صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 158

موضوع: اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقامت دائم پس از تحصیل در استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    سلام دوستان

چند تا سوال داشتم

1- سابکلاس ویزایی که بعد از تحصیل میشه برای اقامت اقدام کرد کدومه؟ 189 که گفته در خاک استرالیا نمیشه اقدام کرد و 885 هم که بسته شده.
    2- اگر امتیازات تحصیل در استرالیا رو نیاز نداشته باشیم میشه از همون اولی که وارد استرالیا میشیم برای اقامت اقدام کنیم؟ اگه آره کدوم سابکلاسه؟
    3- من برای ارشد کرس ورک دارم میرم و دانشگاه اعلام کرده که دوره تحصیلیم ذو ساله هستش فول تایم ولی هر جور که من حساب میکنم از 24 فوریه 2014 تا 31 اکتبر 2015 نه دو سال میشه و نه 92 هفته. این طول دوره رو چطور حساب میکنن؟

ممنون میشم پاسخ بدید
    با سلام،
    جواب سوال های شما:
    1- هیچ منعی برای افرادی که داخل استرالیا هستن و می خوان 189 اقدام کنن وجود نداره. کلا بعد از شروع سیستم SkillSelect، داخل و خارج استرالیا معنی نداره.
    2- بله می تونین از همون بدو ورود اقدام کنید. با توجه به امتیازتون می تونین 189، 190، 489 و ...
    3- می تونین به این سایت برین و طول دقیق دوره مورد نظر رو ببینین: http://cricos.deewr.gov.au/
    موفق باشید.

Junior Member

سلام.

دوستان عده ای میگن پس از دکترا گرفتن در استرالیا، پیدا کردن کار خیلی سخت هست و Overqualify میشی. آیا واقعا همینطوره؟
    گزینه های کاری برای کسی که دکترای Computer Science در استرالیا گرفته چی هست؟

با تشکر.

دوستان من هم میخواستم بدونم به طور کلی بعد از فارغ تحصیلی از دکترای اقتصاد، شانس کار گیر آوردن تو استرالیا چقدره؟ در مقایسه با دکترای یه رشته فنی مثل برق چطور؟

به طور کلی بخوام به این سوال جواب بدم باید بگم که تو استرالیا معمولا افرادی دکتری میخونن که بعدا میخوان کار آکادمیک انجام بدن. در غیر اینصورت همان بحث overqualify پیش میاد. به نوع رشته هم زیاد ارتباطی نداره. مثلا برای کسی که میخواد کار اقتصادی کنه برای اینها مهمه که شما تجربه فعالیتتون تو صنعت چقد بوده نه اینکه مدرکتون دکتری هست یا نه.

Junior Member

ببخشید اگه مشغول تحصیل باشیم و بخواهیم بعد از اتمام برای اقامت اقدام کنیم ولی رشته مان در لیست اس او ال نباشه چه راهی بهترین راه هست؟ و همچنین اینکه اگر مثلا جاب آفر بگیریم می تونیم حین تحصیل برای اقامت اقدام کرد؟
    ممنون از راهنماییتان

دوستان سلام
    ممنون از همه ، خداییش بهتریم مرجع گرفتن پاسخ و مشورت این سایته
    من 29 سالمه ، سال بعد (تو سن 30 سالگی ) از رشته کارشناسی ارشد IT فارغ التحصیل میشم (معدلم بالای 17 هستش)
    چون خیلی وقته برنامه رفتن داشتم رو زبانم کار کردم و مشکلی با گرفتن آیلتس 7 ندارم
    سابقه کار ندارم اما مدارک دوره شبکه MCITP و MICROTEK رو گرفتم .
    سوالم از دوستان ، با این شرح :
    می تونم با این شرایطم تو همین رشته یا مرتبط برای یکی از دانشگاه های استرالیا پذیرش با فاند بگیرم؟ و بعد از فارغ التحصیلی می تونم درخواست اقامت دائم کنم و بمونم ؟
    ممنون از همتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blabla نمایش پست ها
    ببخشید اگه مشغول تحصیل باشیم و بخواهیم بعد از اتمام برای اقامت اقدام کنیم ولی رشته مان در لیست اس او ال نباشه چه راهی بهترین راه هست؟ و همچنین اینکه اگر مثلا جاب آفر بگیریم می تونیم حین تحصیل برای اقامت اقدام کرد؟
    ممنون از راهنماییتان
    بهر حال شما بعد از تحصیل یک ویزای ۱.۵ ساله میگیرد و تو اون مدت وقت دارید که با جاب افر ویزاتون رو تبدیل به ویزای کاری کنید یا از هر راه دیگه بتونید شرایط اقامت بیشترتون رو فراهم کنید. در مورد اقدام در حین تحصیل هم فکر میکنم اگر نیازی به امتیاز تحصیلتون ندارید مشکلی نداره.

Junior Member

سلام ، بچه ها من شنیدم یک سیستمی وجود داره که با ۲ سال درس خوندن تو دانشگاه های بعضی ایالت ها، میتونیم بعد از درس مستقیما برای PR اقدام کنیم و نیازی به هیچگونه سابقه کار یا اینکه رشته مون تو لیست مشاغل باشه نیست. هرچی سرچ کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم. کسی اطلاعی داره ؟

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم خیلی ممنون میشم اگه کسی پاسخ بده.
    من در حال حاضر در استرالیا دارم یک دوره یک ساله برای گرفتن فوق لیسانس میگزرونم ، آیا در حین تحصیل می تونم برای ویزای دایم اقدام بکنم یا نه ؟
    دوم اینکه اگر درخواست ویزا دادم و پرونده به جریان افتاد بعد از اینکه ویزای تحصیلیم تموم شد چه اتفاقی میوفته باید برگردم و منتظر جواب ویزام بشم یا میتونم از بریج ویزا استفاده کنم یکی از این آژانس های تحصیلی میگه به من بریج ویزا تعلق نمیگیره آیا صحیحه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnammc نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم خیلی ممنون میشم اگه کسی پاسخ بده.
    من در حال حاضر در استرالیا دارم یک دوره یک ساله برای گرفتن فوق لیسانس میگزرونم ، آیا در حین تحصیل می تونم برای ویزای دایم اقدام بکنم یا نه ؟
    دوم اینکه اگر درخواست ویزا دادم و پرونده به جریان افتاد بعد از اینکه ویزای تحصیلیم تموم شد چه اتفاقی میوفته باید برگردم و منتظر جواب ویزام بشم یا میتونم از بریج ویزا استفاده کنم یکی از این آژانس های تحصیلی میگه به من بریج ویزا تعلق نمیگیره آیا صحیحه؟
    دوست عزیز،
    اقدام برای ویزای دائم در حین تحصیل هیچ مشکلی نداره. شما به محض اینکه پرونده رو لاج کنید، چون داخل استرالیا هستید یک ویزای بریجینگ براتون صادر میشه ولی چون ویزای دانشجویی دارید به اصطلاح In Effect نیستش و بعد از انقضای ویزای دانشجویی In Effect میشه و شما تا جواب ویزای دائمتون بدون هیچ مشکلی می تونین تو استرالیا بمونید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)