صفحه 4 از 16 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 158

موضوع: اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    دوست عزیز، اینکه شما بتونین اقامت استرالیا رو بگیرید یا خیر، بستگی به این داره که آیا شما امتیاز لازم برای گرفتن یکی از ویزاهای skilll select رو دارید یا خیر. اون دو سال تحصیل در استرالیا حداکثر میتونه برای شما 5 امتیاز بیاره و مزیت دیگه ای براتون ایجاد نمیکنه.
    ممنون از جوابتون
    يه سوال ديگه هم داشتم:
    در سيستم امتياز دهي پنچ امتياز براي يك سال كار در استراليا در نظر گرفته شده، آيا من بعد از اتمام دو سال تحصيلم ويزام اين اجازه رو ميده كه بتونم يكي دو سال اينجا كار كنم و امتياز مربوطه رو بگيرم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Chemic نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    يه سوال ديگه هم داشتم:
    در سيستم امتياز دهي پنچ امتياز براي يك سال كار در استراليا در نظر گرفته شده، آيا من بعد از اتمام دو سال تحصيلم ويزام اين اجازه رو ميده كه بتونم يكي دو سال اينجا كار كنم و امتياز مربوطه رو بگيرم؟
    بله اخیرا به فارغ التحصیلان دوره ارشد یک ویزای موقت دو ساله میدن تا بتونن کار پیدا کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    بله اخیرا به فارغ التحصیلان دوره ارشد یک ویزای موقت دو ساله میدن تا بتونن کار پیدا کنن.
    ممنون
    آخرين سوال
    1-ايا طول مدت ارشد حتما بايد دو سال باشد؟
    منظورم اينكه دوره هاي يكساله هم شامل اين قانون ميشند يا نه؟

2-
    در رابطه با رشته ی من نوشته:
    The course duration is two years if two subjects are taken per semester. The course can also be completed in one year of full-time study if four subjects per semester are completed.
    یعنی هم دو ساله میتونم تموم کنم هم یکساله ، حالا این رشته شامل اون قانون دو سال ویزای موقت کار میشه یا نه؟ یعنی فوق دو ساله محسوب میشه یا یکساله؟
    ویرایش توسط Chemic : April 1st, 2013 در ساعت 12:10 PM

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

ممنون
    آخرين سوال
    1-ايا طول مدت ارشد حتما بايد دو سال باشد؟
    منظورم اينكه دوره هاي يكساله هم شامل اين قانون ميشند يا نه؟

2-
    در رابطه با رشته ی من نوشته:
    The course duration is two years if two subjects are taken per semester. The course can also be completed in one year of full-time study if four subjects per semester are completed.
    یعنی هم دو ساله میتونم تموم کنم هم یکساله ، حالا این رشته شامل اون قانون دو سال ویزای موقت کار میشه یا نه؟ یعنی فوق دو ساله محسوب میشه یا یکساله؟
    دوست عزیز این قانون شامل 2 سال تحصیل فول تایم (92 هفته) می شه و رشته مورد نظر شما در اصل 1 ساله فول تایم است .
    ویرایش توسط hediye119 : July 8th, 2013 در ساعت 09:44 AM دلیل: به درخواستِ کاربر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    دوست عزیز این قانون شامل 2 سال تحصیل فول تایم (96 هفته) می شه و رشته مورد نظر شما در اصل 1 ساله فول تایم است .
    ممنون از جوابتون
    من يه سرچ كردم در سايت دياك و متوجه شدم اسم اين ويزا Temporary Graduate Visa (Subclass 485) هست

ولي در رابطه با مدت تحصيل فقط نوشته :
    meet the two year Australian study requirement in the last six months
    و چيزي از تحصيل تمام مدت يا پاره وقت نوشته نشده!!

