صفحه 1 از 183 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض ویزای کار TIER 2

سلام،

من پارسال کارشناسی ارشد رو در انگلستان شروع کردم و به تازگی درسم و تموم کردم و موفق شدم کار پیدا کنم. در حال حاضر مشغول اپلای کردن برای تبدیل ویزای دانشحویی به به ویزای کار هستم. برای همین سوالات مختلفی برام پیش میاد که باید از دوستان بپرسم. برای اینکه وقتی که دوستان مطلع و فعال در انجمن انگلستان میزارن برای تعداد بیشتری کاربر قابل استفاده باشه با مشورت از هومن و چاوش عزیز این تاپیک رو ایجاد کردم تا اطلاعتی رو که کسب میکنم در این تاپیک بزارم و ضمن به اشتراک گذاشتن اطلاعاتم، از درستی اونها مطمئن بشم. همچنین سوالاتم رو در همین تاپیک میپرسم و خواهش میکنم سایر دوستان که برای تبدیل ویزا دانشجویی به کار سوال دارن هم در همین تاپیک سوالشون رو بپرسن تا همه اطلاعات در یک تاپیک جمع بشه و برای همه قابل استفاده باشه.

تاپیک های مرتبط:

لینکهای مرتبط:

• Processing times: اگر از داخل انگلستان برای این ویزا اقدام کردید میتونید ببینید که در حال حاضر کدام تقاضا ها در حال بررسی شدن هستن
    • TIER 2 Sponsor Guide:راهنمای تقاضا و ثبت نام یک شرکت برای دریافت مجوز استخدام نیروی کار با ویزای TIER 2
    ویرایش توسط میلاد : April 4th, 2013 در ساعت 02:03 AM
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای دانشجویی (Tier4) به کار (Tier2- General)

اولین مشکلی که برای من پیش اومد این بود که مدارک من شامل نمره پایان نامه تا یک ماه دیگه حاضر میشه و زمان خیلی کمی برای اپلای در اختیار من قرار میده. خوشبختانه در صفحه اول راهنمای tier2 ورژن 08/12متنی نوشته شده که به افرادی مثل من خیلی کمک میکنه. مطابق این قانون میشه تا 28 روز بعد از تموم شدن ویزا برای ویزای tier2 اقدام کرد. حتی در صورتی که دارای یکی از شرایط گفته شده در قانون باشید میتونید بعد از گذشت 28 روز باز هم برای اخذ ویزا اقدام کنید.Tier2.JPG

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    اولین مشکلی که برای من پیش اومد این بود که مدارک من شامل نمره پایان نامه تا یک ماه دیگه حاضر میشه و زمان خیلی کمی برای اپلای در اختیار من قرار میده. خوشبختانه در صفحه اول راهنمای tier2 ورژن 08/12متنی نوشته شده که به افرادی مثل من خیلی کمک میکنه. مطابق این قانون میشه تا 28 روز بعد از تموم شدن ویزا برای ویزای tier2 اقدام کرد. حتی در صورتی که دارای یکی از شرایط گفته شده در قانون باشید میتونید بعد از گذشت 28 روز باز هم برای اخذ ویزا اقدام کنید.Tier2.JPG
    البته استفاده کردن از این کار یعنی اقدام کردن بعد از اتمام ویزای کنونی چند تا خطر بزرگ داره:

