صفحه 177 از 183 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

در مورد مدارکی که ترجمه شده (مثلا سند ازدواج)، تنها داشتن «اصل ترجمه» کفایت میکنه یا «اصل سند/مثلا اصل سند ازدواج» رو هم میخواد؟!

Junior Member

طبق توضیحات سایت حداکثر ۵ سال میشه با ویزای Tier 2 کار کرد. من با اولین قرارداد «۱ سال و ۹ ماه» اینجا بودم، حالا شرکت جدید برای «۴ سال» درخواست COS داده یعنی تاریخ اتمام کار طبق COS جدید، بیشتر از ۵ سال خواهد شد، این مشکلی ایجاد نمیکنه؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjadidi نمایش پست ها
    طبق توضیحات سایت حداکثر ۵ سال میشه با ویزای Tier 2 کار کرد. من با اولین قرارداد «۱ سال و ۹ ماه» اینجا بودم، حالا شرکت جدید برای «۴ سال» درخواست COS داده یعنی تاریخ اتمام کار طبق COS جدید، بیشتر از ۵ سال خواهد شد، این مشکلی ایجاد نمیکنه؟!
    خیر مشکلی ایجاد نخواهد کرد. ماکسیمم 6 سال است البته (و 5 سال روی یک CoS).

نقل قول نوشته اصلی توسط manash67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می دونم توی صفحات قبل در مورد مدرک تحصیلی زیاد گفته شده . اما من برای ویزای Tier2 general توی سایت خود اداره مهاجرت چیزی ندیدم در مورد اصل مدرک تحصیلی.
    میشه به من بگید از کجا مطمئن بشم اصل مدرک دکتری رو باید آزاد کنم؟ سایر دوستان در صفحات قبل اشاره کردند اصل مدرک تحصیلی لازم هست.
    سلام
    برای صدور ویزای tier 2 نیازی به اصل مدرک تحصیلی نیست. ولی ممکنه دانشگاهی در بدو ورود شما اصل مدرک تحصیلیتون رو بخواهد.

در مورد مدارکی که ترجمه شده (مثلا سند ازدواج)، تنها داشتن «اصل ترجمه» کفایت میکنه یا «اصل سند/مثلا اصل سند ازدواج» رو هم میخواد؟!
    در انگلستان مهر مترجم رسمی کفایت می کنه و نیازی به مهر دادگستری و وزارت خارجه نیست.

اقامتی که برای شما صادر خواهد شد دقیقا 5 سال خواهد بود. باید 3 ماه مانده به اتمام 5 سال درخواست اقامت دایم بدهید. این به نفع شماست که چندماه هم بعد 5 سال قرارداد کاری دارید و به استناد همان چندماه می تونید اقامت دایم را بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان من در مورد تمدید ویزای تیر2 سوال دارم ممنون میشم اگر کسی اخیرا انجام داده راهنمایی کنه.

برای تمدید نیاز که maintenance تیک بخوره یا اگر دانشگاه اینکارو انجام نده نیاز به bank statement هست؟

دوباره مدرک زبان جزو مدارک سفارت خواهد بود؟

درکل چه مدارکی لازم هست؟

ممنون

Junior Member

سلام کسی که ویزای tier2 گرفته، بعد از رفتن، میتونه همزمان برای تحصیل هم اقدام کنه؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dankishot نمایش پست ها
    سلام دوستان من در مورد تمدید ویزای تیر2 سوال دارم ممنون میشم اگر کسی اخیرا انجام داده راهنمایی کنه.

برای تمدید نیاز که maintenance تیک بخوره یا اگر دانشگاه اینکارو انجام نده نیاز به bank statement هست؟

دوباره مدرک زبان جزو مدارک سفارت خواهد بود؟

درکل چه مدارکی لازم هست؟

ممنون
    دوباره نیازی به مدرک زبان نیست. اگر تیک maintenance نخورده باشه به bank statement نیاز دارید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط proj نمایش پست ها
    سلام کسی که ویزای tier2 گرفته، بعد از رفتن، میتونه همزمان برای تحصیل هم اقدام کنه؟
    ممنون
    بله اجازه تحصیل پاره وقت دارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)