صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 99

موضوع: اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    بسیار ممنونم، اما این مسئله آخری که گفتین میشه گفت سنتر به سنتر فرق میکنه، من خودم دانشگاه اصفهان دادم، که واقعاً همه چیز خوب بود و همه ساکت بودن، فقط یه مشکلی پش اومد اونم اینکه یه هلیکوپتر وسط بخش Listening با ارتفاع پایین از بالای سالن گذشت! که 20-30 ثانیه مسئولین محترم رو گیج کرده بود که چه بکنییم! خب کاری هم از دست کسی ساخته نبود.
    البته این مساله مهمیه که شما اشاره کردین؛ لااقل من در مورد دو تا سنتر تو تهران که یکیشون یه کم پایین تر از میدون ولیعصر بود و اسمش مشمول گذر زمان شده و امتحان بیست و شش دی تهران خبر دارم. اولی که خودم امتحان دادم و وسطش داشتن کولر رو نمی دونم چیکار می کردن که انقدر تق تق کردن که خدا می دونه. بعد هم مراقبین محترم دو سر یه جعبه مرموزی رو گرفته بودن پاورچین راه می رفتن و پچ پچ می کردن. بیست و شیش دی هم تو تهران دوستام امتحان دادن ، دانشگاه آزاد فکر کنم که خیلی ناراضی بودن.
    شانسیه دیگه. آیلتس به نظرم خیلی منطقی تره برگزاریش
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

Junior Member

این کتاب رو بخرید
    samples essays for the toefl test
    یک کتاب قهوه ای رنگ هست با عکس مجسمه آزادی آمریکا روی جلد آن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz نمایش پست ها
    میشه بگید این فایل موضوعات TOEFl eaasy رو از کجا می‌شه پیدا کرد هرچی گشتم نبود!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگر pbt بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah84 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من 15 آگوست امتحان دادم، نمره من: L:65, S:68, R:67, TWE:5 و در مجموع: 667
    برای این آزمون من کتاب لانگمن رو خونده بودم و به نظرم گرامرش خیلی خوبه و همینطور لیسنینگش، یعنی اینکه برای گرامر همین کتاب کافیه. البته برای ریدینگ و لیسنینگ نمی تونم این حرف رو بزنم چون این دو تا skill من از قبل با self-study قوی شده بود. من آهنگ های انگلیسی خیلی گوش می کنم که در بهبود لیسنیگ من فوق العاده موثر بوده، همین طور رمان های انگلیسی زیاد می خونم که باعث شده استراکچر جملات وارد ناخودآگاهم بشه و بدون صرف زمان زیاد روی هر سوال جواب صحیح رو پیدا کنم. از رف دیگه سرعتم فوق العاده زیاد شده به وری که سر امتحان تونستم هر متن و سوالاشو حداقل دو بار بخونم.
    برای رایتینگ کتاب toefl essays که مال ets هست و 185 موضوع داره رو خوندم، البته خودم نمونه ننوشتم فقط از روی نمونه ها خوندم تا ایده بگیرم ولی به شما توصیه می کنم حتما برای هر موضوع یک نمونه خودتون بنویسید و ممئن باشید معجزه می کنه.
    یک نکته که ممکنه تکراری باشه ولی مهمه میگم این که با هدف امتحان دادن زبان نخونید، بخونید که ازش لذت ببرید چون اگر کاری رو با اکراه و به زور انجام بدین مطمئن باشید نتیجه خوبی نخواهید گرفت. ببینید از چه کاری خوشتون میاد و باهاش حال میکنیدف اونو تبدیل کنید به انگلیسی. مثلا من کتابهای هری پاتر رو دوست داشتم گشتم متن انگلیسی و فایل صوتی کتاب رو پیدا کردم و از اونها استفاده کردم، قطعا شما هم چیز مفیدی پیدا می کنید.
    راستی من 5، 6 تا از نمونه سوالای actual رو کار کردم و میانگینم 630 تا 660 شد، این سوالا بهتون نشون میده کجای کارین و ممکنه چه نمره ای بیارین.
    البته همونطور که سایر دوستان هم گفتن این کتابها هم مفیده: 504، essential words for toefl
    امیدوارم همه بالای 600 بیارین.
    سلام مرسی از رهنماییت
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم خسته شدم از کنکوری خوندن ولی مشکلی که ما بچه های pbt اغلب داریم زمان هست
    من هم خیلی دوست دارم اونجوری که بیشتر بهم می چسبه زبان بخونم ولی زمان چقدر بابد بزارم نمی دونم
    شما می تونید کمی هم در مورد سابقه زبان تون و اینکه چقدر برای تافل خوندید بگید