1-اگر ویزای شما رد بشه معمولا حق تجدید نظر ندارید چون شما در خارج از محدوده قانونی ویزای خودتون اقدام کردید. پس فقط زمانی از این روش استفاده کنید که مطمئن باشید همه چیز درسته و اصلا با پست اقدام نکنید چون خیلی طول میکشه. شما از نظر قانونی اگر تا 28 روز بعد از اتمام ویزا در انگلیس باشید مشکلی نیست. ولی فرض کنید شما بعد از اتمام ویزا مدارک رو پست میکنید و مثلا دو ماه بعد جواب شما میاد. اگر جواب شما مثبت باشه مشکلی نیست ولی اگر منفی باشه شما تمام این مدت دو ماه رو در انگلیس بیش از حد مجاز بودید یعنی Overstayer بودید و درنتیجه در تقاضاهای بعدی این مساله به عنوان یک مشکل جدی مطرح خواهد بود.
    2-در تبدیل Tier 4 به Tier 2 معمولا مشکلی نیست ولی اگر بخواهید در آینده اقامت بگیرید باید یادتون باشه شما مثلا باید 5 سال به طور پیوسته با Tier 2 در انگلیس باشید. اگر شما مثلا بعد از Tier 2 اولی در این 28 روز اقدام کنید این پیوستگی از بین میره و اقامت شما خراب میشه.

به طور کلی فقط باید وقتی از این روش استفاده کنید که هیچ راه دیگری وجود نداشته باشه.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

در مورد ویزای برای همسر من یه سری مطلب خوندم که نتیجه رو اینجا مینویسم هم برای اینکه به سایر دوستان اطلاع رسانی کرده باشم، هم اینکه از درستی این مطالب مطمئن بشم.

اگر زمانی که دانشجوهستید و ویزای Tier4 دارید شخصی به عنوان همسر شما از ویزای dependent استفاده کنه، زمانی که شما برای تبدیل ویزای خودتون به tier2 اپلای میکنید همسر شما هم میتونه همراه با شما اپلای کنه و نیازی به خروج از انگلستان برای اپلای کردن نیست. به اصطلاح میتونید به همراه همسر خود ویزا رو Switch کنید.

اما اگه در دوران دانشجویی و زمانی که از ویزای Tier4 استفاده میکنید فردی به عنوان همسر شما از ویزای dependent استفاده نکنه برای گرفتن ویزای همراه نمیتونه از داخل انگلستان اقدام کنه و باید از کشور خارج و پس از اینکه شما ویزای خودتون رو به Tier2 تبدیل کردید همسرتون هم برای ویزا اپلای کنه. جالب اینجاست که حتی اگه شما قبلا هم ازدواج کرده باشید و با همسر خود در انگلستان زندگی کنید برای اینکه همسرتون بتونه در داخل انگلستان برای همراهی شما اپلای کنه حتما باید در دوران دانشجویی شما، ویزای همراه داشته باشه و نه ویزاهای دیگه مثل ویزای دانشجویی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

پیش فرض پاسخ : ویزای TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    دوستان میتوانند سوالات، نظرات و پیشنهادات خودشون رو درباره ی ویزای TIER 2 به اشتراک بگذارند.
    ممنون از اینکه این تاپیک رو اضافه کردید ، سوالایی که من داشتم این بود :

1 - تفاوت اقدام برای تایر 2 از داخل و خارج انگلیس در چه مواردی است ؟
    2 - این حقوق 150000 پوند سالیانه برای چه شغل هایی است ؟ اصولا آیا وجود داره ؟ حالا اگر کمتر از این مبلغ باشه ، چه فاکتورهایی برای بودن در لیست اون 20700 نفر وجود داره ؟
    3 - چه جوری میشه با این 26307 شرکت مجوز دار ( حالا هر کس تو محدوده شغل خودش ) ارتباط برقرار کرد ؟ به صورت مستقیم ، ایمیل و اینترنت یا از طریق کاریابی ها ؟ کدوم روش بهتره ؟

با تشکر از دوستانی که وقت میذارند و جواب میدند
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mahur1 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه این تاپیک رو اضافه کردید ، سوالایی که من داشتم این بود :

1 - تفاوت اقدام برای تایر 2 از داخل و خارج انگلیس در چه مواردی است ؟
    2 - این حقوق 150000 پوند سالیانه برای چه شغل هایی است ؟ اصولا آیا وجود داره ؟ حالا اگر کمتر از این مبلغ باشه ، چه فاکتورهایی برای بودن در لیست اون 20700 نفر وجود داره ؟
    3 - چه جوری میشه با این 26307 شرکت مجوز دار ( حالا هر کس تو محدوده شغل خودش ) ارتباط برقرار کرد ؟ به صورت مستقیم ، ایمیل و اینترنت یا از طریق کاریابی ها ؟ کدوم روش بهتره ؟

