صفحه 1 از 154 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1539

موضوع: ATAS Application

Junior Member

پیش فرض ATAS Application

افرادی که به انگلیس رفتن یا اطلاعی از این موضوع دارن لطف کنند به سوالات زیر پاسخ بدهند

1-گرفتن ATAS چقدر طول می کشه؟

2-بعد از گرفتن ATAS گرفتن ویزا چقدر طول می کشه؟

3-من یه phd offer واسه southamton دارم ولی هنوز fundتایید نشده و اواخر july مشخص می شه.با توجه به اینکه ترم اول اکتبر شروع می شه آیا من زمان کافی واسه apply برای هر دو ATAS+VISA بعد از نتیجه آخر July دارم؟

4-اگر نه با توجه به اینکه من از پس هزینه ها بدون fund بر نمی ایم وبا توجه با اینکه تو فرم ATAS راجع به طریقه تامین هزینه ها سوال کرده اگه چیزی ننویسم یا دانشگاه را معرفی کنم مشکلی پیش می آید؟

منتظر پاسختون هستم.منو بی جواب نذارید

با تشکر
    سینا

-----------------

تاپیک های مرتبط:

ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سوالات متداول FAQs

تمدید ویزاهای Tier 4

VAF9 - PERSONAL DETAILS

مدارک مالی برای ویزای دانشجویی

APPENDIX 8 - TIER 4

ویزای همراه دانشجو - TIER 4 Dependant

معافیت تحصیلی برای دانشجویان انگلستان

نتایج ATAS

لینک های مرتبط:

فایل pdf راهنمای مسایل مربوط به ATAS

Points Based System (Dependant) - Policy Guidance

ADULT STUDENTS - TIER 4 GENERAL
    ویرایش توسط hpmoner : January 2nd, 2014 در ساعت 01:27 AM

پیش فرض پاسخ : ATAS Application

سلام!

تا جایی که من شنیدم زمان گرفتن ویزای تحصیلی انگلیس از 10 روز بوده تا بیشتر از 100 روز ... خیلی بستگی به موضوع تز داره و علاوه بر این ATAS مثل clearance آمریکا به یه چیزهایی بستگی داره که کسی دقیقا نمیدونه چیه!!!

ولی شما نگران ویزا و ATAS نباش ... ان شاء ا... بورس جور بشه حلّه... دانشگاه ها معمولا توی این موارد با سفارت خونه هاشون هماهنگ میکنند و سفارش میکنند اگه به مشکلی بخوره یا دیر بشه ...

از طرف دیگه حتی اگه به فرض محال هم کمی دیر بشه چون phd انگلیس research based هستش جای نگرانی نیست اگه استاد هواتون رو داشته باشه ...

شما موضوع پایان نامه تون معلومه ؟ رشتتون چیه؟
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Junior Member

من رشتم کامپیوتر هست و موضوع کارم Multi Agent Systems-Trading Agents -Mechanism Design هست

to sina333:

1- در خود سایت ATAS گفته بود تا 2 هفته ولی برای من دقیقا 21 روز طول کشید و عجیب این بود که ساعت 3:30 صبح (12 شب به وقت انگلیس) نتیجه رو email کردن!
    2- در مورد ویزا جواب goodgirl کاملا درسته من الان دقیقا 2 ماهه منتظرم (احتمال میدم به خاطر موضوع تزم باشه)
    3- در مورد دیر شدن هم جواب goodgirl درسته معمولا راه میان مثل مورد خودم

خیلی تبریک میگم... دپارتمان برق و کامپیوتر southampton رتبه اول رو در انگلیس داره و در رده یکی از بهترین و قوی ترین های دنیاست ... ان شاء ا... که بورس هم بگیرید...

موضوعتون نباید مشکلی داشته باشه ( کلا موضوعاتی ممکنه مشکل ساز باشه که یه جورایی در بحثهای نظامی و انرژی اتمی و یا جاسوسی اینها کاربرد داشته باشه )

یه سوالی... شما چرا صبر نمیکنی جواب قطعی بورس تون بیاد بعدا واسه ویزا اقدام کنی؟ (البته نمیدونم کار درستی هست یا نه ... فکر کنم راهها رو آسونتر و سریعتر میکنه چون اونها ببینن یه دانشگاهشون کلی حاضره پول خرج کنه که یه نفر بیاد اونجا درس بخونه حتما کمتر گیر میدن ...)

