صفحه 182 از 183 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

وقتی CoS صادر میشه، بعد بافد مرحله بایومتریک انجام بشه. آیا دیگه میشه مطمئن بود که ویزا قطعی شده یا ممکنه علیرغم وجود CoS, ویزا صادر نشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    وقتی CoS صادر میشه، بعد بافد مرحله بایومتریک انجام بشه. آیا دیگه میشه مطمئن بود که ویزا قطعی شده یا ممکنه علیرغم وجود CoS, ویزا صادر نشه؟
    هیچ چیزی قطعی نیست تا وقتی ویزا دستتون نرسیده. CoS یعنی فقط میتونید برای ویزا اقدام کنید. ولی معمولا اگه مشکل خاصی وجود نداشته باشه ویزای اکثر افراد پذیرفته میشه.

Junior Member

بچه ها من با خوندن صفحات مختلف اینجا و سایت سفارت انگلیس بلاخره جواب سوالم رو نگرفتم:

وضعیتم:
    همسرم برای پست داک یک دانشگاه در انگلیس پذیرش گرفته و الان که می خوایم برای ویزا اقدام کنیم من به عنوان dependent tier 2 طبق سایت سفارت نیاز به مدرک زبان آیلتس در حد ارزیابی speaking , litesning دارم.

سوالم:
    آیا میتونم آزمون آیلتس آکادمیک در سنتر مورد تایید UKVI بدم یا حتما باید آژمون خاصی فقط برای ارزیابی speaking , listening بدم تا مورد قبول سفارت برای ویزای همراه باشه؟

Junior Member

درود دوستان
    پاسپورت من تا تابستون 2023 اعتبار داره، اگه درخواست ویزای پنج ساله کار رو بکنم، به اندازه پنج سال ویزا بهم میدن یا به اندازه اعتبار پاسپورت؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sherbrooke نمایش پست ها
    درود دوستان
    پاسپورت من تا تابستون 2023 اعتبار داره، اگه درخواست ویزای پنج ساله کار رو بکنم، به اندازه پنج سال ویزا بهم میدن یا به اندازه اعتبار پاسپورت؟
    ویزاتون 5 ساله خواهد بود.

Junior Member

درود دوستان
    من برای ردیف شغلی استادی دانشگاه اقدام می کنم که میشه:2311 Higher education teaching professionals
    توی این صفحه از سایت دولت انگلیس نوشته که برای کسایی که کارشون مرتبط با education هست این الزام هست که Criminal record certificate ارائه بدن (education, for example teachers, education advisers and school inspectors, childminders, teaching assistants)

ولی توی این یکی صفحه که کد ردیف شغلی هایی که ملزم به این گواهی سوپیشینه آوردن رو زده، کد 2311 که مربوط به استادی دانشگاه هست توش نیست.
    می خوام مطمئن بشم که نیازی نیست که ارائه بدم، چون ایران نیستم و گرفتن این گواهی خیلی کار سختیه برای من. کسی تجربه یا اطلاعی داره؟

Junior Member

درود دوستان
    من برای ردیف شغلی استادی دانشگاه اقدام می کنم که میشه:2311 Higher education teaching professionals
    توی این صفحه پایین از سایت دولت انگلیس نوشته که برای کسایی که کارشون مرتبط با educationnهست این الزام هست که Criminal record ارائه بدن

https://www.gov.uk/skilled-worker-vi...u-must-provide

ولی توی این یکی صفحه که کد ردیف شغلی هایی که ملزم به این گواهی سوپیشینه آوردن رو زده، کد 2311 که مربوط به استادی دانشگاه هست توش نیست.
    https://www.gov.uk/government/public...hecks-overseas
    می خوام مطمئن بشم که نیازی نیست که ارائه بدم، چون ایران نیستم و گرفتن این گواهی خیلی کار سختیه برای من. کسی تجربه یا اطلاعی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sherbrooke نمایش پست ها
    درود دوستان
    توی این صفحه پایین از سایت دولت انگلیس نوشته که برای کسایی که کارشون مرتبط با educationnهست این الزام هست که Criminal record ارائه بدن

https://www.gov.uk/skilled-worker-vi...u-must-provide

https://www.gov.uk/government/public...hecks-overseas
    من جواب خودم رو میدم چون کارم انجام شد سفارت انگلیس کارش بسیار دقیق هست وقتی توی کد مشخص شده که سوپیشینه لازم نیست، واقعا لازم نیست که ارائه بشه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

برای تغییر کارفرما درخواست دادم که ویزام را تغییر بدن، پریوریتی انتخاب کردم و 500 پوند اضافه را دادم. اما 2 روز بعد ایمیل زد باید طی 10 روز آینده مدرک رجیستر پلیس بفرستی و ما نمی تونیم 5 روزه جواب بدیم. حالا چطوری درخواست ریفاند اون 500 پوند و بدم؟ هر چی می گردن هیچ ایمیلی پیدا نمی کنم

دوستان عزیز سلام،
    من سوالی داشتم در خصوص شرایط گرفتن اقامت دائم بعد از داشتن پنج سال ویزای Skilled worker. من سه سال پیش برای یک دوره دکتری مشترک با یک کشور اروپایی به بریتانیا وارد شدم. بنا بر شرایط پروژه در مجموع سیزده ماه به طور پیوسته خارج از بریتانیا بودم درحالیکه از کارفرمای بریتانیایی حقوق میگرفتم، اما ساکن کشور دیگه ای بودم. الان سوالی که دارم اینه که آیا من با پیدا کردن قرارداد دوساله ی دیگه ای می‌تونم درخواست ILR بدم یا یکسال عدم حضور من در بریتانیا این سابقه ی ویزای سه ساله من رو خدشه دار کرده؟ در سایت دولت نوشته شده که نباید بیشتر از 180 روز خارج از بریتانیا باشید اما من نمی دونم این شرایط شامل حال من هم میشه یا چون کارفرمای بریتانیایی داشتم و حقوقم رو از بریتانیا میگرفتم و بیمه و مالیات پرداخت میکردم میتونم روی اون سه سال اقامت حساب کنم اگرچه وسطش به مدت سیزده ماه در کشوری دیگه بودم؟ جواب این سوال برای من خیلی تعیین کننده است و ممنون میشم اگر پاسخی براش دارین برام بنویسین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)