صفحه 171 از 183 نخستنخست ... 71121161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,701 تا 1,710 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام دوستان ممنون میشم راهنمائی کنید
    من واسه پسدک می‌خوام ویزا اقدام کنم، آیا از ترکیه هم می‌شه اقدام کرد و حدودا چند روز طول میکش؟

حدودا چند روز طول میکش که COS صادر بشه؟ من اخیرا جواب مثبت از استاد گرفتم، خواستم از دوستانی که جدیدا COS گرفتن حدود زمانی را بپرسم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک زیاد برای دریافت افر پوزیشن. امید که بقیه کارها هم به خوبی انجام شوند.

حدودا چند روز طول میکش که COS صادر بشه؟ من اخیرا جواب مثبت از استاد گرفتم، خواستم از دوستانی که جدیدا COS گرفتن حدود زمانی را بپرسم؟

برای پوزیشنهای آکادمیک خیلی طول نمیکشد بستگی به چابکی منابع انسانی دانشگاهتان دارد. یکی از دوستان در حدیک هفته به نظرم موفق شدند و شماره را گرفتند. البته ایشان مقیم انگلستان بودند و دکتری را همینجا خوانده بودند.

امید که همه کارها به خوبی انجام شوند و به زودی راهی شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    من واسه پسدک می‌خوام ویزا اقدام کنم، آیا از ترکیه هم می‌شه اقدام کرد و حدودا چند روز طول میکش؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

اگر موقع تکمیل اپلیکیشن باز باشد از ترکیه هم بلی میتوانید اقدام بفرمایید. مدت? بستگی به سرویسی دارد که استفاده میفرمایید. اگر اشتباه نکنم تا ۸ هفته میتواند طول بکشد.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام و تبریک

برای من چند ماه پیش حدود 15 روز طول کشید تا cos صادر شد ولی خب فکر کنم میشه کمی تسریع کرد اگر واقعا عجله دارید
    برای اقدام کردن از ترکیه، خود سایت به شما پیشنهاد میکنه از ترکیه یا امارات اقدام کنید و تاجایی که یادمه امار زمان صدور ویزا هم موجود بود که برای استانبول در سرویس عادی حدود 15 روز بود (من از تهران اقدام کردم و 21 روز طول کشیده بود)

Junior Member TriBeCa آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزای TIER 2

دوستایی که انگلیسین میتونین لطفن کمک کنین . دختر عموی من ساوتامپتن اخرای پی هش دی هستش و همونجا ولی از یه دانشگاه دیگه شغل گرفته اومد لندن کرویدون کار اثرانگشتاشم برای بیو تموم کردبرای ویزای تیر دو. دیگه الانا نزدیک 3 هفتس و خیلی استرس داره و ما میگیم حتمن درست میشه ولی استرس داره چون یکی دوبار تلفن شده نفهمیده میگه شاید از اداره ویزا بودن.

حالا سوالم اینه که کسی که از داخل اینگیلیس ویزای تیر دو میگیره چقدر طولش میدن و بدشم چطوری بهش خبر میدن که ویزا گرفته یا نگرفته. یا اصلن باید چیکار کنه؟ ینی کاری هست که بکنه؟ و باید منتظر باشه؟ ویزاشو براش میفرستن ادرس خونه یا باید بیاد دوباره لندن خودش بگیره؟

تشکر که پستمو میخونین کمک بزرگی هستش.

ما گفتیم وکیل بگیره اگر کس خوبی سراغ دارین که بتونه کمک کنه بهش لطفن به ما بگین. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط TriBeCa نمایش پست ها
    دوستایی که انگلیسین میتونین لطفن کمک کنین . دختر عموی من ساوتامپتن اخرای پی هش دی هستش و همونجا ولی از یه دانشگاه دیگه شغل گرفته اومد لندن کرویدون کار اثرانگشتاشم برای بیو تموم کردبرای ویزای تیر دو. دیگه الانا نزدیک 3 هفتس و خیلی استرس داره و ما میگیم حتمن درست میشه ولی استرس داره چون یکی دوبار تلفن شده نفهمیده میگه شاید از اداره ویزا بودن.

حالا سوالم اینه که کسی که از داخل اینگیلیس ویزای تیر دو میگیره چقدر طولش میدن و بدشم چطوری بهش خبر میدن که ویزا گرفته یا نگرفته. یا اصلن باید چیکار کنه؟ ینی کاری هست که بکنه؟ و باید منتظر باشه؟ ویزاشو براش میفرستن ادرس خونه یا باید بیاد دوباره لندن خودش بگیره؟

تشکر که پستمو میخونین کمک بزرگی هستش.