Senior Member

ممنون از جوابتون
    من يه سرچ كردم در سايت دياك و متوجه شدم اسم اين ويزا Temporary Graduate Visa (Subclass 485) هست

ولي در رابطه با مدت تحصيل فقط نوشته :
    meet the two year Australian study requirement in the last six months
    و چيزي از تحصيل تمام مدت يا پاره وقت نوشته نشده!!
    همونطور که دوستمون گفتن این دو سال باید فول تایم باشه
    ضمن اینکه با ویزای دانشجویی نمیشه پارت تایم درس خوند و باید pr داشته باشید یا سیتیزن باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم از دوستان اگه منو راهنمایی کنن برای یه فایل پی دی اف که جزییات مربوط به اقدم بای سیتیزن شدن و نحوه امتیاز بندی و نکات دیگه رو توش نوشتن
    من نتونستم اون فایلو پیدا کنم. اگه کسی میدونه لینکشو به من بده
    خجسته باشین

Junior Member

با سلام ایا متوان با ویزای تحصیلی و البته با ثبت نام در کالج زبان به مدت یکسال و با ویزای کار دانشجویی اقامت گرفت به طوریکه بعدا نیاز به ادامه تحصیل در دانشگاه رو هم نداشته باشید میخواستم نظر دوستان رو بدانم وایا میتوان کاری پیدا کرد که هزینه زندگی یک خانواده سه نفره رو تامین کنه مثلا پنج هزار در ماه

نقل قول نوشته اصلی توسط omid429 نمایش پست ها
    با سلام ایا متوان با ویزای تحصیلی و البته با ثبت نام در کالج زبان به مدت یکسال و با ویزای کار دانشجویی اقامت گرفت به طوریکه بعدا نیاز به ادامه تحصیل در دانشگاه رو هم نداشته باشید میخواستم نظر دوستان رو بدانم وایا میتوان کاری پیدا کرد که هزینه زندگی یک خانواده سه نفره رو تامین کنه مثلا پنج هزار در ماه
    جواب قسمت اول سوالتون را دوستان میدن ولی اینو بگم که اینجا تو کار آکادمیک یک استاد تمام داره ماهی 5-6 هزار تا میگیره....تو کار صنعتی هم عمرا اول کار تازه با داشتن یک نفر به عنوان رفرنس آشنا و قابل اعتماد بیشتر از سالی 50000 تا بهتون نمیدن ...این 50000 تا هم مالیات داره فکر کن ببین چی می مونه ازش...ماهی 1000-1500 بیشتر بهش فکر نکن....کارهای کژوال هم که اسمشون روشون هست وعمرا ماهی 5000 هزار تا خالص ازشون در بیاد....

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiya نمایش پست ها
    جواب قسمت اول سوالتون را دوستان میدن ولی اینو بگم که اینجا تو کار آکادمیک یک استاد تمام داره ماهی 5-6 هزار تا میگیره....تو کار صنعتی هم عمرا اول کار تازه با داشتن یک نفر به عنوان رفرنس آشنا و قابل اعتماد بیشتر از سالی 50000 تا بهتون نمیدن ...این 50000 تا هم مالیات داره فکر کن ببین چی می مونه ازش...ماهی 1000-1500 بیشتر بهش فکر نکن....کارهای کژوال هم که اسمشون روشون هست وعمرا ماهی 5000 هزار تا خالص ازشون در بیاد....
    البته دوست عزیز این ارقام که شما گفتین کمی با واقعیت فاصله داره. من نمیدونم شما کدوم شهر هستین ولی یک استاد تمام در دانشگاه سیدنی در 2012 سالی 170000 دلار میگرفته
    ، میتونین از این لینک ببینید ، که اگر بخواین مالیات این ها رو کم کنیم ماهی 9700 دلار حقوقوشون میشه. میتونین تمام کثورات حقوق رو از این سایت حساب کنید . در مورد مهندس تازه کار هم حقوق از 65000 در سال شروع میشه که بعد از مالیات ماهی 4300 میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)