صفحه 181 از 183 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

سلام دوستان
    من برای پسداک با یه استادی در انگلیس صحبت کردم و خوشبختانه نظرش مثبت بود.
    الان چند تا سوال دارم:
    1- اگر دانشگاه از من ترجمه مدارک تحصیلی رو نخواد، آیا لازمه برای سفارت ترجمه شون کنم؟
    2- روی وبسایت (https://www.gov.uk/tier-2-general/do...%20your%20visa) دیدم که نوشته مدرک زبان آیلتس لازمه. آیا کسی تجربه ای نداره که بشه یه جور دیگه ای زبان رو اثبات کرد. به دلیل قیمت بسیار بالای آیلتس در این روزها میپرسم.
    3- با اینکه نامه حمایت میبریم، سفارت باز هم گردش حساب سه ماهه از ما میخواد؟ بعد آیا این گردش حتما باید مال خودمون باشه یا مثلا گردش حساب دوستان و اطرافیان هم قبول هست؟
    4- آیا همراه هم باید مدرک زیان داشته باشه؟
    5- و اینکه دیدم در سایت نوشته شده که باید مبالغی برای خود ما و همراهان پرداخت کنیم که فکر کنم نفری حدود 500-600 پوند بود. این قضیه ش چیه؟ اینطوری که هزینه ها خیلی میره بالا.

پیشاپیش از همه شما بسیار متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط compeng نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای پسداک با یه استادی در انگلیس صحبت کردم و خوشبختانه نظرش مثبت بود.
    الان چند تا سوال دارم:
    1- اگر دانشگاه از من ترجمه مدارک تحصیلی رو نخواد، آیا لازمه برای سفارت ترجمه شون کنم؟
    2- روی وبسایت (https://www.gov.uk/tier-2-general/do...%20your%20visa) دیدم که نوشته مدرک زبان آیلتس لازمه. آیا کسی تجربه ای نداره که بشه یه جور دیگه ای زبان رو اثبات کرد. به دلیل قیمت بسیار بالای آیلتس در این روزها میپرسم.
    3- با اینکه نامه حمایت میبریم، سفارت باز هم گردش حساب سه ماهه از ما میخواد؟ بعد آیا این گردش حتما باید مال خودمون باشه یا مثلا گردش حساب دوستان و اطرافیان هم قبول هست؟
    4- آیا همراه هم باید مدرک زیان داشته باشه؟
    5- و اینکه دیدم در سایت نوشته شده که باید مبالغی برای خود ما و همراهان پرداخت کنیم که فکر کنم نفری حدود 500-600 پوند بود. این قضیه ش چیه؟ اینطوری که هزینه ها خیلی میره بالا.

پیشاپیش از همه شما بسیار متشکرم.
    1- yes, the embassy would want to acess your qualification for the job so they want to have translation of your education certificates and other related documents.
    2- They olny accept UKVR verified IELTS test results. For Tier 2 visa it can be general or academic IELTS but if the university also needs an IELTS test better to register the preferred one for the university.
    3- You do not need bank statement for Tier 2 if the university answers YES to the question of paying for your first month living costs in the COS that they provide you
    4- I guess not, but I am not sure.
    5- Yes unfortunately visa expenses for UK is very high. You need to pay the visa fee and NHS which varies depending of the time period of your visa. it may go upto 800 or more even for every person considering the NHS fee.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    1- yes, the embassy would want to acess your qualification for the job so they want to have translation of your education certificates and other related documents.
    2- They olny accept UKVR verified IELTS test results. For Tier 2 visa it can be general or academic IELTS but if the university also needs an IELTS test better to register the preferred one for the university.
    3- You do not need bank statement for Tier 2 if the university answers YES to the question of paying for your first month living costs in the COS that they provide you
    4- I guess not, but I am not sure.
    5- Yes unfortunately visa expenses for UK is very high. You need to pay the visa fee and NHS which varies depending of the time period of your visa. it may go upto 800 or more even for every person considering the NHS fee.
    https://www.gov.uk/tier-2-general/family-members

Personal savings
    You must show that your dependants can be supported while they’re in the UK.

Each dependant must have £630 available to them whether they apply with you or separately. This is in addition to the £945 you must have to support yourself.

You must have proof you have the money, and that it’s been in your bank account or your dependant’s bank account for at least 90 days before you or they apply.

There are currently no English requirements for the dependent of those who are applying under tier 2 dependent.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    2- .
    من آگوست همین امسال ویزا گرفتم و هیچ مدرک تحصیلی - تاکید میکنم هیچ مدرک تحصیلی - تحویل ندادم. از قضا به عنوان lecturer آمدم و اگر از کسی مدرکی میخواستند اون من بودم، که نخواستند. شما میتونید به عنوان مدارک اضافه یا تکمیلی تحویل بدید ولی همونطور که میشه به سادگی بررسی کنید، در لیست مدارک لازم خبری از مدرک تحصیلی نیست.

شما فارسی بلدید؟ اگر بله متن را تند تند نخونید خوب. کمی از وقت گرانبهاتون رو برای تامل قبل نوشتن بکار ببرید. برای بار چندم، بنده نوشتم:
    "منم جایی مبنی بر اجبار بودن داشتن مدرک دکتری نخوندم، ولی در مراحل پایانی که مدارک رو اپلود می کردم (اگر درست یادم باشه و اشتباه نکنم)، یکی از موارد موجود اپلود مدرک تحصیلی بود."
    این تجربه ی من بود، اونم تجربه ی شما. ممنون که به اشتراک گذاشتید. بقیه میبینند و می خونند. کسی مدرک رو داشت می ذاره، کسی هم نداشت نذاره اجباری نیست.