ما گفتیم وکیل بگیره اگر کس خوبی سراغ دارین که بتونه کمک کنه بهش لطفن به ما بگین. مرسی
    هر نوع ویزایی از داخل انگلیس وقتی اقدام بشه بیشتر طول میکشه. معمولا تا 8 هفته زمان طبیعی هست که منتظر ویزا باشید و در نهایت از طریق ایمیل بهشون اعلام میشه. بیشتر تماس ها هم با ایمیل هست نه با تلفن.
    3 هفته انتظار عادیه و به نظر من نباید نگران باشند.

Junior Member TriBeCa آواتار ها

خیلی خیلی ممنون که جوابمو دادین اصن فکر نمیکرمکه کسی به ما کمک کنه یعنی پیشقدم بشه یکی دیگه از دوستای اینجا هم پیغوم دادن. خوب پس یعنی ما نگران نباشیم و کاراشون خودبخود داره درست میشه. یعنی کار دیگه ای نباید بکنه. دیرنیس و بهشون خبر میدن و ایمیل هست نه تلفن؟ خیلی خبر خوبی به ما دادین دستتون درد نکنه. ما همه ا ز ناراحتیش ناراحتیم و کاری زیادی برای ویزا و اینا بلد نیستیم. خبرتون خیلی خوب بود مرسی واقعن.

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    هر نوع ویزایی از داخل انگلیس وقتی اقدام بشه بیشتر طول میکشه. معمولا تا 8 هفته زمان طبیعی هست که منتظر ویزا باشید و در نهایت از طریق ایمیل بهشون اعلام میشه. بیشتر تماس ها هم با ایمیل هست نه با تلفن.
    3 هفته انتظار عادیه و به نظر من نباید نگران باشند.

Junior Member

سلام بر دوستان،
    بنده یه پذیرش پست داک از اسپانیا Seville و یه پذیرش پست داک از منچستر انگلستان دارم.
    فاند اسپانیا 28.5 هزار یورو و انگلستان 32 هزار پوند هست. متاهل هستم.
    با در نظر گرفتن ریسک ویزا و هزینه های وحشتناک برای ویزای انگلیس، و همچنین آزاد سازی مدارک ارشد و دکتری برای ویزای انگلیس (برای اسپانیا نیاز نیست)، آزمون IELTS، و جدا بودن انگلیس از اتحادیه اروپا، تصمیم گرفتم برای اسپانیا اقدام میکنم.
    میخواستم نظر دوستان رو بدونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ejafar نمایش پست ها
    سلام بر دوستان،
    بنده یه پذیرش پست داک از اسپانیا Seville و یه پذیرش پست داک از منچستر انگلستان دارم.
    با در نظر گرفتن ریسک ویزا و هزینه های وحشتناک برای ویزای انگلیس، و همچنین آزاد سازی مدارک ارشد و دکتری برای ویزای انگلیس (برای اسپانیا نیاز نیست)، آزمون IELTS، و جدا بودن انگلیس از اتحادیه اروپا، تصمیم گرفتم برای اسپانیا اقدام میکنم.
    اگه تصمیمتون رو گرفتید که دیگه گرفتید و بهتره در تصمیمتون شک نکنید، ولی اگه نگرفتید که این دو موقعیت اصلا با هم قابل مقایسه نیستند. باز هم بستگی داره هدف شما چه چیزی بوده، اگه مخارج همین چند ماه آینده براتون مهم است و دلیل مهمی برای بودن در اتحادیه اروپا دارید طبیعتا اسپانیا تنها گزینه شماست. اگر به بلند مدت فکر کنید و آینده شغلی براتون مهم باشه این چیزها دیگه اهمیت زیادی ندارند و باید اولویت شما امکان پیشرفت آکادمیک و آینده شغلی باشه که در اون صورت شکی نیست مچستر و انگستان وضعیت بهتری دارند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ejafar نمایش پست ها
    سلام بر دوستان،
    سلام دوست عزیز

در کنار تمام ملاحظات به خصوص پروژه و اساتیدی که قرار است با انها کار بفرمائید جایگاه دانشگاه منچستر را هم در نظر بگیرید که دانشگاهی با بنیه قوی علمی و در خیلی از رشته ها رتبه و جایگاههای خیلی خوبی دارد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)