صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 158 , از مجموع 158

موضوع: اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

سلام
    من میخواستم بدونم با داشتن pr استرالیا چقدر از هزینه های تحصیل در مقطع ارشد عمران حدودا جند درصد کم میکنه؟ من شرایط درخواست ویزای دائم استرالیا 189 رو دارم و قصدم اینه که برم ارشد بخونم اما برام سواله که بهتره رزوممو تقویت کنم و بتونم اسکالرشیپ بگیرم یا اینکه ویزای دائم رو بگیرم؟ با توجه به هزینه های بالای تحصیل در استرالیا مسئله مالی خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی کنید. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط G17alireza نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم بدونم با داشتن pr استرالیا چقدر از هزینه های تحصیل در مقطع ارشد عمران حدودا جند درصد کم میکنه؟ من شرایط درخواست ویزای دائم استرالیا 189 رو دارم و قصدم اینه که برم ارشد بخونم اما برام سواله که بهتره رزوممو تقویت کنم و بتونم اسکالرشیپ بگیرم یا اینکه ویزای دائم رو بگیرم؟ با توجه به هزینه های بالای تحصیل در استرالیا مسئله مالی خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی کنید. ممنون
    اگر شرایط 189 رو دارید عاقلانه تره که برای اون اقدام کنید، نه برای ویزای دانشجویی که موقت هست و مجبورید بعنوان یه دانشجوی اینترنشنال کلی هزینه کنید برای درس خوندن. قوانین مهاجرتی دائم در حال تغییر هستند و کسی نمی دونه در آینده چه تغییراتی ایجاد میشه. بقول معروف نقد رو بچسبید نه نسیه رو. برای همین خیلی منطقی نیست که شما شرایط فعلی رو ول کنید و زمان بزارید برای تقویت رزومه برای اسکالرشیپ. و اینکه از کجا معلوم که بعد از اتمام درستون تو استرالیا هنوز شرایط برای مهاجرت فراهم باشه و رشته شما هنوز توی لیست باشه.
    وقتی شما PR داشته باشید اونهم با ویزای 189 آزادید هر جای استرالیا خواستید زندگی یا تحصیل کنید. مخصوصا اینکه کسانی که PR دارند راحت تر از کسایی که ویزای موقت دارند موفق به کار پیدا کردن میشن. برای PR تازه تسهیلات برای پرداخت شهریه هم قائل میشن و خلاصه اینکه مطمئن باشید PR بودن خیلی مزایای بیشتری نسبت به ویزاهای موقتی مثل دانشجویی داره. شما مدیکر (بیمه رایگان) خواهید داشت ولی دانشجویی برید باید پول بیمه رو بدید تا بهتون ویزا بدن. تو همین فروم من کسی رو دیدم که با وجود گرفتن بورسیه مبلغ خیلی بالایی ازش خواسته بودن بابت بیمه که بخاطر همین نرفت.
    برای اطلاع از هزینه تحصیل هم بهتره تو سایت یکی از دانشگاه هایی که مد نظرتون هست رشته تون رو سرچ کنید و قسمت اینترنشنال شهریه رو چک کنید و با دامستیک مقایسه کنید.

Junior Member

سلام
    دوستان میخواستم بدونم، طبق قوانین برای گرفتن ۵ امتیاز بعد از اتمام تحصیل باید دو سال تحصیل داشته باشیم
    میخواستم بدونم اگر یک کارشناسی ارشد یک یا یک و نیم سال ه پذیرش بگیرم ولی ،مدت زمان ش رو دو سال طول بدیم ،مثلا تعداد واحد کمتری برداریم ایا ۵ امتیاز رو میگیریم
    یا منظورشون طول دوره ثبت شده توسط دانشگاه ه؟؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh7777 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میخواستم بدونم، طبق قوانین برای گرفتن ۵ امتیاز بعد از اتمام تحصیل باید دو سال تحصیل داشته باشیم
    میخواستم بدونم اگر یک کارشناسی ارشد یک یا یک و نیم سال ه پذیرش بگیرم ولی ،مدت زمان ش رو دو سال طول بدیم ،مثلا تعداد واحد کمتری برداریم ایا ۵ امتیاز رو میگیریم
    یا منظورشون طول دوره ثبت شده توسط دانشگاه ه؟؟
    خیر
    ممکن نیست
    منظور مدت candidature هست
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

Junior Member

خیلی ممنون که گفتین دوست عزیز .
    من فکر میکردم صرفا مدت زمان تحصیل منظورشون نه صرفا طول دوره

Junior Member

سلام دوستان
    من یک سوال داشتم و حقیقتا خیلی روی انتخاب من بین دو تا دانشگاه و ایندم میتونه تاثیر گذار باشه.
    میخواستم بدونم اگر با ویزای دانشجویی وارد استرالیا بشم . برای پی ار اقدام کنم و از اونجایی که امتیازم کامل ه ، اگر در حین تحصیل پی ارم بیاد ،شهریه ام به چه نرخی حساب میشه؟؟
    ایا چون با ویزای دانشجویی اومدم و چون in effect نیست با نرخ دانشجوی بینالملالی حساب میشه؟؟

ممنون میشم دوستانی جواب بدن که اطلاعات دقیق دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh7777 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال داشتم و حقیقتا خیلی روی انتخاب من بین دو تا دانشگاه و ایندم میتونه تاثیر گذار باشه.
    میخواستم بدونم اگر با ویزای دانشجویی وارد استرالیا بشم . برای پی ار اقدام کنم و از اونجایی که امتیازم کامل ه ، اگر در حین تحصیل پی ارم بیاد ،شهریه ام به چه نرخی حساب میشه؟؟
    ایا چون با ویزای دانشجویی اومدم و چون in effect نیست با نرخ دانشجوی بینالملالی حساب میشه؟؟

ممنون میشم دوستانی جواب بدن که اطلاعات دقیق دارند.
    قبلا به این سوالتون پاسخ داده شده.

اگه شما ارشد یا دکترا به صورت Research based بخونید، و PR شما بیاد، شهریه دیگه لازم نیست داده بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    قبلا به این سوالتون پاسخ داده شده.

اگه شما ارشد یا دکترا به صورت Research based بخونید، و PR شما بیاد، شهریه دیگه لازم نیست داده بشه.
    مستر من course هست از دو دانشگاه پذیرش گرفتم .deakin , uni of melbourne
    خودم دوست دارم ملبورن بخونم ولی متاسفانه شهریه ملبورن زیاده و سه سالست

پس با این شرایط که شما میفرمایید ، در طی این دوره سه ساله اگر پی آرم بیاد(مثلا یک یادو سال آخر) شهریه به نرخ پرمننت حساب میشه؟؟
    پس ب

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 678910111213141516

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)