نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
اگر منظورتان تحقیق در در زمینه انحصاری سینماتیک ، دینامیک و کنترل بازوی موازی هست هیچ نیازی به دانش برقی و کامپوتری نداری.

اگر منظورت ساخت ربات است که می دانم که به مشکل می خوری. اما باید در این مورد بیشتر توضیح بدهی. چون ساخت بازوی موازی کار یک تیم است و نه یک فرد. در این تیم چند نفر می توانند مکانیکش را انجام دهند. اما باید بیشتر هدفت را توضیح بدهی تا ببینم می توانی یا نه

اگر منظورت تحقیق در زمینه های ناوبری یا کاربردی ربات موازی است باید وارد جزئیات بشی تا بگویم. نمی شود این قسمت را کلی توضیح داد. اما حتی در مواردی که بتوانی وارد شوی در رقابت اختمال این که میدان را به رقبا واگذار کنی زیاد است
تشکر از شما
واقعا این طوری هست که شما میگید وباید تیمی کار کرد اما استاد ما داده ما همه رو یه چیزی کار میکنیم که همگی هم مکانیکیم و البته من با کنترل و کارای برقی و راه اندازی موتورها و.. کاری ندارم اما برای مراحل بعدی تحصیلم میپرسم. در واقع فعلا اون چیزی که تو ذهنمه اینه که با کاری متفاوت از رشته مکانیک و تحقیقات در این زمینه بتونم شانسی برای هیئت علمی مکاترونیک در آینده داشته باشم(چون تو ایزان مکاترونیک دکتری نداره شانسم بیشتره میشه)البته این هدف فعلی من هست شاید به هدف بهتری(مثلا اپلای) بخورم بخوام تغییرش بدم. اما واقعیت اینه که تو ایران کار گروهی معنا نداره و من هم میخوام ببینم آیا میشه و راهش چیه که تا حدودی وارد بحثهای کنترلی ربات هم بشم .
و این جمله آخرتون :"اما حتی در مواردی که بتوانی وارد شوی در رقابت اختمال این که میدان را به رقبا واگذار کنی زیاد است" من رو یه کم میترسونه میشه بیشتر توضیح بدید؟