صفحه 60 از 183 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط keivan68 نمایش پست ها
    هومن عزیز سلام
    من منتظر صدور CoS بودم که دانشگاه این پیغام رو بهم داد:
    The Certificate of Sponsorship was declined by UKVI. This was due to UKVI being inundated with Restricted COS requests this month and the role of Research Associate not being considered to be a shortage occupation or one that required a PhD.

دلیل رد درخواست دقیقا چی بوده؟
    قراره برای ماه آینده (جولای) اقدام کنن، با توجه به این رد شدن درخواست، شانس صدور CoS در مرتبه دوم چقدر هست؟
    آیا هر چه زودتر اقدام بشه، شانس موفقیت بالاتر میره یا خیر؟
    ممنون از لطفت
    گویا این موضوع فقط مربوط به شما نیست. در ماه قبل تعداد زیادی از تقاضاها رد شدند و فقط اونهایی که درآمد بالای 46000 پوند داشتند تونستند CoS بگیرند

نقل قول نوشته اصلی توسط shahveh نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان
    من الان استانبول هستم و پسفردا هم وقت سفارت دارم.
    امروز یک سر رفتم تله پرفورمنس یک اقایی که پشت کانتر جلوی درب تله نشسته بود به من پیشنهاد کرد از راهنمایی یک ایرانی به اسم Valod ABRAMIAN استفاده کنم. گفت اگه میخوای بهش زنگ بزنم بیاد اینجا. تماس گرفت سه دقیقه بعد اومد و مدارکم رو چک کرد گفت همه چیز تکمیله. ازم خواست که یک ساعت قبل وقتم جلوی پروفیلو باشم تا من و خانومم رو باهم ببره داخل و کارامون رو انجام بده.
    از دوستان کسی این شخص رو میشناسه ؟ ایا قابله اعتماد هست؟
    گفت برای پیکاپ ویزاو پاسپورتم نفری ۱۰۰ دلار میگیره که من از ایران قیمت گرفتم ۶۰ دلار قیمت دادن.
    دوستان اگه میشه راهنمایی بفرمایید..

سلام دوست عزیز. تبریک میگم. من یه سوال در مورد IHS دارم. میخواستم بدونم من به عنوان MAIN APPLICANT باید برای همسرم که DEPENDENT من هست باید با یک اکانت مبلغ رو پرداخت کنم یا اینکه برای همسرم باید جداگانه IHS رو پرکنیم؟ در فرم IHS من گزینه ای بود که من میتونم همسرم رو وارد کنم و پول دو نفر رو پرداخت کنم ولی نمی دونم که آیا دو تا REFERENCE NUMBER میده یا خیر!!

دوستان گرامی

من MAIN APPLICANT هستم و همسرم DEPENDENT من هست. الان چند تا مشکل در پر کردن فرم و پرداخت IHS داریم که خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره من رو راهنمایی کنه:

1- در فرم IHS من میتونم همسرم رو به عنوان DEPENDENT معرفی کنم و پول دو نفر رو پرداخت کنم آیا در این صورت دو تا REFERENCE NUMBER برای IHS خواهم داشت؟ یا اینکه بهتره همسرم هم جداگانه فرم IHS رو پر کنه؟

2- وقتی رفرنس نامبر های مربوط به IHS رو بعد از پرداخت دریافت کردیم این شماره رو باید در کجا وارد کنیم؟ چرا در صفحه اصلی IHS نوشته شده که شما باید هزینه IHS رو قبل از پر کردن و ارسال اپلیکیشن ویزا پرداخت کنید؟ در حالی که در همین صفحه برخی دوستان گفتن اصلا جایی برای وارد کردن شماره IHS در فرم اپلیکشن ویزا وجود نداره!

با سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    لطفا اطلاعات اشتباه ندید. فقط پارسیان و پاسارگاد قبول هستند. تمکن مالی هم فقط در صورتی که حداقل موجودی رو در سه ماه قبل نشون بده قابل قبوله که حتی در اونصورت هم باز توصیه نمیشه و حتما باید پرینت گردش حساب سه ماهه دریافت بشه.
    من این اطلاعاتی که در این پست گذاشتم عینا نقل قولی بود که کارگزاری ای که در نزدیکی سفارت کار میکرد و پیکاپ و خدمات دیگه ویزا رو انجام میداد به من گفت .
    من وقتی به بانک مراجعه کردم واسه گواهی تمکن اونها گردش حساب شش ماهه رو ضمیمه میکنند. بنابراین گواهی تمکن حتما گردش همراهش هست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فقط پارسیان و پارسارگاد قابل قبول هست و بقیه بانک های ایران مورد تایید نیستش... ما فقط فایل هایی که سفارت روی سایتش میگذاره قبول داریم... نه صحبت های شخصی دیگران
    شما باید توجه کنید که گردش حساب کوتاه مدت توانایی شما در برداشت پول از حساب در هر زمانی را مقدور میکنه و حساب بلند مدت این سوال را ذهن افیسر میاره که پول در دسترس هست یا خیر!
    پس ریسک نکنیدچون دوستانی بودن که همین رویه را در پیش گرفتن و متضرر شدن... گواهی تمکن مالی اصلا جزو مدارک مالی نگذارید... بحث گردش پول نیستش... بحث دسترسی به پول هست برای همین حساب کوتاه مدت (روزشمار) قابل توجیه هست...
    من این اطلاعاتی که در این پست گذاشتم عینا نقل قولی بود که کارگزاری ای که در نزدیکی سفارت کار میکرد و پیکاپ و خدمات دیگه ویزا رو انجام میداد به من گفت .
    من وقتی به بانک مراجعه کردم واسه گواهی تمکن اونها گردش حساب شش ماهه رو ضمیمه میکنند. بنابراین گواهی تمکن حتما گردش همراهش هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TohidBorhani نمایش پست ها
    دوستان گرامی

