صفحه 50 از 183 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100150 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط edmond21733 نمایش پست ها
    متشکر از راهنمایی شما. فقط یک سوال داشتم مرجع صحبت شما چیه؟ چون توی حساب کاربری هیچ اشاره ای به سن نشده و شما می توانید به هر تعدادی اپلیکشن داشته باشید. در ضمن در هنگام انتخاب نوع ویزا در زیر مجموعه Tier 2 (General) هم به شما این امکان را میدهد تا بین سه گزینه main applicant, general partner , child انتخاب کنید و باز هم اشاره ای به سن نمی شود. امکان دارد که این ویژگی جدیدا به سایت اضافه شده باشد!؟
    این موضوع اشاره مستقیمی نشده ولی اون گزینه معمولا برای افراد زیر 18 سال انتخاب میشه. از نظر سیستم هم فرقی نداره شما یه اکانت داشته باشید یا دو تا. برای مدیریت تقاضاها بخصوص در آینده بهتره همه متقاضیان بالای 18 سال اکانت مستقل داشته باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    این دیگه چیه؟ سفارت کی همچین چیزی رو خواسته؟ برای چه منظوری؟
    تو سایت سفارت موجوده این قضیه.
    البته الان متوجه شدم که برای بعضی کشورها لازمه و شامل حاله ایرانیها نمیشه.
    فقط یه سوال دیگه:
    امکان داره شرکت مورد نظر هزینه وقت سفارت رو پرداخت کنه؟ یعنی این نرماله یا باید توسط خود متقاضی پرداخت بشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Tarbiat Modares

دوستان یک سوال خیلی فوری من باید هرچه سریعتر برای وقت سفارت اپلای کنم. لطفا یک نفر جواب این سوال من رو بده.
    برای ویزای Tier 2 و ویزای همراه میشه باهم و همزمان اپلای کرد؟
    در ویزای همراه قسمتی هست که راجع به نفر اصلی باید پر بشه و سوال میشه که
    Is the main applicant living in the UK?
    که جواب من به این سوال نه هستش! آیا جواب من درسته؟ چون اگر به سوال جواب بله بدهیم سوالات زیر رو میپرسه.
    Is th
    What permission do they have to stay in the UK?
    کلا زمانی که با هم اپلای می کنیم چه جوابی به این سوالات باید داد؟
    ویرایش توسط edmond21733 : March 4th, 2015 در ساعت 10:11 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط edmond21733 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال خیلی فوری من باید هرچه سریعتر برای وقت سفارت اپلای کنم. لطفا یک نفر جواب این سوال من رو بده.
    برای ویزای Tier 2 و ویزای همراه میشه باهم و همزمان اپلای کرد؟
    در ویزای همراه قسمتی هست که راجع به نفر اصلی باید پر بشه و سوال میشه که
    که جواب من به این سوال نه هستش! آیا جواب من درسته؟ چون اگر به سوال جواب بله بدهیم سوالات زیر رو میپرسه.
    Is th
    What permission do they have to stay in the UK?
    کلا زمانی که با هم اپلای می کنیم چه جوابی به این سوالات باید داد؟
    جواب سوال اول که بارها داده شده و بله میشه همزمان اقدام کرد. در مورد سوال دوم خوب بازم مشخصه جواب خیر هست چون شما که اینجا نیستید هنوز!

Junior Member

دوستان یه سوال ترجمه مدارک مثل عقدنامه مهر دادگستری و وزارت خارجه نیاز دارند برای همراه tier 2

سلام. دوستان من به همراه همسرم که PHD می خواد بخونه می تونم اونجا کار کنم ؟ بیاد اونجا تبدیل به ویزای کاری کنم ؟ می میتونم به صورت Freelance هم کار کنم چون کار گرافیک کامپیوتر هست . آیا میتونم حساب بانکی داشته باشم ؟

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanGamer نمایش پست ها
    سلام. دوستان من به همراه همسرم که PHD می خواد بخونه می تونم اونجا کار کنم ؟ بیاد اونجا تبدیل به ویزای کاری کنم ؟ می میتونم به صورت Freelance هم کار کنم چون کار گرافیک کامپیوتر هست . آیا میتونم حساب بانکی داشته باشم ؟

ممنون
    همراه دانشجو میتونه از داخل انگلیس به ویزای کار تبدیل کنه. البته باید شرکت واجد شرایط و دارای مجوز این کار پیدا کنید. در طول ویزاتون میتونید کسب و کار خودتون رو هم داششته باشید ولی اگه بخواهید از این طریق بمونید باید به ویزای کارآفرین تبدیل شه که 200 هزار پوند سرمایه نقد میخواد.

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    همراه دانشجو میتونه از داخل انگلیس به ویزای کار تبدیل کنه. البته باید شرکت واجد شرایط و دارای مجوز این کار پیدا کنید. در طول ویزاتون میتونید کسب و کار خودتون رو هم داششته باشید ولی اگه بخواهید از این طریق بمونید باید به ویزای کارآفرین تبدیل شه که 200 هزار پوند سرمایه نقد میخواد.

طبق این پاسخ یعنی همراه دانشجو هم باید برای پیدا کردن کار دنبال شرکتهای واجد شرایط باشه یا هر جایی میتونه کار کنه تو انگلیس ؟

ممنون بابت پاسخ

اگر موفق بشم ویزای کاری داشته باشم از یک شرکت بزرگ که میتونم بمونم درسته ؟ بدون ویزای کارآفرین ؟ بعد پروسه سیتیزن شدن به چه صورتی هست ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanGamer نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخ

اگر موفق بشم ویزای کاری داشته باشم از یک شرکت بزرگ که میتونم بمونم درسته ؟ بدون ویزای کارآفرین ؟ بعد پروسه سیتیزن شدن به چه صورتی هست ؟
    بزرگ بودن شرکت مهم نیست مهم اینه که شرکت دارای مجوز ویزای کار باشه. بعد از 5 سال در صورت داشتن شرایط اقامت دائم میگیرید و یک سال بعدش هم شهروند میشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)