صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 158

موضوع: اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    البته دوست عزیز این ارقام که شما گفتین کمی با واقعیت فاصله داره. من نمیدونم شما کدوم شهر هستین ولی یک استاد تمام در دانشگاه سیدنی در 2012 سالی 170000 دلار میگرفته
    ، میتونین از این لینک ببینید ، که اگر بخواین مالیات این ها رو کم کنیم ماهی 9700 دلار حقوقوشون میشه. میتونین تمام کثورات حقوق رو از این سایت حساب کنید . در مورد مهندس تازه کار هم حقوق از 65000 در سال شروع میشه که بعد از مالیات ماهی 4300 میشه.
    من اطلاعاتم را با توجه به شهر پرت که توش زندگی می کنم گفتم....استاد من استاد تمام هست و سالی 150000 می گیره و همسرم با داشتن رفرنس خیلی خوب و با مدرک دکترا در یک شرکت مهندسی سالی 50000 تا قرارداد بسته....این خصوصیات ایرانی بودن را که فقط می خواهید کل کل کنینن و حرفتون را به شکل یک قانون به همه ثابت کنید لطفا کنار بزارید...من قصدم فقط کمک کردن هست و دلیلی نداره اطلاعات نادرست را اینجا ثبت کنم....در ضمن در مورد حقوق هر استاد از لکچرر گرفته تا آسوشیتد پروفسور و استاد تمام تو سایت اکثر دانشگاه ها قابل دسترسی هست و همشون حد دارند...مثلا آسوشیتد لکچرر از 55000 تا 78000 سالی تو دانشگاه کرتین حقوق می گیره و به همین ترتیب میره بالا....

Junior Member

با تشکر از هر دو دوست گرامی که البته با هدف کمک به دوستان دیگه تلاش میکنند ایا با ثبت نام در کالج وسپری کردن حداکثر یک سال ونیم میتوان در گرفتن اقامت موفق بود هزینه کالج در سال چقدر است و هزینه اموزش زبان به بچه 7 ساله رو هم بفرمایید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط omid429 نمایش پست ها
    با تشکر از هر دو دوست گرامی که البته با هدف کمک به دوستان دیگه تلاش میکنند ایا با ثبت نام در کالج وسپری کردن حداکثر یک سال ونیم میتوان در گرفتن اقامت موفق بود هزینه کالج در سال چقدر است و هزینه اموزش زبان به بچه 7 ساله رو هم بفرمایید
    سلام والا وکیلم گفت در این سال گذشته کمتر کسی تونسته ویزای دوره زبان بگیره اونم با خانوادهههههههههههههههههه! بهتره اینجا زبان بخونی مهاجرتی اقدام کنی راحت هفته ای 400 تا 600 دلار هزینه کلاس زبانت میشه بجز هزینه زندگی و خانواده فکر نکنم بیارزد اینجوری بری با دلار 3500 !

نقل قول نوشته اصلی توسط sisiya نمایش پست ها
    من اطلاعاتم را با توجه به شهر پرت که توش زندگی می کنم گفتم....استاد من استاد تمام هست و سالی 150000 می گیره و همسرم با داشتن رفرنس خیلی خوب و با مدرک دکترا در یک شرکت مهندسی سالی 50000 تا قرارداد بسته....این خصوصیات ایرانی بودن را که فقط می خواهید کل کل کنینن و حرفتون را به شکل یک قانون به همه ثابت کنید لطفا کنار بزارید...من قصدم فقط کمک کردن هست و دلیلی نداره اطلاعات نادرست را اینجا ثبت کنم....در ضمن در مورد حقوق هر استاد از لکچرر گرفته تا آسوشیتد پروفسور و استاد تمام تو سایت اکثر دانشگاه ها قابل دسترسی هست و همشون حد دارند...مثلا آسوشیتد لکچرر از 55000 تا 78000 سالی تو دانشگاه کرتین حقوق می گیره و به همین ترتیب میره بالا....
    این سایتی هست که tax را حساب میکنه....http://www.taxcalc.com.au/....حقوقهایی که نوشتم دقیق هستن...ماهیانه اش را شاید درست محاسبه نکردم که از روی این سایت میشه دقیق حساب کرد