مرسی عزیزم

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط shazad نمایش پست ها
    این کتاب رو بخرید
    samples essays for the toefl test
    یک کتاب قهوه ای رنگ هست با عکس مجسمه آزادی آمریکا روی جلد آن
    That was one the best books that i read for my TOEFL exam several years ago
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

سلام. شما کدوم کتابهای لانگمن رو خوندید ؟ قرمزه یا سبزه؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط davidgilmoree نمایش پست ها
    سلام. من PBT امتحان دادم و 647 شدم.
    من زبانم قوی بود قبل از انکه واسه تافل شروع کنم. اما زمان خوندن تمرکزم بر روی کتاب lONGMAN بود و این کتاب رو 2 بار کامل خوندم و هیچ کتاب دیگه ای رو نخوندم.
    اگه کسی می خواهد تافل بده و زبانش قوی نیست کتای های زیر رو توصیه می کنم بخونه:
    504
    ESSENTIAL WORDS FOR TOEFL
    lONG MAN TOEFL PBT
    TOEFL KIT
    سوالی داشتید در خدمتم

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط mpou نمایش پست ها
    سلام. شما کدوم کتابهای لانگمن رو خوندید ؟ قرمزه یا سبزه؟

با تشکر
    سلام
    من حافظه ام در این مورد محو کمک می کنه اما چون این سوال مدت زمان زیادی بی جواب مونده ، از همین محو و کمرنگهای حافظه ام عرض می کنم خدمتتون که کتاب قرمزه منبع پی.بی.تی هست و سبزه هم پی.بی.تی و هم کامپیوتر بیسد. اگه از جنگل خرید می کنید از فروشنده اش بپرسید حتما راهنماییتون می کنه در این زمینه.
    موفق باشید
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

با سلام به دوستانی که نمره بالای 600 آورده اند. آیا لازم هست که کتاب بارونز را هم بعد از لانگمن مطالعه کنيم؟ اين کتاب بارونز مخصوص PBT کدومه؟ من همه انقلاب را گشتم ولی می گويند بارونز IBT الان موجوده و جديد PBT اصلا منتشر نکرده؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نه دوست عزیز، بارونز pbt نداره. به نظرم کتاب جالبی نیست. فقط کتاب رایتینگش خوبه. ولی لانگمن عالیه، معجزه میکنه.
    شما 3 قسمت لیسنینگ، استراکچر، ریدینگ رو از روی لانگمن بخون و رایتینگ رو از روی بارونز بخون. وقتی تو دور افتادی باید تستهای دوره های قبل را تمرین کنی. همین به همین راحتی!
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal Thelper نمایش پست ها
    با سلام به دوستانی که نمره بالای 600 آورده اند. آیا لازم هست که کتاب بارونز را هم بعد از لانگمن مطالعه کنيم؟ اين کتاب بارونز مخصوص PBT کدومه؟ من همه انقلاب را گشتم ولی می گويند بارونز IBT الان موجوده و جديد PBT اصلا منتشر نکرده؟
    نه دوست عزیز. من 610 شدم و بارونز نخونده بودم. به نظر من هم کتاب بارونز از امتحان تافل تا حدودی دور بود. لانگمن انطباق بیشتری داره. در مورد بارونز فکر میکنم ویرایش 10 مربوط به pbt باشه که من تا به حال نسخه چاپی ازش ندیدم. همه جا ویرایش 11 (CBT) و ویرایش 12 (IBT) پیدا میشه. البته ویرایش 11 تا حدود زیادی pbt را هم پوشش می ده. هر دوی این کتابها را میتونین از انتشارات جنگل بخرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط naviduga نمایش پست ها
    نه دوست عزیز. من 610 شدم و بارونز نخونده بودم. به نظر من هم کتاب بارونز از امتحان تافل تا حدودی دور بود. لانگمن انطباق بیشتری داره. در مورد بارونز فکر میکنم ویرایش 10 مربوط به pbt باشه که من تا به حال نسخه چاپی ازش ندیدم. همه جا ویرایش 11 (CBT) و ویرایش 12 (IBT) پیدا میشه. البته ویرایش 11 تا حدود زیادی pbt را هم پوشش می ده. هر دوی این کتابها را میتونین از انتشارات جنگل بخرید.
    به نظر شما میشه با لانگمن و سوالات نمونه های قدیم به بالای 600 رسید؟
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)