صفحه 8 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 99

موضوع: اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اگر PBT بالای 600 گرفته اید لطفا تجربیات خود را اینجا بنویسید

سلام، من 22 آبان امتحان دادم.
    listening = 59
    structure = 68
    reading = 62
    TWE = 4.0
    نمره کلی: 630

من اولین بارم بود که امتحان می دادم. گرامر رو از رو لانگمن قرمز خوندم و پیترسون.
    لیسنینگ تست نزدم، ولی همه فایل های صوتی تافل که داشتم گوش دادم.
    البته actual و self test kit خود ets رو کامل زدم، با زمانبندی دقیق.
    واسه TWE هم یه دور کامل از روی نمونه انشاهای کتاب Barron's- how to prepare for the TOEFL essay
    خوندم. خودم اصلاً انشا ننوشتم. برای من که این کتاب خیلی موثر بود، چون من رایتینگم افتضاحه!

Banned

سلام
    بنده هم 22 آبان امتحان دادم، مرکز سپاهان
    ولی نتیجه اش برام ناراحت کننده بود!
    listening = 65
    structure = 62
    reading = 62

اولین بار بود که امتحان میدادم، گرامر را یک نگاه کلی از روی لانگمن کردم، در حد دو سه روز قبل امتحان روزی 2 ساعت!
    کلا از حدود 10 روز قبل امتحان روزی یک آزمون از کتاب actual test و دو سه تا آزمون دیگه، در زمان بندی آزمون اصلی امتحان دادم.
    لیسنینگم بد نبود، ریدینگم نسبتا خوب بود، گرامر تعریفی نداشت!
    تو آزمون ریدینگ را فکر کنم خراب کردم، لیسنیگ را نسبتا خوب و گرامر در حد آزمونهای نمونه ی آخری که میدادم یا کمی پایینتر شد!
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alzeid نمایش پست ها
    سلام
    بنده هم 22 آبان امتحان دادم، مرکز سپاهان
    ولی نتیجه اش برام ناراحت کننده بود!
    listening = 65
    structure = 62
    reading = 62
    کاش برای همه همینطوری ناراحت کننده باشه دوست عزیز!
    من هم بار اول بود امتحان دادم. مرکز سپاهان. پیشینه زبانم خوب بود(advance کیش) و چیزی حدود 2هفته جدی خوندم. با اینحال توقع نمره بالاتری داشتم خصوصا از writing و reading
    LISTENING:60
    STRUCTURE:62
    READING:59
    TOTAL:603
    TWE:4
    منابعی که خوندم: لانگمن قرمز+ actual tests
    برای writing شدیدا توصیه میکنم مشابه نمونه های how to prepare fo the toefl essay BARONS ننویسید که نمره ای بیش از 4 که من گرفتم نصیبتون نمیشه. به نظر من این نمونه ها که دراین کتاب نمرات 5-5.5 گرفتن اصلا در این حد نیستن. من اگه میدونستم اینطوریه انشای بهتری مینوشتم.

Junior Member

نمرات:
    listening:68
    grammer:59
    reading:56
    total:610
    TWE:3.5
    برای listening از pod cast های voa و cnn استفاده می کردم.
    برای گرامر از کتاب grammer digest استفاده کردم.
    reading هم فقط تست های سالهای قبل را زدم و لغت کار کردم.
    برای writing هم از کتاب practical writer with readings استفاده کردم.
    در کل تست های سالهای قبل کلی کمک کرد.

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام
    04 مارس 2011 امتحان دادم . نمره ام رو همین حالا از طریق تلفن دریافت کردم.
    listening 63
    Grammar 63
    Reading 65
    Total 637
    TWE 4.50
    ریدینگ واقعا سخت بود ولی برای من که هر روزو Science , NewScientistو Nature میخونم مثل آب خوردن بود.
    گرامر هم خیلی آسون بود ولی نمی دونم این 2 تا اشتباه رو از کجا پیدا کرده بودند!!!
    لیسنینگ هم 70 تا تست شده که به نظرم تستای بارونز و کمبریج که برای آی بی تی هست رو کار کنید بهتر از مال خود پی بی تی جواب میده!

به هر حال من که نمیخام برم خارج. چه فرقی داره؟!!!
    ممنون از اینکه پست من رو خوندید!

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

یک چیز دیگه هم بتونم بگم:

اخبار علمی و مخصوصا مربوط به علوم انسانی و مخصوصا تاریخ و باستان شناسی رو بخونید.
    من توی کل این تافل فقط 1 لغت جدید دیدم و شنیدم!

زیست شناسی هم خیلی بخونید.

برای ریدینگ خوب نیاز به ممارست در خواندن دارید.
    هر چی بیشتر بخونید هم گرامرتون قوی میشه هم کلمه و هم خود ریدینگ.

Junior Member sadeqzadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Helsinki

نقل قول نوشته اصلی توسط sare2010 نمایش پست ها
    یک چیز دیگه هم بتونم بگم:

اخبار علمی و مخصوصا مربوط به علوم انسانی و مخصوصا تاریخ و باستان شناسی رو بخونید.
    من توی کل این تافل فقط 1 لغت جدید دیدم و شنیدم!

زیست شناسی هم خیلی بخونید.

برای ریدینگ خوب نیاز به ممارست در خواندن دارید.
    هر چی بیشتر بخونید هم گرامرتون قوی میشه هم کلمه و هم خود ریدینگ.
    1- بله. من هم متوجه شدم که در مورد بیولوژی مطلب زیاد داره تافل.
    2- اگه زمان داشته باشیم، بله، ولی اگه نه فقط می تونیم بچسبیم به کتابها و متریال های مربوط به تافل.
    تنها سالهای عمر را به زندگی افزوده ایم و نه زندگی را به سالهای عمر.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

به نظر من فقط اینجوره یا واقعا این actual test لیستنینگش تندو نا مفهومه ؟ بعضی جواب هاشم اصلا جور در نمیاد ! تافل کیت اصلا اینجوری نیست . من هر دو کتاب رو زدم ولی نمره هام خیلی اختلاف داره .
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member

actual test پاسخنامش کلی غلط داره . کیفیت صداش هم که بماند ! ولی باز هم حتما تست هاش روکار کن چون روز امتحان هم نباید انتظار کیفیت صدای خیلی بالایی رو داشته باشی !

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

actual test پاسخنامش کلی غلط داره . کیفیت صداش هم که بماند ! ولی باز هم حتما تست هاش روکار کن چون روز امتحان هم نباید انتظار کیفیت صدای خیلی بالایی رو داشته باشی !
    خدا رو شکر ! دو هفته مونده به امتحان حسابی روحیه مو خراب کرد . من پارسال دانشگاه اصفهان امتحان دادم لیستنینگ با هدفون پخش میشد و کیفیت صدا عالی بود . این تستا اصلا قابل مقایسه با شرایط واقعی جلسه نبود . مرسی از راهنماییتون
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)