صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 48

موضوع: پست سفارشی ، پست پیشتاز و پست هوایی اکسپرس به امریکا و کانادا

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : پست سفارشی ، پست پیشتاز و پست هوایی اکسپرس به امریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط admiral نمایش پست ها
    شما تلفني داري از اين لشكر كه بشه پرسيد بسته كجاست اخه من الان تهران نيستم تلفني هم جواب ميدن؟
    اگه حضوری هم بری بزور جوابتو میدن چه برسه به تلفن... باید بری چهار راه لشکر یه فرم پر کنی تا پیگیری کنن.

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

یکی از دوستان برای فرستادن I-20 از امریکا به ایران توسط دانشگاه، شرکت کاراپست رو معرفی کردن که من قبلا نشنیده بودم. کسی تجربه این پست رو داره؟ در حال حاضر کدوم پست سریع رو میشه به دانشگاه بگیم تا I-20 رو با اون برامون بفرسته؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    یکی از دوستان برای فرستادن I-20 از امریکا به ایران توسط دانشگاه، شرکت کاراپست رو معرفی کردن که من قبلا نشنیده بودم. کسی تجربه این پست رو داره؟ در حال حاضر کدوم پست سریع رو میشه به دانشگاه بگیم تا I-20 رو با اون برامون بفرسته؟
    من با کاراپست کار نکردم، اما بعضی از دانشگاه ها خیلی سخت با این نوع پیکاپ کردن موافقت میکنند، الان 4 روزه دارم چونه میزنم با دانشگاهم بلکه اجازه بدن به همین طریق بفرستن.
    اما طریقه ی کار کارا پست چیه؟
    کاراپست از طریق FEDEX بسته ی شما رو book میکنه بعد آدرس دفترش تو دبی رو برای شما میفرسته، شما هم اونو به دانشگاه میدید از ونجا به بعد هم FEDEX زحمتشو تا دبی میکشه و از اون به بعد با کاراچست هست، در صورتی که اشنایی توی کشور دیگه دارید میتونید از اون خواهش کنید که بسته رو تحویل بگیره و با TNT OR DHL بفرسته برای ایران.
    هزینه ی کاراپست برای آمریکا به ایران:66 هزارتومان
    و از دبی به ایران:55 هزارتومان
    پس حتما سعی کنید بسته رو براتون پیکاپ کنه، امیدوارم دانشگاه من به این مورد رضایت بده، والا چیزی حدود 110 هزارتومان باید پول پست بدم.
    ویرایش توسط ShahdaD : September 26th, 2011 در ساعت 12:58 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    من با کاراپست کار نکردم، اما بعضی از دانشگاه ها خیلی سخت با این نوع پیکاپ کرئن موافقت میکنند، الان 4 روزه دارم چونه میزنم با دانشگاهم بلکه اجازه بدن به همین طریق بفرستم.
    اما طریقه ی کار کارا پست چیه؟
    کاراپست از طریق FEDEX بسته ی شما رو book میکنه بعد آدرس دفترش تو دبی رو برای شما میفرسته، شما هم اونو به دانشگاه میدید از ونجا به بعد هم FEDEX زحمتشو تا دبی میکشه و از اون به بعد با کاراچست هست، در صورتی که اشنایی توی کشور دیگه دارید میتونید از اون خواهش کنید که بسته رو تحویل بگیره و با TNT OR DHL بفرسته برای ایران.
    هزینه ی کاراپست برای آمریکا به ایران:66 هزارتومان
    و از دبی به ایران:55 هزارتومان
    پس حتما سعی کنید بسته رو براتون پیکاپ کنه، امیدوارم دانشگاه من به این مورد رضایت بده، والا چیزی حدود 110 هزارتومان باید پول پست بدم.
    این شرکت فقط تو تهران تحویل میده یا هر شهری که باشید میارن براتون؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ario_80 نمایش پست ها
    این شرکت فقط تو تهران تحویل میده یا هر شهری که باشید میارن براتون؟
    از اونجایی که توی بیشتر مراکز استان ها نمایندگی دارن فکر کنم راحت میتونید برید دفتر بگیرید یا اینکه براتون میارن.

دوستان
    من 23 روز وقت دارم مدارکم برسه به آلمان. با توجه به این زمان با صرفه ترین گزینه پست کدومه.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asyouwish نمایش پست ها
    دوستان
    من 23 روز وقت دارم مدارکم برسه به آلمان. با توجه به این زمان با صرفه ترین گزینه پست کدومه.
    ممنون
    به شرطی که زود پست کنید ، پست سفارشی ایران
    معمولاً دو هفته ای میرسه.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiee18 نمایش پست ها
    سلام
    حتما بايد مدارك از طريق دانشگاه پست بشه؟ نميشه بعد از اينكه دادگستري و امورخارجه مهر كرد خودم پستشون كنم؟
    چرا نمیشه. من خودم پست کردم. ولی برای اطمینان آدرس فرستنده رو آدرس دانشکده زدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad1988 نمایش پست ها
    چرا نمیشه. من خودم پست کردم. ولی برای اطمینان آدرس فرستنده رو آدرس دانشکده زدم.
    توي پاكتاي دانشگاهم نذاشتي؟ قبول ميكنن اينجوري؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiee18 نمایش پست ها
    توي پاكتاي دانشگاهم نذاشتي؟ قبول ميكنن اينجوري؟
    چرا ریکام ها و ریز نمرات توی پاکت دانشگاه بود.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)