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان اگه می شه یکم توضیح بدید
    اگه بعد از تحصیل در استرالیا یکراست برای اقامت اقدام کنیم می تونیم در استرالیا بمونیم تا ویزا گرنت شه؟ ازین ویزای bridge دقیق اطلاع ندارم،
    سوالم رو در این تاپیک پرسیدم که همه این اطلاعات یکجا جمع شه
    ممنون

Junior Member

ببخشید یعنی اگه فقط یه مقطع تحصیلی مثل ارشد رو توی استرالیا بخونم.بهم اقامت میدن؟
    هیچ شرط و شروطی نداره؟(تو استرالیا کار هم راحت پیدا میشه؟)
    خیلی کشور رویایی ای شد ولی حالا در همین حدود هم باشه عالیه.در ضمن کشور دیگه ای هم مثل استرالیا هستش که بعد از تحصیل راحت اقامت بده؟
    یک سوال دیگه هم این هستش که فوق لیسانس تو استرالیا 2سال هستش سالی 45000$ (دلار استرالیا)هزینشه دیگه؟ یا یه ساله هستش؟
    سوال آخر اینه که حتی اگه هر چقدر هم نمره زبان بالا باشه و چچند تا مقاله خوب هم داشته باشم کلاً استرالیا اصلاً به هیچ دانشجوی فوق لیسانسی هیچ بورسی نمیده؟حتی نصفه هزینه؟؟؟

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Navidms نمایش پست ها
    ببخشید یعنی اگه فقط یه مقطع تحصیلی مثل ارشد رو توی استرالیا بخونم.بهم اقامت میدن؟
    هیچ شرط و شروطی نداره؟(تو استرالیا کار هم راحت پیدا میشه؟)
    خیلی کشور رویایی ای شد ولی حالا در همین حدود هم باشه عالیه.در ضمن کشور دیگه ای هم مثل استرالیا هستش که بعد از تحصیل راحت اقامت بده؟
    یک سوال دیگه هم این هستش که فوق لیسانس تو استرالیا 2سال هستش سالی 45000$ (دلار استرالیا)هزینشه دیگه؟ یا یه ساله هستش؟
    سوال آخر اینه که حتی اگه هر چقدر هم نمره زبان بالا باشه و چچند تا مقاله خوب هم داشته باشم کلاً استرالیا اصلاً به هیچ دانشجوی فوق لیسانسی هیچ بورسی نمیده؟حتی نصفه هزینه؟؟؟
    خیر، همون مقدار که تحصیل کردین ویزای کار میدن، خودتون باید جداگانه برای اقامت اقدام کنین، تحصیل بالای 2سال 5 امتیاز داره
    قیمت حدودا درسته، برای فوق لیسانس تقریبا فاند غیر ممکنه
    سابکلس 573
    تشکیل پرونده: 23 می، فایل نامبر: 28 می، درخواست مدیکال: 5 جون، انجام مدیکال: 15 جون، گرنت ویزا: 27 جون

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم استرالیا بعد از چند سال اقامت پاسپورت خودشو میده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nosi نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم استرالیا بعد از چند سال اقامت پاسپورت خودشو میده ؟
    4 سال اقامت قانونی که از این 4 سال یکسال رو باید با ویزای اقامت دائم حضور داشته باشین.

سلام

من تو فرم‌های مربوط به گرفتن اقامت یا ویزا کار بعد از تحصیل در استرالیا خوندم که کسانی‌ که توسط دولت (government) هزینه تحصیلشون پرداخت شده نمی‌تونن برای این ویزا‌ها اقدام کنن. کسی‌ می‌تونه راهنمایی کنه کسانی‌ که بورس IPRS دارن شامل این گروه میشن؟
    کسی‌ از دوستان بوده که با بورس IPRS بعد از تحصیل اقامت گرفته باشه یا ویزا کار؟

خیلی‌ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)