صفحه 10 از 183 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

اگر دانشجوی دکترا هستید و بعد از ۶ آپریل ۲۰۱۳ تمام می کنید می تونید از یه ویزای جدید که نیازی به اسپانسر هم نداره برای کار اقدام کنید یه چیزی مثل پی اس دبلیو سابق که به نام DOCTORATE EXTENSION SCHEME است بعد می تونید به ُتییر ۲ هم شیفت کنید.

Work: Applicants will stay on Tier 4 work conditions while they continue to study.
    Their work conditions will change on the date they complete their course (or on the
    date their new leave is issued, whichever is sooner). They will no longer be subject
    to any work restrictions (other than on work as a doctor or dentist in training or
    professional sportsperson or coach).

اطلاعات بیشتر را در این تاپیک ببینید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...r-PhD-students

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    1-باید حضوری اقدام میکردید. یه نکته ای که اینجا میخوام به همه بگم و خیلیها سر این موضوع زیانهای زیادی متحمل شدند اینه که هیچ وقت به حرفهای موسسات آموزشی و دانشگاه ها در مورد قوانین و تقاضای ویزا اعتماد نکنید چون عملا بلد نیستند و میخواند از سر باز کنند. شما اگه حضوری اقدام میکردید الان چند ماه بود جوابتون رو گرفته بودید.
    2-در مورد اجازه کار بله براساس قانون ویزای قبلی شما هنوز اعتبار داره و میتونید با اون کار کنید. شما احتمالا نامه رسید دریافت مدارک رو گرفتید که خودش مدرکیه که نشون دهنده اجازه کار شماست. اگه اون رو هم دریافت نکردید رسید پستی کافیه.
    3-میتونید حضوری برید شفیلد
    4-تا زمانی که مجبور نشدید از انگلیس خارج نشید و سعی کنید از داخل انگلیس تمدید کنید. خارج از انگلیس مشکلات بیشتری داره.
    ممنون از راهنمایی شما، که گفتید انگلیس رو ترک نکنم. من امروز تازه نامه بایومتریک رو دریافت کردم. طبق قانون، ویزا تا ۱۴ روز بعد از اتمام قرارداد صادر میشه برام جالبه بدونم حالا که ۱۲ روزه قراردادم تموم شده تاریخ ویزام کی می خوره؟ من چند روز قبل از صدور نامه ی بایومتریک یه نامه برای دفتر شفیلد فکس کردم و در اون توضیح دادم که باوجود این که قراردادم تموم شده هنوز ویزام نیومده و من دیگه پولی دریافت نمی کنم که بخوام اینجا زندگی کنم، حالا نمیدونم اون نامه تاثیر داشته یا نه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza093 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما، که گفتید انگلیس رو ترک نکنم. من امروز تازه نامه بایومتریک رو دریافت کردم. طبق قانون، ویزا تا ۱۴ روز بعد از اتمام قرارداد صادر میشه برام جالبه بدونم حالا که ۱۲ روزه قراردادم تموم شده تاریخ ویزام کی می خوره؟ من چند روز قبل از صدور نامه ی بایومتریک یه نامه برای دفتر شفیلد فکس کردم و در اون توضیح دادم که باوجود این که قراردادم تموم شده هنوز ویزام نیومده و من دیگه پولی دریافت نمی کنم که بخوام اینجا زندگی کنم، حالا نمیدونم اون نامه تاثیر داشته یا نه!
    مطلب آخر این که همون طوری که هومن جان بارها تاکید کردن خواستم بگم اگه کسی این جا این پیغامو می بینه حضوری اپلای کردن رو جدی بگیره و سعی کنه حتما حضوری اپلای کنه، برای من که پست خیلی دردسر شد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza093 نمایش پست ها
    شما یعنی دیگه کاری اینجا ندارید و عملا قرارداد کارتون تموم شده؟ با جای دیگه کاری پیدا نکردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما یعنی دیگه کاری اینجا ندارید و عملا قرارداد کارتون تموم شده؟ با جای دیگه کاری پیدا نکردید؟
    قراردادم که ۳۱ مارچ تموم شد و یه پذیرش دکتری دارم برای جولای! دنبال کار هستم اما هنوز پیدا نکردم (احتمالش زیاده که تا دوهفته دیگه یه پوزیشن کار بگیرم، هنوز قطعی نیست) اگه بدونم تا کی می تونم بمونم این جا، بهم خیلی کمک می کنه که برنامه ریزی کنم. و با توجه به این که با Tier 2میشه اقامت گرفت ترجیحم کار کردنه و چون هنوز معلوم نیست که کار می گیرم یا نه می خوام بدونم تا کی میشه اینجا موند تا برای Tier 2 از داخل انگلیس اپلای کنم.

