صفحه 3 از 16 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 158

موضوع: اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business IT, RMIT University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

Hi,
    I hope this can help:
    you need to study one or a combination of courses which total duration needs to be at least 92 weeks(2 years, but the minimum degrees you achieve in each course of study is Bachelor, degrees such as Certigfictes, diplomas.. not satisfies the post work study visa critera.
    example: Master in xxx, for 92 weeks or Master/Bachelor/PHD in xxx for 18 months+ Master/Bachelor/PHD in YYY course for at least 6 Months can lead you to this visa.
    for complete info refer to following link:
    http://www.immi.gov.au/students/knig...e-485-visa.pdf

Junior Member

سلام
    من ارشد یکی از رشته های انسانی رو دارم و پنج سال سابقه کار غیر مرتبط. می خوام واسه( Master of education( course work
    تو استرالیا دوباره اقدام کنم که دورش یک سالست. این رشته با سابقه کارم که تدریس هست جور در می یاد. با مطالبی که تو فروم خوندم ظاهرا باید مستر دوساله بگذرونیم تا 5 امتیازش بهمون تعلق بگیره. حالا من می خوام بدونم فارغ از اون پنج امتیاز که شامل من نمیشه، آیا به خاطر خود مدرک مستری که گرفتم می تونم 15 امتیاز مدرک ارشد رو بگیرم، یا چون یک سالست اصلا امتیاز نداره؟ چون می خوام بعدش واسه اقامت اقدام کنم.
    یه سوال دیگه این که یادم نمی یاد کجا خوندم، ولی نوشته بود به میزان دوره تحصیلتون می تونید بعدش در استرالیا بمونید، مثلا 2سال بعد از مستر و برای دکترا 4سال. می خواستم ببینم این درسته؟
    ممنون میشم از راهنمایی دوستان

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط puffin نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد یکی از رشته های انسانی رو دارم و پنج سال سابقه کار غیر مرتبط. می خوام واسه( Master of education( course work
    تو استرالیا دوباره اقدام کنم که دورش یک سالست. این رشته با سابقه کارم که تدریس هست جور در می یاد. با مطالبی که تو فروم خوندم ظاهرا باید مستر دوساله بگذرونیم تا 5 امتیازش بهمون تعلق بگیره. حالا من می خوام بدونم فارغ از اون پنج امتیاز که شامل من نمیشه، آیا به خاطر خود مدرک مستری که گرفتم می تونم 15 امتیاز مدرک ارشد رو بگیرم، یا چون یک سالست اصلا امتیاز نداره؟ چون می خوام بعدش واسه اقامت اقدام کنم.
    یه سوال دیگه این که یادم نمی یاد کجا خوندم، ولی نوشته بود به میزان دوره تحصیلتون می تونید بعدش در استرالیا بمونید، مثلا 2سال بعد از مستر و برای دکترا 4سال. می خواستم ببینم این درسته؟
    ممنون میشم از راهنمایی دوستان
    بله با ویزای Post Study Visa برای مستر 2 سال و برای دکترا 4 سال ویزای کار میده. آیلتس 6 برای 4 اسکیل میخواد و چک سکوریتی و شخصیتی. البته برای کسایی که بعد از نوامبر 2011 درس و شروع کردند و 6 ماه هم بیشتر از گرفتن مدرکشون نگذشته باشه. اینا اطلاعاتی بود که من گرفته بودم
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

سلام به همگی
    سوال من اینه که اگه بخوام از امتاز همسر استفاده کنم مدرک اون هم باید اسس بشه که برای اسس ielts 7 می خواد .ولی چون من main applicant هستم آیا iets 6 برای اسس مدارک اون کافی نیست؟ (شغل همسرم external auditor که تو لیست SOL هم هست)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi_mcitp نمایش پست ها
    بله با ویزای Post Study Visa برای مستر 2 سال و برای دکترا 4 سال ویزای کار میده. آیلتس 6 برای 4 اسکیل میخواد و چک سکوریتی و شخصیتی. البته برای کسایی که بعد از نوامبر 2011 درس و شروع کردند و 6 ماه هم بیشتر از گرفتن مدرکشون نگذشته باشه. اینا اطلاعاتی بود که من گرفته بودم
    ممنون. ظاهرا منبعش اینه http://www.immi.gov.au/students/_pdf...udy-work.pdf، ولی متاسفانه بازم به دو سال تحصیل نیاز داره. از دوستان کسی جواب بقیه سوالمو نمی دونه لطفا؟
    ویرایش توسط puffin : February 27th, 2013 در ساعت 12:16 PM

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط tandid_4wd نمایش پست ها
    سلام به همگی
    سوال من اینه که اگه بخوام از امتاز همسر استفاده کنم مدرک اون هم باید اسس بشه که برای اسس ielts 7 می خواد .ولی چون من main applicant هستم آیا iets 6 برای اسس مدارک اون کافی نیست؟ (شغل همسرم external auditor که تو لیست SOL هم هست)
    بر چه مبنایی میفرمایید برای اسس مدرک همسرتون نمره آیلتس 7 لازم هست؟ یعنی خود سازمان اسس کننده مدرک همسرتون این رو گفته؟

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من ی سوال داشتم نمیدونم اینجا جاش هاست یا نه، میخواستم بدونم اگه ارشد ۱ ساله بخونم استرالیا ،بعدش چقد میتونم انجا بمونم ؟ و اینکه اصلا ارشد ۱ ساله بدرد کار انجا میخوره ؟؟ یا فقط واسه خارجیا گذاشتن!

Member hoomi_mcitp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Network Systems - Swinburne University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط puffin نمایش پست ها
    ممنون. ظاهرا منبعش اینه http://www.immi.gov.au/students/_pdf...udy-work.pdf، ولی متاسفانه بازم به دو سال تحصیل نیاز داره. از دوستان کسی جواب بقیه سوالمو نمی دونه لطفا؟
    بله دیگه لازمش اینکه مستر یا دکترا را استرالیا بخونی
    سابکلس 573 استرالیا : لاج پرونده: 19 مارچ - فایل نامبر : 24 مارچ - مدیکال 7 آپریل - تاریخ انجام مدیکال 15 آپریل -تاریخ گرنت ویزا : 1 می
    ارسال مدارک کبک : می 2011 فایل نامبر کبک : آگوست 2011! در انتظار مصاحبه
    آیلتس آکادمیک 7.5 ،TCFQ : B1 ,C1

Junior Member

سلام دوستان
    يه سوال داشتم
    من براي كارشناسي ارشد دارم ميام استراليا
    ميخواستم بدونم بعد از دو سال كه درسم تموم شد، آيا ميتونم اونجا كار كنم و اقامت داىم رو بگيرم يا بايد برگردم ايران؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemic نمایش پست ها
    سلام دوستان
    يه سوال داشتم
    من براي كارشناسي ارشد دارم ميام استراليا
    ميخواستم بدونم بعد از دو سال كه درسم تموم شد، آيا ميتونم اونجا كار كنم و اقامت داىم رو بگيرم يا بايد برگردم ايران؟
    دوست عزیز، اینکه شما بتونین اقامت استرالیا رو بگیرید یا خیر، بستگی به این داره که آیا شما امتیاز لازم برای گرفتن یکی از ویزاهای skilll select رو دارید یا خیر. اون دو سال تحصیل در استرالیا حداکثر میتونه برای شما 5 امتیاز بیاره و مزیت دیگه ای براتون ایجاد نمیکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)