صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48

موضوع: پست سفارشی ، پست پیشتاز و پست هوایی اکسپرس به امریکا و کانادا

ApplyAbroad Hero abola آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food Science & Technology - University of Otago

پیش فرض پاسخ : پست سفارشی ، پست پیشتاز و پست هوایی اکسپرس به امریکا و کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    اهوم. به هر حال یه راهی باید برای انتقال جواهر وجود داشته باشه دیگه نه؟
    هر مسافر خانم می تواند 150 گرم طلای ساخته شده از کشور خارج کند و خروج شمش و سکه ممنوع می باشد و از بهمن 1390 ابلاغیه مجازات دارد.
    CSQ: 15 Feb 2011 * F.F: 16 Feb 2011 * Update: 10 April 2013 * Medical : 18 Sep 2013 * Pass Request: 27 Oct 2013 * Landing: 29 Dec 2013

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

یه سایت خوب برا رد یابی مدارکتون که از ایرانم خارج بشه باز دقیق بهتون میگه مدارک کجاست ...البته ممکنه یکم تاخیر داشته باشه ها
    http://service.epost.go.kr/iservice/ems/ems_eng.jsp است
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علم و صنعت-برق

دوستان روی پاکت دانشگاه که ریز نمرات داخلش هست باید اسم یا آدرس نوشته بشه و بعد پست بشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط megamaryam نمایش پست ها
    دوستان روی پاکت دانشگاه که ریز نمرات داخلش هست باید اسم یا آدرس نوشته بشه و بعد پست بشه؟
    دوست من شما میتونید این پاکت رو توی بقیه مدارکتون بزارید و با یه بسته پست کنید اجباری وجود نداره جداگانه پست بشه.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

دوستان به کمک فوری نیاز دارم
    یکی از دانشگاه هایی که می خوام اپلای کنم ددلاینش 15 ذسامبر هستش، آیا می رسم مدارکم رو پست کنم؟ چه پستی رو پیشنهاد می کنین؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط home_ نمایش پست ها
    دوستان به کمک فوری نیاز دارم
    یکی از دانشگاه هایی که می خوام اپلای کنم ددلاینش 15 ذسامبر هستش، آیا می رسم مدارکم رو پست کنم؟ چه پستی رو پیشنهاد می کنین؟
    دوست من البته این تاپیک برای پست های ایران هستش منتها 1. شما تقریبا با هر پستی بفرستید 15 روزه میرسه!2. پست TNT رو پیشنهاد میکنم اگر تهران هستید باجه دانشگاه شریف تشریف ببرید، البته با DHL و Aramex هم میتونید بفرستید ولی از نظر محموع قیمت و خدمات TNT بهتر هست
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    یه سایت خوب برا رد یابی مدارکتون که از ایرانم خارج بشه باز دقیق بهتون میگه مدارک کجاست ...البته ممکنه یکم تاخیر داشته باشه ها
    http://service.epost.go.kr/iservice/ems/ems_eng.jsp است
    سلام.من یه سری مدارک با پست سفارشی ایران برای آمریکا فرستادم.حالا توی سایت usps زده Origin Post is Preparing Shipment به نظرتون از الان چقدر طول میکشه برسه؟ توی سایت http://tntsearch.post.ir/ زذه Receive item at office of exchange (Otb) و Insert item into bag (Otb) ذیگه ام چیزی ننوشته.

Junior Member

دوستان عزیز من پست سفارشی برای میلواکی آمریکا تاریخ یکم بهمن از تهران فرستادم هزینش 23 هزار تومن شد که دیروز یعنی دهم بهمن رسیده. یعنی ده روزه. به نظرم این پست سفارشی تو این شرایط دلار گزینه خوبی هست فقط خیلی مراقب آدرس نوشتن باشین

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)