صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 99

موضوع: اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

پیش فرض اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

سلام به همه
    از دوستان میخوام که منو راهنمائی کنن...
    خیلی انگیزه داشتم برای نمره بالای 600 ، اما به هرکی رسیدم گفت بیخیال عمرا !!!
    میشه کسانی که این راه رو رفتن ( بالای 600 آوردن ) و احتمال کمی میدادن که به همچین نمره ای برسن منو راهنمائی کنن ؟
    البته از دوستان اگه کسی هست که تجربه ای داره که به من کمک میکنه بینهابت ممنون میشم که درمیون بزاره...
    من تا حالا کتاب Barron`s رو تا آخر یه بار خوندم. لغت هم 504 و هم Essential Words For Toefl رو حفظ کردم و در ضمن من 2 ماه پیش تولیمو دادم نمره خوبی نشد ، شد 540 ، رایتینگ 4 .
    بازم از همه ممنونم....
    ......

Senior Member

پیش فرض پاسخ : نمره تافل PBT بالای 600

برای PBT بهترین کاری که می تونی بکنی به نظر من اینه که امتحان هایی که قبلاً برگذار شده رو تمرین کنی. این طوری قسمت Listening و Readingات خیلی خوب میشه، طوری که دیگه هیچ مشکلی نداشته باشی، برای Structure هم علاوه بر تستهای قبلی، کتاب Longman رو هم بخون، این طوری می تونی راحت روی 620 یا 630 فکر کنی. زیاد سخت نیست، کاری نداره. فقط برای Structure تستها کافی نیست باید Longman هم بخونی، اما دو قسمت دیگه هیچ چیزی لازم ندارن
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    برای PBT بهترین کاری که می تونی بکنی به نظر من اینه که امتحان هایی که قبلاً برگذار شده رو تمرین کنی. این طوری قسمت Listening و Readingات خیلی خوب میشه، طوری که دیگه هیچ مشکلی نداشته باشی، برای Structure هم علاوه بر تستهای قبلی، کتاب Longman رو هم بخون، این طوری می تونی راحت روی 620 یا 630 فکر کنی. زیاد سخت نیست، کاری نداره. فقط برای Structure تستها کافی نیست باید Longman هم بخونی، اما دو قسمت دیگه هیچ چیزی لازم ندارن
    سلام
    میشه دقیقا منابع امتحانهای دوره های قبل رو بگین چیه؟ من کتاب لانگمنو دارم که خودش چند سری فقط امتحان داره.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

حدود 20 دوره امتحان هست که امتحان سالهای پیش هست. من فکر میکنم هنوز داشته باشمشون ولی cd ها الان دستم نیست. من اگه بدونم بچه ها واقعا استفاده میکنم این امکان رو دارم که براتون آپلود کنمشون. فقط به شرطی که بدونم بچه ها بشون نیاز دارن و بهم کمی زمان بدید چون حجمشون زیاد هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

دوتا كتاب هست كه خود ETS چاپ كرده. 1) preparation kit for TOEFL و 2) TOEFL actual test كه خيلي مي تونه كمكت كنه و تو انقلاب پره. توي دومي 7 تا امتحان واقعي تافل قرار داره ولي اوليشو خودم نخوندم.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

سعی میکنم آپلود کنم که همه بهشون دسترسی داشته باشن. در مورد گرامر من پارسال که امتحان دادم چیزی به عنوان جزوه آریانپور نداشتم. به نظر من قسمت گرامر کتابهای longman و بارونز کاملا میتونه کافی باشه و روی هم رفته 70 تا skills فکر کنم دارن که بسیار کامل هست. خوندنشون هم وقتی نمیگیره. مخصوصا بارونز بسیار خوی توضیح داده.
    برای نمونه تست بجز این سرس 20 تایی که گفتم کتاب Kit هم بسیار عالی هست که مال خود ETS هست و 7 تا تست کامل فکر کنم داره. برید جلوی انقلاب بگید کتاب kit خودشون میدونن چیه.
    رمز موفقیت تو pbt فقط تست زدن هست.
    actual test هم فکر کنم 7 تا تست از همین سری 20 تایی رو که گفتم به صورت کتاب در اورده.
    به جز این کتاب بازم هست که تست کامل داشته باشه ولی معمولا تستهاشون به هیچ وجه استاندارد نیستند.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

پیش فرض تعداد غلط های مجاز تا بدست آوردن 600 به بالا

برای گرفتن نمره 600 در هر بخش چند غلط می توان داشت؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : تعداد غلط های مجاز تا بدست آوردن 600 به بالا

سلام

اگه اون کتابچه تافل رو داری با مهندسی معکوس میتونی بدست بیاری
    من هر قسمت رو اینطوری نمره اوردم:
    گرامر:64
    ریدینگ: 64
    شنیداری :59
    ----------------------------
    23+ the score u asked for
    برو ببین هر کدام ازینا در چه دامنه ای از تست صحیح هستش

Junior Member

من كه اون كتاب رو ندارم بايد چه كار كنم؟ من ميخوام يك تخميني بزنم از توانايي و نمره همين الان خودم كه تا حالا براي PBT نمونه اي نزدم و هيچ نخوندم. آخه من iBT رو بخاطر نمره پائين Speaking خراب كردم و حالا براي امتحان دوباره دودل هستم بين PBT و iBT به نظر شما چي كار كنم؟ نمونه كامل actual test رو از كجا بيارم و اصلا چطوري نمره خودمو حساب كنم؟ منم دقيقا 600 به بالا ميخوام و احتمالا Structure براي من راحت تر از Speaking باشه و براي قسمتهاي ديگه هم كه دو تا امتحان تقريبا مشابه هم هستن بالاخره آدم خودشو اداپته ميكنه...

ApplyAbroad Veteran

نمونه سوالاتactual test ها رو میتونی توی این لینک پیدا کنی:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,3415.0.html
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)