ApplyAbroad Guru

خوب دقت کنید با این شرایط ممکنه شما Overstayer بشید و این اثر بدی رو پرونده های بعدی شما داره. با مشاوران مهاجرت سطح 2 یا 3 تماس بگیرید. وقتی میگم مشاور مهاجرت منظورم اینایی نیستند که مثل قارچ سبز میشند و هیچی نمیدونند. از سایت زیر میتونید پیداش کنید:
    oisc.homeoffice.gov.uk

موفق باشید

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

یه سوال که خیلی وقته میخوام بپرسم و یادم میرفت.
    من الان ویزای TIER 2 دارم، که از TIER 4 تونستم تبدیل کنم به TIER 2. قرار داد من با شرکتی که در حال کار هستم 40 ساعت در هفته بود، اما بعد از یک ماه به 37.5 ساعت در هفته تغییرش دادن و وقتی علت رو پرسیدم گفتن همون مشاوری که برای ویزای من کمکشون کرده، گفته قانون اینه. از طرفی این کاهش ساعت به نفع من هست، چون اضافه کار بیشتری میگیرم. از طرفی نگرانم که چه دلیلی میتونسته داشته باشه این کار.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    من الان ویزای TIER 2 دارم، که از TIER 4 تونستم تبدیل کنم به TIER 2. قرار داد من با شرکتی که در حال کار هستم 40 ساعت در هفته بود، اما بعد از یک ماه به 37.5 ساعت در هفته تغییرش دادن و وقتی علت رو پرسیدم گفتن همون مشاوری که برای ویزای من کمکشون کرده، گفته قانون اینه. از طرفی این کاهش ساعت به نفع من هست، چون اضافه کار بیشتری میگیرم. از طرفی نگرانم که چه دلیلی میتونسته داشته باشه این کار.
    چیز خاصی نیست. 37.5 استاندارد ساعات کار هست (7.5 ساعت در روز، 5 روز در هفته). من در جریان جزئیات نیستم ولی دلایل قانونی داره که ترجیح میدن 40 ساعته استخدام نکنن. برام عجیبه که از همون ابتدا 37.5 ساعته نبوده قرارداد شما. قرارداد های بقیه هم تغییر کرده؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    چیز خاصی نیست. 37.5 استاندارد ساعات کار هست (7.5 ساعت در روز، 5 روز در هفته). من در جریان جزئیات نیستم ولی دلایل قانونی داره که ترجیح میدن 40 ساعته استخدام نکنن. برام عجیبه که از همون ابتدا 37.5 ساعته نبوده قرارداد شما. قرارداد های بقیه هم تغییر کرده؟
    ممنونم
    این 37.5 ساعت رو فقط برای من و یکی دیگه که اون هم از Tier4 تبدیل کرده گذاشتن. با توجه به گفته شما و از اونجایی که ما انگلیسی نبودیم احتمالا سعی کردن مطابق استاندارد باشه تا بعدا براشون مشکلی پیش نیاد.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    در مورد ساعات کاری Tier 2 محدودیتی وجود ندارد ولی مبنای حداقل حقوقی که در کدهای SOC برای هر رشته درج شده 37.5 است. درنتیجه شرکت احتمالا به شما حداقل حقوق را براساس این لیست میدهد و اگر ساعات کاری شما 40 باشد یعنی حقوق شما کمتر از حداقل حقوق است و درنتیجه UKBA مجوز شما را باطل خواهد کرد. با تبدیل ساعات کاری به 37.5 این شرط برآورده میشود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)