صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 62 , از مجموع 62

موضوع: درج تجربیات تلخ از اپلای کردن برای آلمان

پیش فرض پاسخ : درج تجربیات تلخ از اپلای کردن برای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Frz_frz_79 نمایش پست ها
    من از چن نفر از دوستانم شنیدم که به خاطر افسردگی برگشتن ایران و حتی درسشونم نیمه کاره ول کردن واقعا چنین چیزی هست ؟
    چرا خودمون رو گول بزنیم. المان مهد نژاد پرستی هست. اصلا لغت و منبع نژاد پرستی از المان نازی میاد. بخاطر نژاد پرستی اصلا جنگ را اغاز کردند.

بعد انتظار دارید تلقین بکنیم الان وضع عوض شده و دیگه نیست؟ ما خودمون بارها به خودمون میگیم ادمها هیچ وقت عوض نمی شوند بعد انتظار دارید یک کشور و ملت کلا عوض بشه؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : درج تجربیات تلخ از اپلای کردن برای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط Frz_frz_79 نمایش پست ها
    من از چن نفر از دوستانم شنیدم که به خاطر افسردگی برگشتن ایران و حتی درسشونم نیمه کاره ول کردن واقعا چنین چیزی هست ؟
    منظورتون چیه چنین چیزی هست یا نه؟ معلومه که هست، همون طور که تو ایران یه کسی دانشجوی یه شهری میشه، بعدپشیمون میشه که از خانواده اش دور شده و میره انتقالی میگیره، میره شهر خودشون.
    این کاملا بستگی به روحیه ی فرد داره. بله، منم کسی رو میشناسم که علی رغم بلد بودن آلمانی ( از همون ابتدا به ساکن با تسلط به آلمانی رفته بود و مشکل برقراری ارتباط و زبان نداشت)، بعد از سه سال برگشت ایران. مهم اینه که شما کشوری رو انتخاب کنین که با روحیه تون جور باشه. اگر کسی کشور مقصدش رو با دقت و با در نظر گرفتن روحیاتش انتخاب کنه، پشیمون نمیشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)