راستی http://www.soton.ac.uk/~persian/ رو دیدین؟ مسئول گروهش یه ایرانیه که توی همون department برق میخونه...

آقای danial به شما هم خیلی تبریک... ان شاءا... ویزای شما هم مییاد... جدیدا مثل اینکه انگلیس زمان بررسی و ویزا دادنش رو طولانی تر کرده، نگران نباشید... اینجا توی فورم کسی بود که بیشتر از 100 روز ویزاش طول کشید ولی بالاخره اومد... شما رشتتون چیه؟ کدوم دانشگاه؟ بورس گرفتین؟
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

to goodgirl

many thanks
    البته fund فعلا فقط TA هست که tution fee رو هم cover نمیکنه کاملا و یه قول هایی هم از استاد گرفتم که نتیجش بعد مشخص میشه
    با توجه به این که می خواستم تو گرایش خودم کار کنم گزینه های زیادی نداشتم

nanophysics
    durham university

Junior Member

to goodgirl

Thanks for the link to Southampton Persian Society.I think it would be quite helpful and those guys may know something about this issue

regards,
    Sina

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

سلام
    به به. میبینم که برو بچز بلا خره یه خورده هم دست از سر شیطان بزرگ برداشتن و نگاهی هم به این ور ها دارن.
    اونی که 100 روز طول کشید بنده بودم که رسما مورد عنایت قرار گرفتم. تازه شانس آوردم ATAS به تور من نخورد ، والا یه 200-300 روزی احتمالا طول میکشید.
    مشکلی وجود نداره ، نگران نباشین. چون درسی اینجا پاس نمیکنین، اگه استادتون رله باشه، هر وقت خواستین میتونین تشریف بیارین.حلللله !
    فقط یه نکته. میدونین که نامه پذیرش ( و بورس اگه دارین ) باید همراهتون باشه، چون ممکنه افسر مهاجرت تو فرودگاه ازتون بخاد. چیزی که یادتون نباید بره اینه که اگه دارین با تاخیر وارد انگلیس میشین ( یعنی تاریخی بعد از تاریخ شروع که روی نامه رسمی ادمیشن هست ) یه ایمیل به استاد بزنین و ازش بخاین بگه که مشکلی با تاریخ ورود شما نداره و حتما از این ایمیل یه پرینت بگیرین و همراتون باشه. من همچین ایمیلی داشتم ولی ازش پرینتی نگرفته بودم. افسر مهاجرت کلی سوال پیچم کرد که چرا 3 ماه بعد از تاریخ نامه داری میایی و کلی از کلاس ها رو از دست دادی. اولا که کلی استرس الکی آدم میگیره و بعدش اینکه تا اومدم بهش حالی کنم که تو دکترا درس نداریم و استادم بهم ایمیل زده گفته مشکلی نداره، کلی طول کشید. تازه رفت با مافوقش صحبت کرد و بعد مهر ورود رو زد و این عمل بشر دوستانه باعث شد تا قلب من که رفته بود یه جای دیگه برگرده سر جاش !
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

سلام

To sina333:
    خواهش، حتما میتونند راهنمایی کنند (البته تا جایی که من شنیدم اکثر ایرانیهایی که در Southampton درس میخونند از خانواده های مقیم انگلیس هستند ... )

To denial:
    قسمتی که موضوع پایان نامه رو چک میکنند همون ATAS هستش که تموم شده پس نگران نباشید ... کلا پروسه ویزا دادنشون انگار طولانی تر شده... TA هم گرفتنش سخته ولی متاسفانه هزینه ها رو کامل پوشش نمیده... اما اگه اینقدر استاد ازتون خوشش اومده و قول داده که حلّه... فقط کافیه اونجا رفتید خودتون و شایستگیهاتون رو نشون بدین تا متقاعد بشه هزینه هاتون رو بده... امیدوارم همه چیز خوب پیش بره ... خبرهای موفقیتتون رو بدین...

To Yasinhajizadeh:

این آقای حاجیزاده باید دست راستشون رو بذارن روی سر این فورم !
    انگلیس خیلی مزیتها و یه مشکل خیلی بزرگ داره! به قول شکسپیر خودشون Scholarship; to be or not to be… That is the case!

Junior Member

just to give some information:
    my first ATAS took 4 weeks
    second one 3 weeks,
    getting Visa took me 3 days,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)