با تشکر از دوستانی که وقت میذارند و جواب میدند
    1-تفاوت های بسیار زیادی وجود داره. اولا وقتی میگیم از داخل انگلیس باید این سوال جواب داده باشه که منظور چه نوع اقدامیه؟ تمدید Tier 2 یا سوییچ گردن از Tier 4 یا Tier 1 یا Tier 5؟ هر کدوم شرایط خودشون رو داره شما مشخص کنید تا بگم فرقش چیه.
    2-این کارها وجود داره ولی نه برای من و شما. رسما برای کسی داخل ایران وجود نداره چون کسی از ایران انقدر متخصص و مورد نیاز نیست. ولی مثلا وقتی یه مدیر ارشد از آمریکا میاد ایران 1 میلیون پوند حقوق میگیره خوب میره تو این دسته. نگران اون محدودیت تعداد نباشید چون تا حالا پر نشده
    3-روشهای مختلف هر کدوم خوبی و بدی خودشون رو دارند و بسته به شرکت داره. هر شرکتی یه استراتژی داره و بعضیها ترکیبی از این استراتژیها رو استفاده میکنند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    1-تفاوت های بسیار زیادی وجود داره. اولا وقتی میگیم از داخل انگلیس باید این سوال جواب داده باشه که منظور چه نوع اقدامیه؟ تمدید Tier 2 یا سوییچ گردن از Tier 4 یا Tier 1 یا Tier 5؟ هر کدوم شرایط خودشون رو داره شما مشخص کنید تا بگم فرقش چیه.
    2-این کارها وجود داره ولی نه برای من و شما. رسما برای کسی داخل ایران وجود نداره چون کسی از ایران انقدر متخصص و مورد نیاز نیست. ولی مثلا وقتی یه مدیر ارشد از آمریکا میاد ایران 1 میلیون پوند حقوق میگیره خوب میره تو این دسته. نگران اون محدودیت تعداد نباشید چون تا حالا پر نشده
    3-روشهای مختلف هر کدوم خوبی و بدی خودشون رو دارند و بسته به شرکت داره. هر شرکتی یه استراتژی داره و بعضیها ترکیبی از این استراتژیها رو استفاده میکنند.
    ممنون از پاسخ بسیار مفیدتون !
    1 - من بیشتر درباره سوئیچ کردن از تایر 4 به تایر 2 از داخل انگلیس سوال دارم ، مثلا چند ماه مونده به پایان تایر 4 میشه به تایر 2 تبدیل کرد ؟ به طور کلی چه روندی رو برای این نوع سوئیچ کردن ، باید دانشجویان طی کنند ؟
    2 - خوب اگر زحمتی نیست بیشتر در مورد روش های ارتباط با شرکت ها و مزیت ها و معایبش بنویسید ؟ شرکت های کاریابی معتبر رو چه جوری میشه پیدا کرد ؟
    با تشکر فراوان
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_mahur1 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ بسیار مفیدتون !
    1 - من بیشتر درباره سوئیچ کردن از تایر 4 به تایر 2 از داخل انگلیس سوال دارم ، مثلا چند ماه مونده به پایان تایر 4 میشه به تایر 2 تبدیل کرد ؟ به طور کلی چه روندی رو برای این نوع سوئیچ کردن ، باید دانشجویان طی کنند ؟
    2 - خوب اگر زحمتی نیست بیشتر در مورد روش های ارتباط با شرکت ها و مزیت ها و معایبش بنویسید ؟ شرکت های کاریابی معتبر رو چه جوری میشه پیدا کرد ؟
    با تشکر فراوان
    1-چند تا فرق عمده در سوییچ کردن از Tier 4 به Tier 2 وجود داره: نیازی به آگهی کردن کار نیست، محدوده 20700 تایی CoS نیست و شرکت بدون محدودیت میتونه CoS صادر کنه، نیازی به مدرک زبان نیست چون مدرک تحصیلی شما عملا نشان دهنده سطح زبان شماست. در ضمن شما باید درستون تموم بشه تا بتونید سوییچ کنید به جز دوره های دکترا.
    2-گفتم این روش بستگی به شرکت داره. روشهای زیادی داره. تو همین فروم در بخش کار و اشتغال در انگلستان بیشتر در این مورد توضیح داده شده که چطوری با شرکتها در ارتباط باشید.

