صفحه 2 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 99

موضوع: اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تعداد غلط های مجاز تا بدست آوردن 600 به بالا

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    نمونه سوالاتactual test ها رو میتونی توی این لینک پیدا کنی:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...ic,3415.0.html
    مرسي. نحوه صحيح كردن و نمره دادنش چي؟ آخرش من نفهميدم چند درصد بايد بزنم تا بالاي 600 بشم

ممنونم ولی کدام کتابچه منظورتونه.مثلا در kit در گرامربا 5 غلط میشه 610 رو گرفت در صورتی که در pitterson با 5 اشتباه به زور میشه 580

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_mandegar
    ممنونم ولی کدام کتابچه منظورتونه.مثلا در kit در گرامربا 5 غلط میشه 610 رو گرفت در صورتی که در pitterson با 5 اشتباه به زور میشه 580
    even in ever different exam you will face different standard in scoring system; that s you chance how your correct answers will be counted as augmenting your total score; but you are right, some time the same number in errors results in different total scores

Senior Member emperial آواتار ها

اگر نمره بالای 600 میخواید تو هر section نباید بیشتر از 4 یا 5 تا غلط داشته باشید.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

پیش فرض اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

سلام

از دوستانی که PBT بالای 600 گرفته اند خواهش می کنم تجربیات ارزشمندشون رو اینجا بنویسند.
    این تاپیک به عنوان یه دیتابیس اطلاعات بسیار مفیدی رو در اختیار بچه ها قرار میده.

لطفا به سوالات زیر پاسخ بدید:

چند بار PBT یا iBT دادید و نمره های قبلی و بهترین نمره ای که کسب کرده اید (بالای 600) چند بوده؟
    چه مدت زمانی رو برای تافل وقت گذاشتید؟
    چه منابعی رو مطالعه کردید؟
    پیش زمینه زبانتون چطور بود؟
    و هر توصیه مهم دیگه ای که به نظرتون میرسه رو ذکر کنید.

ممنون
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

پیش فرض پاسخ : اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

ممنون صدرا جان به خاطر سوال خوبت،

ضمنا در مورد بازه نمرات سمپلی (Actual Test ) که می زدند هم اگر صحبت بشه خیلی عالیه.
    ممنون
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

سلام

من پارسال pbt دادم که شدم 627. barrons , actual tests رو خونده بودم.
    چیزی که راجع بهش به نظرم مهم اومد که بدونید اینکه که پارسال بعد از امتحان چند تا از بچه ها که سوالای سالهای پیش ETS رو زیاد زده بودند، میگفتن متن reading ها تکراری بود. نمی تونم 100% این حرفو تایید کنم ولی قطعا اگه زیاد سوالای سالهای پیش رو زده باشید نمره خیلی بالایی میگیرید (حتی اگه تکراری هم نباشه )
    امتحان راحتیه و اگه کلا سطح زبانتون خوب باشه، اگه گرامر رو بخونید که از سوالای ریز structure نمره از دست ندید و فرمت امتحان رو هم بدونید بالای 600 میشید (حدودا 1 ماه وقت میخاد)

[size=11pt]سلام

منم پارسال كاغذى دادم و 640 شدم. يه TOLIMO هم 2 ماه قبلش داده بودم كه يادم داد حتما ساعت ببرم !! (اونو شده بودم 520 انگار) سمپل هاي ETS هم كه زدم حدود 600 تا 640 بود .
    بيشتر توى شنيدارى نمره كم آوردم كه 60 از 68 شدم. اون دوتا رو به ترتيب 67/68 و 65/67 شدم. WRITING هم 3.5 شد
    بارونز (نه کامل) و خود كتاب رسمى ETS رو زدم كه دومى خيلى خيلى بهم كمك كرد. 6 تا نمونه تست خود تافل رو داره كه عين خود امتحانه و نمره هاش هم اگه با همون شرايط تو خونه بديد كاملا قابل اعتماد و نزديكه.

من لغت خيلى خونده بودم چون براى GRE هم ميخوندم. و وقعا هم لغتم خوب بود تقريبا امتحان لغت يا اصطلاح جديد برام نداشت (شايد 10-15 تا توى كلش)

براى شنيدارى VOA و VOA اسپشيال خوبه خيلى، اگه ميتونيد سرعتش رو هم 120% و بعدها 150% و بعد حتی بیشترش (اسپشیال رو!) بكنيد كه گوشتون به تند شنيدن عادت كنه; اين روش به من كه خوب كمك كرد.

البته اينم بگم كه بعد كه اومدم امريكا ديدم وقعا بايد زبانمو خيلى بيشتر قوى ميكردم!

اگه سوالى بود خوشحال ميشم، فقط لينكش رو به آدرسم هم بفرستيد.

عليرضا
    [/size]
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

سلام
    امتحان اول: (اصلاً نخوندم)
    ibt
    75
    امتحان دوم: (نخوندم)
    pbt
    total: 590
    Listenning: 57, Structure: 60, Reading: 60, Twe: 3

امتحان دوم: (1 ماه خوندم)
    pbt
    total: 603
    Listenning: 56, Structure: 68, Reading: 57, Twe: 4.5

نمرۀ من خیلی بالا محسوب نمیشه (603)، ولی یک نکتۀ خیلی مهم هست تو تجربیات من:
    من 1 هفته structure خوندم و نمرۀ کامل (68) گرفتم. وضعیت structure من خیلی بد نبود چون خیلی مقاله خوندم. با این حال افزایش 8 نمره ای در این skill فقط با 1 هفته تست زدن نشون میده که حتماً باید sample های این skill رو تمرین کرد چون خیلی خوب جواب میده و وقت کمتری هم میگیره.
    در ضمن، اگر 4 دقیقه از وقت reading رو به structure بدید (مثل من) خیلی بهتر نتیجه میگیرید. ;D
    من 30 موضوع از موضوعات essay که همشون در یک فایل pdf در همین سایت قابل دسترسی هستند رو وقت گرفتم و تمرین کردم. و بعدش هم نمونه ها رو خوندم ببینم چطوری باید نوشت. نتیجۀ اخلاقی:
    موضوعی که در امتحان اومده بود رو من دو روز قبلش تمرین کرده بودم. تازه مجبور نیستید همۀ موضوعات رو تمرین کنید چون خیلی هاشون به هم شبیهند!

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

چند بار PBT یا iBT دادید و نمره های قبلی و بهترین نمره ای که کسب کرده اید (بالای 600) چند بوده؟
    Three times Pbt and 8 times or more TOLIMO for spotting my weakness
    چه مدت زمانی رو برای تافل وقت گذاشتید؟ for English 3 years as I was on ground, though my word usage and vocab were not that bad, and for TOEFL say 6 months
    چه منابعی رو مطالعه کردید؟ - - Boomrang-Listening Tacs- CNN- Internet-English news- English in use all aspects-TOEFL essays -longman-TOEFL kits-Barrons- and every thing that was in my access
    پیش زمینه زبانتون چطور بود؟ Advanced in institutes
    و هر توصیه مهم دیگه ای که به نظرتون میرسه رو ذکر کنید.
    Reading:

go through texts on the internet or else and try to read fast with carefulness

Listening:
    Listen to all listening secions in books and then stick TV for CNN and else

Writing:

Read as much as you could model essays in books or internet; take nots and try to think how you could develop a writing, then use a strong words application and adverbs through ur writings. See how others have written essays and taken good scores; try to mimic them and pinpoint their flaws and positives; You are supposed to think very well and have a line of organization in writing; dont miss the clues in writing and adhere to things u r in ur mind in a writing duration

Yours

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)