روی COS من نوشته بود برای سطح Ph.D. ، منم مدرک داشتم و اپلود کردم.
    مورد شما هم قرار نیست وحی منزل برای همه TIER2 ها باشه.
    اگه هنوز متوجه نشدید، من دیگه ادامه ندم، یه نفر دیگه شما رو توجیه کنه.
    ویرایش توسط Simon : October 18th, 2020 در ساعت 09:07 AM دلیل: حذف نقل قول خلاف مقررات
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

ApplyAbroad Guru

در Guideline ها چیزی به اسم Genuineness test وجود داره که کیس‌ورکر شما باید مطمئن بشه این شغل و متقاضی واقعی هستند یا خیر. امکان مصاحبه هست و میتوانند از شما مدارکی که نشون بده توانایی انجام این شغل را دارید (مثل مدرک تحصیلی) را تقاضا کنند. تجربه شخصی شما قابل تعمیم به همه نیست.

کافیه فقط سرچ کنید Tier 2 Genuineness test.
    ویرایش توسط Simon : October 18th, 2020 در ساعت 09:07 AM دلیل: حذف نقل قول خلاف مقررات

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی

با سلام و احترام

لطفا دقت بفرمایید:

- جز مدیران تاکید میکنم جز مدیران انجمن (هایلایت شده با رنگ کاربری سبز، بنفش و آبی) هیچ کاربری مجاز نیست دیگر کاربران را از پرسیدن سوال هرچند تکراری، بصورت مستقیم منع نماید. برای این مورد ابزار گزارش در زیر هر پست فراهم شده تا شما با گزارش ارسال خلاف قانون، مدیران را در نظم بخشیدن به انجمن یاری نمایید.(تشخیص حذف یک پست با مدیر انجمن مربوطه می باشد)
    - لطفا چنانچه کاربری از لحن یا الفاظ نامناسب در پاسخ های خود استفاده نمود، به جای پاسخ دادن و بر هم زدن نظم انجمن، پست خلاف را گزارش دهید تا مدیران به آن رسیدگی کنند.
    - از پاسخ دادن به پست های خلاف مقررات انجمن قویا خودداری نمایید چون ارسال شما بخاطر نقل قول خلاف مقررات انجمن حذف خواهد شد. در این خصوص میتوانید پست کاربر را نقل قول نفرمایید تا اطلاعات شما که میتواند مورد استفاده دیگران قرار گیرد در انجمن حفظ شود.
    - اپلای برای دانشگاه،مهاجرت و ویزا یک پروسه استرس زاست پس بهتر است در این مسیر به جای ایجاد نگرانی در یکدیگر به هم کمک کنیم.
    - تجربیات و نظرات هر کاربر به خودی خود محترم است و میتوان اشتباه بودن آن را با لحن مناسب و به دور از لجاجت بیان کرد. هرچند که ماهیت فروم ها همیشه حاوی داده های غلط یا درست بوده و مسئولیت استفاده از این اطلاعات نهایتا با کاربر می باشد.

با تشکر
    ویرایش توسط Simon : October 18th, 2020 در ساعت 09:19 AM

ApplyAbroad Guru

دولت انگلیس دیروز تغییرات وسیعی رو در مقررات اعلام کرد. یکی از این تغییرات جایگزینی Tier 2 General با ویزای جدید Skilled Worker بود. ساختار کلی هر دو ویزا یکی هست به جز تغییرات زیر:
    -در ویزای جدید سطح کار مورد نیاز از سطح 6 به سطح 3 تغییر خواهد کرد
    -نیاز به آگهی کردن برای 4 هفته نیست (تغییر مهمیه)
    -محدوده زمانی 6 سال برای این ویزا برداشته میشه
    -برای پرینتهای بانکی نیازی به مهر کردن همه صفحات پرینتهای آنلاین نیست
    -سطح حقوق مورد نظر کاهش پیدا کرده
    -حقوق مورد نیاز برای اقامت دائم کاهش پیدا کرده

ویزای جدید از یک دسامبر 2020 عملیاتی خواهد شد

لینک توضیحات:
    https://assets.publishing.service.go...13__PRINT_.pdf

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    دولت انگلیس دیروز تغییرات وسیعی رو در مقررات اعلام کرد. یکی از این تغییرات جایگزینی Tier 2 General با ویزای جدید Skilled Worker بود. ساختار کلی هر دو ویزا یکی هست به جز تغییرات زیر:

لینک توضیحات:
    همه تغییرات مثبت هستند خوشبختانه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها

لینک توضیحات:
    خیلی ممنون از اطلاع رسانیتون! بله به نظر تغییرات مهم و مثبتی هستن
    من ارشدم رو 2 سال پیش در انگلستان گرفتم ودر ایران کار میکنم (الان حدود 14 سال در یک شاخه مهندسی تجربه کار دارم)
    میخواستم از دوستانی که به تازگی تجربه گرفتن ویزای Tier 2 داشتن بخوام که اگر بشه تجربیاتشون رو مطرح کنن. آیا از این سایت های کاریابی تا حالا کسی تونسته از خارج انگلستان (مخصوصا ایران) پیشنهاد کار بگیره؟ فردی با شرایط من تا چه حد شانس داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)