من MAIN APPLICANT هستم و همسرم DEPENDENT من هست. الان چند تا مشکل در پر کردن فرم و پرداخت IHS داریم که خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره من رو راهنمایی کنه:

1- در فرم IHS من میتونم همسرم رو به عنوان DEPENDENT معرفی کنم و پول دو نفر رو پرداخت کنم آیا در این صورت دو تا REFERENCE NUMBER برای IHS خواهم داشت؟ یا اینکه بهتره همسرم هم جداگانه فرم IHS رو پر کنه؟

2- وقتی رفرنس نامبر های مربوط به IHS رو بعد از پرداخت دریافت کردیم این شماره رو باید در کجا وارد کنیم؟ چرا در صفحه اصلی IHS نوشته شده که شما باید هزینه IHS رو قبل از پر کردن و ارسال اپلیکیشن ویزا پرداخت کنید؟ در حالی که در همین صفحه برخی دوستان گفتن اصلا جایی برای وارد کردن شماره IHS در فرم اپلیکشن ویزا وجود نداره!

با سپاس فراوان
    من برای خودم و همسرم در یک اکانت هردو رو پرداخت کردم و شماره رفرنس رو روی اپلیکیشن هردومون نوشتم. چون این قانون جدیده در فرم الکترونیک جایی نداره باید دستی روش بنویسی. مامور دریافت مدارک هیچ ایرادی از من نگرفت. و من فقط یک شماره داشتم. اونها در سیستم خودشون استعلام میکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    فقط پارسیان و پارسارگاد قابل قبول هست و بقیه بانک های ایران مورد تایید نیستش... ما فقط فایل هایی که سفارت روی سایتش میگذاره قبول داریم... نه صحبت های شخصی دیگران
    شما باید توجه کنید که گردش حساب کوتاه مدت توانایی شما در برداشت پول از حساب در هر زمانی را مقدور میکنه و حساب بلند مدت این سوال را ذهن افیسر میاره که پول در دسترس هست یا خیر!
    پس ریسک نکنیدچون دوستانی بودن که همین رویه را در پیش گرفتن و متضرر شدن... گواهی تمکن مالی اصلا جزو مدارک مالی نگذارید... بحث گردش پول نیستش... بحث دسترسی به پول هست برای همین حساب کوتاه مدت (روزشمار) قابل توجیه هست...
    بسیار عالی. اگه میشه لینک منبع خبر رو روی سایت دولت انگلیس بگذارید. ممنون.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

صفحه 50 و 51
    بسیار عالی. اگه میشه لینک منبع خبر رو روی سایت دولت انگلیس بگذارید. ممنون.

Junior Member

برای سفارت و ویزای تایر 2 ایا مدارک تحصیلی نیاز هست؟ دیدم تو این فروم دوستان توصیه کردن اما من اگه بخوام اصل دانشنامه این مدارکو برای 3 مقطع ازاد کنم حدود 13 میلیون باید بپردازم.
    من ترجمه لیسانس و ارشدو دارم به همراه ترجمه گواهی موقت دکتری که مهر وزارت امور خارجه رو نداره طبیعتا. ارایه این مدارک میتونه کمکی بکنه به همرا ه اصل گواهی موقت هر 3 مقطع. ممنون میشم دوستان با تجربه راهنمایی کنند.
    ویرایش توسط hpmoner : July 4th, 2015 در ساعت 01:31 AM

دوستان سلام

من امروز 5 جولای برای خودم و همسرم اپلیکیشن رو پر کردم و تا مرحله آخر یعنی پرداخت هم رفتم و هزینه ویزا رو پرداخت کردم ولی متاسفانه سیستم من رو به صورت اتوماتیک به پرداخت IHS نفرستاد!!!!!!!!! در حالیکه در صفحه اصلی ویزا در یک باکس بنفش رنگ بزرگ نوشته شده که از 5 جولای هزینه ویزا و IHS با هم پرداخت خواهد شد!!!! الان هرقدر سعی کردم نتونستم هزینه IHS رو از وبسایت اصلیش بدم پیغام میده که شما باید هزینه IHS رو همراه با هزینه ویزا پرداخت کنید!!! درحالیکه موقع پرداخت هزینه ویزا اصلا گزینه ای برای IHS وجود نداشت!!! به نظرتون باید چیکار کنم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)