صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 158

موضوع: اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

کدام ایالت ها برای گرفتن pr بهتر هستند ؟

Junior Member

سلام دوستان
    با خوندن مطالب این تاپیک یه سوال برام پیش اومد که ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده.
    من واسه گرفتن پذیرش دکتری امتحان آیلتس دادم و نمره م فعلا برام ایده آل ه. ولی تا ۳ سال بعد که دوره دکتری تموم شه و من واسه pr اقدام کنم این آیلتس منقضی میشه و دوباره باید امتحان بدم؟
    و آیا واقعا اونقدر که میگن سخت میگیرن؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با خوندن مطالب این تاپیک یه سوال برام پیش اومد که ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جواب بده.
    من واسه گرفتن پذیرش دکتری امتحان آیلتس دادم و نمره م فعلا برام ایده آل ه. ولی تا ۳ سال بعد که دوره دکتری تموم شه و من واسه pr اقدام کنم این آیلتس منقضی میشه و دوباره باید امتحان بدم؟
    و آیا واقعا اونقدر که میگن سخت میگیرن؟
    نمره ایلتس فقط دوسال اعتبار داره، ولی طبیعاتاً تا سه سال دیگه شما زبان انگلیسی بهتری خواهی داشت پس جای نگرانی نیست و میتونید دوباره حتی با نتیجه بهتر امتحان بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadv نمایش پست ها
    نمره ایلتس فقط دوسال اعتبار داره، ولی طبیعاتاً تا سه سال دیگه شما زبان انگلیسی بهتری خواهی داشت پس جای نگرانی نیست و میتونید دوباره حتی با نتیجه بهتر امتحان بدید.
    ممنون. درسته. ولی مشکلی که دارم اینه که اینطور که تو این تاپیک خوندم بچه ها معتقدن تو استرالیا چون میدونن واسه مهاجرت نمره میخایم خیلی سخت می گیرن و حداقل یکی از اسکیل ها رو کمتر نمره میدن! این حقیقت داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

نقل قول نوشته اصلی توسط Celline نمایش پست ها
    ممنون. درسته. ولی مشکلی که دارم اینه که اینطور که تو این تاپیک خوندم بچه ها معتقدن تو استرالیا چون میدونن واسه مهاجرت نمره میخایم خیلی سخت می گیرن و حداقل یکی از اسکیل ها رو کمتر نمره میدن! این حقیقت داره؟
    تا سه سال دیگه قطعا زبانتون بهتر میشه ولی یه راه ساده این هست که اواسط تحصیلتون وقتی برمیگردید ایران برای دیدار خانواده, یه جایی همون ایران امتحان ایلتس هم بدید. من همین کار رو کردم و نمره مورد نظرم رو هم گرفتم.

موفق باشید
    (We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars. (Oscar Wilde

Junior Member

با سلام. ممنون میشم به سوال من پاسخ بدید.
    در صورتیکه دانشجوی در حال تحصیل در استرالیا، با شرکتی در ایران همکاری کنه، ایا میتونه از این سابقه برای پی ار شدن استفاده کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم سوالم رو جواب بدید
    من برای مستر استرالیا سال آینده میخوام اقدام کنم. مستر مورد نظر من یک سال و نیمه هست. برای گرفتن PR بعد اتمام درس نیاز هست که دوره دو ساله گذرونده شده باشه در استرالیا. این 6 ماه کمبود رو چه طوری میشه جبران کرد؟ با گذروندن دوره های 6 ماهه طیف که توی استرالیاست میشه؟ کسی تجربه ایی داره در این زمینه؟ لیستی از دوره های کوتاه مدت مورد قبول برای PR وجود داره ؟
    ممنونم

Junior Member

سلام
    شما راه حلی برای این مسئله پیدا کردید ؟ چون منم رشته انتخابیم یک سال و نیمه هست (توی زمینه مدیریت و بیزینس )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shamsvahedi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من براي مستر حقوق پذيرش گرفتم.
    طول دوره ١.٥ سال هستش ، سوالي كه دارم اينه كه بعد از اتمتم تحصيل چه راهي براي تمديد ويزا با حق كار كردن هستش چون تا اونجايي كه مي دونم ويزاي بريج فقط براي اونهايي هست كه مستر ٢ ساله مي خونن
    در ضمن نمره ي آيلتسم ٧ هست و ٤ سال سابفه ي كار حقوقي در ايران دارم
    ممنون از كمكتون
    سلام
    شما راه حلی برای این مسئله پیدا کردید ؟ چون منم رشته انتخابیم یک سال و نیمه هست (توی زمینه مدیریت و بیزینس )

یافتن پارتنر مهاجرت استرالیا
    با سلام و احترام به دوستان فروم
    من یک متقاضی آقا برای مهاجرت اسکیل ورکر استرالیا هستم ومدت شش ماه هست به امتیاز شصت رسیده ام و EOI پر کرده و سابمیت برای ویزا مستقل 189 زده ام . بعد شش ماه هنوز خبری از دعوتنامه نشده است. از آنجا که مطلع شده ام به امتیازهای بالای 60 مثلاً 65 و 70 امتیازی سریعتر دعوتنامه داده و پروسه ویزا زود جلو می رود میخواهم با گرفتن پارتنرخانم یعنی فردی که آیلتس همه اسکیل شش داره و مدرک تحصیلی و کاریش توسط سازمان مربوطه استرالیا اسسمنت مثبت شده امتیاز را بهبود داده و هر دو با پیوستن بهم دریک پرونده سریعتر از مزایای گرفتن ویزا اقامت دائم 189 برخوردار شویم.
    چنانچه بین دوستان خانمی با شرایط آیلتس همه 6 و اسسمنت کاری مثبت هست میتوانیم آشنا شویم و بیشتر مذاکره کنیم.
    شماره تماس: 09132690937

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)