صفحه 94 از 183 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

والا برای Tier 2 که برای منه skilled workers باید هر چهار مهارت حداقل 4 باشه. من برای ویزا اقدام نکردم صب کردم ببینم آیلتس چی میشه چون هزینه ی ویزا بالاست و اگه تیک میزدم که آیلتس دارم و نمره نمی آوردم اون 6 میلیون هزینه ی ویزا عملا میرفت چون بدون تأیید زبان ریجکت میشدم. اما اگه کسی اونقدر به خودش مطمئنه که 4 میشه میتونه اقدام کنه و تا روز انگشت نگاری حساب کنه که حتما جواب امتحان زبانش اومده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshtehizadi نمایش پست ها
    ببخشید کسی اطلاع داره که وقتی در تهران وقت گرفتیم چطور باید بعدش در www.vfsglobal.co.uk/iran هم ثبت نام کنید آخه اصلاً در این آدرس جایی برای ثبت نام نیست. اینطوری گفته
    If you secure an appointment at the Tehran VAC, you will need to register on the website of our commercial partner, VFS at : www.vfsglobal.co.uk/iran . Failure to register on the website will delay your appointment.
    اونطور که متوجه شدم، بعد از پرداخت بیمه و ویزا یه گزینه بنام commercial partner ظاهر میشه که باید اونجا ثبت نام کنیم

بچه ها خواهش میکنم هر کی تجربه داره کمکم کنه. الان از تهران وقت سفارت گرفتم بعد بیمه (IHS) رو payment24 برام پرداخت کرد. حالا هر چی منتظرم قسمت پرداخت هزینه ویزا فعال نمیشه و همچنان پرداخت برای بیمه فعاله اما یه ایمیل از noreplyihspayments@homeoffice.gsi.gov.uk دریافت کردم. بنظرتون چقدر طول میکشه فعال شه چون میترسم سه ساعت بگذره و وقتم بسوزه. مرسی

ببخشید حل شد، باز بی دقتی کردم باید دوباره رو همون بیمه میزدم انگار دارم دوباره پرداخت میکنم اینطوری منو میبره مرحله هزینه ویزا

Junior Member

ببخشید حل شد، باز بی دقتی کردم باید دوباره رو همون بیمه میزدم انگار دارم دوباره پرداخت میکنم اینطوری منو میبره مرحله هزینه ویزا
    اولین وقتی که سایت بهتون داد کی بود؟ خیلی طول میشه تا وقت بده؟

بذارید تجربمو بگم...باید اعتراف کنم خیلی روز پر استرسی بود. من از ساعت نه صبح لپ تاپمو روشن کردم و همش تهرانو چک میکردم تا اینکه 13:05 دیدم فوریه اصلا وقت نداره و 4-5 روز مارس بازه اولیش 14 مارس بود فک کنم اما خوبیش اینه هر روز در هر یک ربع یه بار وقت میدن. خلاصه من وقت گرفتم و payment24 دقیقا در عرض چند دقیقه برام پرداخت رو انجام داد. هزینه بیمه برای یه سال شد 292 دلار آمریکا ویزای Tier 2 general, main applicant و هزینه ی ویزا شد 845 دلار. الان که فک میکنم اینقدر هم استرس نداشت فقط نکته اینه که چند جا زنگ زدم برام وقت بگیرن 3 میلیون کارمزد میخواستن!!!! اما مهمترین مسئله در اپلیکیشن من اینه که من تیز ماه دفاع کردم و دکترام اصلا آزاد نیست که ترجمه کنم و عملا دکترا ندارم. فقط لیسانس و فوقمو ترجمه رسمی کردم تازه نمیدونم اونا رو هم UK NARIC باید تأیید کنه یا چون IELTS for UKVI 6.0 دارم دیگه لازم نیست. خلاصه اینکه انگار این استرس ها تمومی نداره. در مجموع بخش وقت گرفتنش زیاد استرس ناک نبود... نگران نباشید بچه ها

اونطور که متوجه شدم، بعد از پرداخت بیمه و ویزا یه گزینه بنام commercial partner ظاهر میشه که باید اونجا ثبت نام کنیم
    درسته این گزینه فعال شد اما روش کلیک میکنی میره به www.vfsglobal.co.uk/iran که جایی برای ثبت نام نمیتونم در اون پیدا کنم

بچه ها کی میدوه بعد از تکمیل اپلیکیشن چطور باید در VFS مرحله ی register at commercial partner رو در تهران انجام داد؟؟
    ویرایش توسط fereshtehizadi : February 20th, 2018 در ساعت 11:07 PM

یه جا تو صفحات قبل این فروم زده لازم نیست ثبت نام و اوکیه

نقل قول نوشته اصلی توسط alien1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان. در مورد پر کردن فرم ویرا سوال داشتم. آیا بدون نمره زبان میشه فرو ویزا رو پر کرد و وقت سفارت گرفت و بعد اینکه نمره اومد تو فرم با خودکار نوشت؟ ممنون
    من الان که فرم ویزایی که دیروز سابمیت کرده بودمو نگاه کردم ترسیدم. چون من هنوز selt unique electronic reference number در دستم نبود (نرفتم تهران مدرک آیلتسو بگیرم فعلا)، وقتی اپلیکیشنو پر کردم فقط زدم مدرک زبان دارم چون بخش نمره، تاریخ آزمون و رفرنس نامبر ضروری و ستاره دار نبود که پر شه پس منم پر نکردم. خدا کنه قبول کنن خود مدرک آیلتسو روز انگشت نگاری با مدارکم بهشون بدم

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    به نظر میاد در هر دو فرم این اطلاعات رو میخواد و وقتی شما دارید تیک میزنید که من مدرک زبان رو دارم و امضا میکنید که اطلاعات درسته ولی بعدا مدرک زبان رو میگیرید این از نظر مهاجرتی کار خطرناکیه!
    من دیروز آنلاین تهران وقت گرفتم، درسته جواب آیلتس آنلاین اعلام شد و من میدونم 6.0 شدم اما رفرنس نامبر هنوز نداشتم وارد کنم و این بخش هم ستاره دار نبود (mandatory) پس فقط زدم مدرک زبان دارم که بعدا خود مدرک آیلتسو بهشون بدم. خدا کنه قبول کنن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)