبریک میگم D:
    ویرایش توسط hasani55 : March 9th, 2012 در ساعت 01:39 PM

سلام
    دوستانی که بالای 600 گرفتند از Template خاصی پیروی کردند در رایتینگ ؟

سلام، نمره من 607 شد و به شرح ذیل:
    Listening: 62
    Structure: 60
    Reading: 60
    و البته WT: 3.0

روشی که من برای تافل استفاده کردم شاید خیلی عمومیت نداشته باشه ولی در هر صورت اینجا می نویسم شاید بدرد کسی خورد:

- برای لغت به دوستان نرم افزارهای آموزش لغات نارسیس رو پیشنهاد میکنم من خودم 504 و Essential Words for TOEFL رو با این نرم افزارها کار کردم قیمتش فکر کنم خیلی بیشتر از قیمت کتاباش نباشه ولی امکانات خیلی خوبی داره از جمله استفاده از تکنیک لایتنر، تلفظ همزمان کلمه و معنی آن، امکان گرفتن خروجی MP3 . معنی لغات رو هم توی دوتا بانک لغات مختلف به فارسی و انگلیسی داره یعنی هم با معنی فارسی میتونید کار کنید هم انگلیسی.
    - برای گرامر هم دو ترم اول و دوم فن ترجمه دکتر آموخته رو رفتم و بعد کلاس آمادگی تافل آموخته. فکر کنم خیلی‏ ها با این کلاسها آشنا باشند برای من که خیلی خیلی موثر بود. زیاد توضیح نمیدم که نگن تبلیغ کرد فقط توضیح بدم که در این کلاسها از یه متد جدید در گرامر زبان انگلیسی استفاده میشه به نام Transformational Grammar.
    - برای لیسنینگ اول کتابای Tactics for Listening رو کار کردم همزمان VOA هم گوش میدادم. بعضی از سخنرانی‏های اوباما که هم سرگرمیه هم کلی لغت توش داره و هم آخر سرعت و لهجه است رو هم گوش دادم.
    - برای ریدینگ هم از چندتا تکنیک ساده که تو کلاس تافل دکتر آموخته یادگرفته بودم استفاده کردم البته چون یکسالی بود که درگیر مقاله دادن و خوندن بودم خیلی مشکل نداشتم.

و از همه مهتر چیزی که خیلی موثر واقع شد مطالعه کامل دو کتاب TOEFL Kit و TOEFL Actual Test بود که به نظرم هرکسی یک ماه مونده به آزمون رو باید به این دوتا اختصاص بده تا از نتیجه کارش راضی باشه

برای Writing هم خیلی وقت نذاشتم البته وقت هم نداشتم که بذارم دلیلش هم این بود که بنا به دلایلی مجبور شدم 4 ماه زودتر از اون تاریخی که خودم رو داشتم براش آماده می کردم تافل بدم و همه برنامه‏‏ هام فشرده شد

سوالی بود خوشحال میشم بتونم جواب بدم و کمکی کرده باشم
    ویرایش توسط Rajabinasab : April 11th, 2012 در ساعت 06:31 PM

تبریک میگم بهتون. کدوم سنتر امتحان دادین؟ کارنامه ها اومده یا تلفنی پرسیدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rajabinasab نمایش پست ها
    سلام، نمره من 607 شد و به شرح ذیل:
    Listening: 62
    Structure: 60
    Reading: 60
    و البته WT: 3.0

روشی که من برای تافل استفاده کردم شاید خیلی عمومیت نداشته باشه ولی در هر صورت اینجا می نویسم شاید بدرد کسی خورد:

- برای لغت به دوستان نرم افزارهای آموزش لغات نارسیس رو پیشنهاد میکنم من خودم 504 و Essential Words for TOEFL رو با این نرم افزارها کار کردم قیمتش فکر کنم خیلی بیشتر از قیمت کتاباش نباشه ولی امکانات خیلی خوبی داره از جمله استفاده از تکنیک لایتنر، تلفظ همزمان کلمه و معنی آن، امکان گرفتن خروجی MP3 . معنی لغات رو هم توی دوتا بانک لغات مختلف به فارسی و انگلیسی داره یعنی هم با معنی فارسی میتونید کار کنید هم انگلیسی.
    - برای گرامر هم دو ترم اول و دوم فن ترجمه دکتر آموخته رو رفتم و بعد کلاس آمادگی تافل آموخته. فکر کنم خیلی‏ ها با این کلاسها آشنا باشند برای من که خیلی خیلی موثر بود. زیاد توضیح نمیدم که نگن تبلیغ کرد فقط توضیح بدم که در این کلاسها از یه متد جدید در گرامر زبان انگلیسی استفاده میشه به نام Transformational Grammar.
    - برای لیسنینگ اول کتابای Tactics for Listening رو کار کردم همزمان VOA هم گوش میدادم. بعضی از سخنرانی‏های اوباما که هم سرگرمیه هم کلی لغت توش داره و هم آخر سرعت و لهجه است رو هم گوش دادم.
    - برای ریدینگ هم از چندتا تکنیک ساده که تو کلاس تافل دکتر آموخته یادگرفته بودم استفاده کردم البته چون یکسالی بود که درگیر مقاله دادن و خوندن بودم خیلی مشکل نداشتم.

و از همه مهتر چیزی که خیلی موثر واقع شد مطالعه کامل دو کتاب TOEFL Kit و TOEFL Actual Test بود که به نظرم هرکسی یک ماه مونده به آزمون رو باید به این دوتا اختصاص بده تا از نتیجه کارش راضی باشه

برای Writing هم خیلی وقت نذاشتم البته وقت هم نداشتم که بذارم دلیلش هم این بود که بنا به دلایلی مجبور شدم 4 ماه زودتر از اون تاریخی که خودم رو داشتم براش آماده می کردم تافل بدم و همه برنامه‏‏ هام فشرده شد

سوالی بود خوشحال میشم بتونم جواب بدم و کمکی کرده باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط arnavaz63 نمایش پست ها
    تبریک میگم بهتون. کدوم سنتر امتحان دادین؟ کارنامه ها اومده یا تلفنی پرسیدین؟
    ممنون من 12 نوامبر 2011 امتحان دادم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد آزمون PBT شنبه 16 اردیبهشت 91 (5May 2012)

سلام

امروز رفتم دانشگاه اصفهان کارنامه ام رو گرفتم
    مجموع:603
    لیسنینگ:60
    گرامر:61
    ریدینگ:60
    رایتینگ:3.5

من فقط 2 هفته خونده بودم و فقط نمونه تست کار کردم+لانگمن قرمز
    اولین و آخرین رایتینگی هم که نوشتم سر جلسه آزمون بود:دی
    لیسنینگ خیلی بد بود نسبت به آزمون های آزمایشی ، هم سختتر بود هم اینکه بجای 50 تا سوال یهو با 70 تا سوال مواجه شدم
    خلاصه به خاطر لیسنینگ افتضاح فکر میکردم 400 بشه نمره ام:دی ولی خب ظاهراً اونقدر هم بد نبوده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد آزمون PBT شنبه 16 اردیبهشت 91 (5May 2012)

لانگمن قرمز که دوستان میگن منظورشون کتاب نارنجی سایز A4 است؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمره تافل PBT بالای 600

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    حدود 20 دوره امتحان هست که امتحان سالهای پیش هست. من فکر میکنم هنوز داشته باشمشون ولی cd ها الان دستم نیست. من اگه بدونم بچه ها واقعا استفاده میکنم این امکان رو دارم که براتون آپلود کنمشون. فقط به شرطی که بدونم بچه ها بشون نیاز دارن و بهم کمی زمان بدید چون حجمشون زیاد هست.

سلام دوست عزیز، ممنون میشم اگه سوالاتو آپلود کنی

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)