سلام دوستان
    من از دانشگاه LEEDS واسه دکترا پذیرش با فاند دارم که چون پروژه صنعتی هست دانشگاه گفته باید واسه tier 2 اقدام کنم. من متاهل هستم پس خانمم هم باید به عنوان dependent اقدام کنه. من یک بار 13 دسامبر از دبی اقدام کردم که چون تافل من PBT بود ردم کردند و حالا دانشگاه گفته یه COS جدید واست تا 25 FEB آماده می کنیم و تو بعد اون دوباره اقدام کن.
    ممنون میشم در مورد مدارک و تهیه کردن اون کمکم کنین. اون چیزایی که من آماده کردم:
    1- ترجمه شناسنامه خودم و خانمم و سند ازدواج با اصل مدارک
    2- ترجمه مدرک فوق لیسانس
    3- نمره آیلتس (طبق قانون جدید 4 آیلتس می خواد)
    4- اصل نامه پذیرش که توش مبلغ فاند رو گفته
    5- یک نامه که توش در مورد maitenance در ماه اول گفته (آخه ما حساب بانکی نداریم)
    6- عکس 3.5*4.5

اگه چیزی از قلم انداختم لطفا بگین
    راستی اگه از ترجمه شناسنامه و سند ازدواج 5 ماه گذشته باشه قابل قبول هست یا باید زیر یک ماه باشه؟
    به جز فرم آنلاین فوم دیگری رو باید پرینت و پر کنیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه LEEDS واسه دکترا پذیرش با فاند دارم که چون پروژه صنعتی هست دانشگاه گفته باید واسه tier 2 اقدام کنم. من متاهل هستم پس خانمم هم باید به عنوان dependent اقدام کنه. من یک بار 13 دسامبر از دبی اقدام کردم که چون تافل من PBT بود ردم کردند و حالا دانشگاه گفته یه COS جدید واست تا 25 FEB آماده می کنیم و تو بعد اون دوباره اقدام کن.
    ممنون میشم در مورد مدارک و تهیه کردن اون کمکم کنین. اون چیزایی که من آماده کردم:
    1- ترجمه شناسنامه خودم و خانمم و سند ازدواج با اصل مدارک
    2- ترجمه مدرک فوق لیسانس
    3- نمره آیلتس (طبق قانون جدید 4 آیلتس می خواد)
    4- اصل نامه پذیرش که توش مبلغ فاند رو گفته
    5- یک نامه که توش در مورد maitenance در ماه اول گفته (آخه ما حساب بانکی نداریم)
    6- عکس 3.5*4.5

اگه چیزی از قلم انداختم لطفا بگین
    راستی اگه از ترجمه شناسنامه و سند ازدواج 5 ماه گذشته باشه قابل قبول هست یا باید زیر یک ماه باشه؟
    به جز فرم آنلاین فوم دیگری رو باید پرینت و پر کنیم؟
    مهمترین مساله CoS هست که باید باشه. نامه اضافی برای توضیح هزینه زندگی قابل قبول نیست و باید در CoS این مساله به طور واضح ذکر بشه. بله باید ضمیمه 5 رو هم پر کنید. شما که میگید قبلا اقدام کردید چطور نمیدونید این رو؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)