صفحه 183 از 183 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,825 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام دوستان عزیز.
    همسرم چند وقت پیش مصاحبه کاری داشتن برای شرکتی در انگلستان که قبول شدند. ازونجایی که شرکت انگلیسی، در گواهینامه CoS حمایت مالی برای ماه اول ورود رو اعلام نمیکنه، بایستی طبق پروتکل های جاری، نامه ای از بانک برای تمکن مالی داشته باشیم. با توجه به اینکه نرخ تبدیل ریال به پوند در پروسه گرفتن ویزا ممکنه مشکل ایجاد کنه، میخواستیم یک حساب ارزی (احتمالا به پوند یا دلار) در داخل ایران باز کنیم و برای مدتی پول هامون رو اونجا نگهداریم که بعدا بتونیم گردش مالی همین حساب رو بعنوان مدرکی برای تمکن مالی به کنسولگری ارائه بدیم.

از دوستانی که تجربه یا دانش مربوطه را دارند میخواستم در این زمینه منو راهنمایی کنند.

- آیا اصلا اینکه حساب ارزی باز کنیم ایده خوبی هست؟
    - اگه اینکار ایده خوبی باشه، به دلار بهتره این حساب رو باز کنیم یا پوند؟
    - و اینکه آیا هزینه‌های ویزا در کنسولگری به صورت نقد به پوند دریافت میشه یا بایستی که توسط صرافی ها اقدام به واریز هزینه های ویزا کنیم؟

از اینکه پیام منو می‌خونید بسیار سپاسگذارم و آرزوی اوقات خوشی رو براتون دارم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asa1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    همسرم چند وقت پیش مصاحبه کاری داشتن برای شرکتی در انگلستان که قبول شدند. ازونجایی که شرکت انگلیسی، در گواهینامه CoS حمایت مالی برای ماه اول ورود رو اعلام نمیکنه، بایستی طبق پروتکل های جاری، نامه ای از بانک برای تمکن مالی داشته باشیم. با توجه به اینکه نرخ تبدیل ریال به پوند در پروسه گرفتن ویزا ممکنه مشکل ایجاد کنه، میخواستیم یک حساب ارزی (احتمالا به پوند یا دلار) در داخل ایران باز کنیم و برای مدتی پول هامون رو اونجا نگهداریم که بعدا بتونیم گردش مالی همین حساب رو بعنوان مدرکی برای تمکن مالی به کنسولگری ارائه بدیم.

از دوستانی که تجربه یا دانش مربوطه را دارند میخواستم در این زمینه منو راهنمایی کنند.

- آیا اصلا اینکه حساب ارزی باز کنیم ایده خوبی هست؟
    - اگه اینکار ایده خوبی باشه، به دلار بهتره این حساب رو باز کنیم یا پوند؟
    - و اینکه آیا هزینه‌های ویزا در کنسولگری به صورت نقد به پوند دریافت میشه یا بایستی که توسط صرافی ها اقدام به واریز هزینه های ویزا کنیم؟

از اینکه پیام منو می‌خونید بسیار سپاسگذارم و آرزوی اوقات خوشی رو براتون دارم
    هزینه سسفارت رو باید با کارت بدید. در مورد مبلغ موجود در بانک برای تمکن نرخ Oanda.com مد نظره. چندین مورد رو دیدم که اخیرا با همین نرخ دولتی ویزای دانشجویی گرفتند. میتونید برای اطمینان به نرخ آزاد و کمی بیشتر بذارید چون رقم مورد نیاز اونقدر بالا نیست. در مورد حساب ارزی من نظری ندارم ولی میدونم یه کم دنگ و فنگ دارند. دقت کنید نوع حساب طوری باشه که راحت بتونید استیتمنت بگیرید چون نامه تمکن مالی قابل قبول نیست

Junior Member

سلام و عرض ادب،
    اگر COS پنج ساله صادر شده باشد ایا میشود هنگام اپلای برای ویزا درخواست ویزای سه ساله انجام داد یا حتما باید درخواست ویزا پنج ساله باشد؟
    در حال تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای کار از داخل یو کی هستیم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط heshmatab نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب،
    اگر COS پنج ساله صادر شده باشد ایا میشود هنگام اپلای برای ویزا درخواست ویزای سه ساله انجام داد یا حتما باید درخواست ویزا پنج ساله باشد؟
    در حال تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای کار از داخل یو کی هستیم.
    باید براساس CoS باشه.

دوستان سلام
    کسی هستن که برای ویزای توریستی انگلیس جهت امتحان پرستاری آمریکا RN اقدام کرده باشن؟ دقیقا مدارک چی ارائه دادن؟ و اینکه من برای ویزای توریستی یادمه تا دو سال پیش بن بست مد نظر بود جهت تبدیل ارز(در نامه خود سفارت اشاره بهش کرده بود). آیا همینطور هست الان هم؟
    آقا هومن اگر مطلب من رو میخونید؛ واقعا دیگه تمکن مالی مد نظر نیست؟ یعنی میبایست از بانکی که سپرده درش داریم، گردش ارائه بدیم تا مشخص بشه سپرده پس انداز داریم؟ چون ما (من و همسرم) دو ماه پیش مبلغی وام برداشتیم و به سپرده مون تزریق کردیم و اگر گردش ارائه بدیم آیا باید برای اثبات منبع اون مبلغ(که کلا یک دوم کل مبلغ سپرده مون هست) مدارک وام رو ارائه بدیم تا مشخص بشه از کجا وارد پس انداز ما شده؟
    سوال دیگر اینکه آیا سودی رو که ماهانه از محل سپرده گذاری دریافت میکنیم در فرم اپلیکیشن به مبلغل درامد ماهانه که همان حقوقمون هست اضافه کنیم؟
    متشکرم از ملاحظه و کامنتی که میذارید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)