صفحه 107 از 183 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    سلام بر دوستان پیشکسوت

من امروز COS ام و از دانشگاه دریافت کردم و کمتر از سه ماه وقت دارم برای کارهام چند سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید. برای پوزیشن دانشگاهی و به مدت ۵ سال اسپانسرشیپ دارم.

۱- از مدت انقضای پاسپورتم یکسال و نیم مونده. منظق میگه باید عوض کنم درسته؟
    ۲- ایا نیاز به گواهی سو پیشینه دارم؟ اخه اخیرا بیش از یکماه طول میدن جواب بدن!! بعد کلا یک ماه اعتبار داره!!! ما را همه بالقوه مجرم میدونن!
    ۳- اولین تاریخ ازمون ایلتس باز تو ایران ۶ سپتامبره که اکادمیک نیست. همون چنرال هست مشگلی نیست همون و امتحان بدم؟ و باید حدودای ۵ اینا بگیرم؟
    ۴- نیاز به تست پژشکی خاصی هست؟ برای خودم و همسرم و دخترم؟ اگر بله کجا و چه جوری باید این تست پزشکی را بدم؟ سفارت امریکا خودش پزشک معتمد داشت. سفارت انگلیس چی؟
    ۵- به نظرتون با توجه به اینکه short visit و از دبی گرفتم این بار هم همونجا اقدام کنم؟ اون دفعه وقتم پریمیوم بود و ۴ روزه اومد این نوع ویزا چند روز طول میکشه صادر بشه؟ اکتبر میخام انگلیس باشم
    ۶- عیر از مدارک دانشگاهیم و روزمه و گواهی اسپانسرشیب دانشگاه و نمره زبان و حساب بانکی چیز دیگه ای لازم دارم؟ مدرکی یا چیزی که اگه جا بمونه مشکل ایجاد میکنه! اخه اینا خیلی سختگیر و ماشینی عمل میکنن

مرسی که تجربه اتون و با من در میون میزارین
    1-یک سال و نیم برای ویزا گرفتن اوکی هست، اگر خودتون دوست دارید عوض کنید. ولی اگر پاسپورت رو عوض کنید بعد cos باید دوباره صادر بشه، چون شماره پاسپورت اونجا زده شده.
    2- نیاز به گواهی سو پیشینه نیست نه برای خودتون و نه همسرتون . هر کسی از هر جای دنبا اقدام کنه ویزای یکماهه میگیره بعد داخل کشور کارت اقامتش رو میگیره، ربطی به ایرانی بودن نداره. معمولا ویزای کاری هم دو تا سه هفته نهایت بیشتر طول نمیکشه صادر کردنش.
    3- برای ویزای کاری آزمون جنرال اوکی هست، ولی چون پوزیشن تودانشگاه هست ممکنه دانشگاه بعد ازتون آیلتس آکادمیک بخواد، بهتره از دانشگاه سوال کنید و بعد ثبت نام کنید.
    4- تست پزشکی لازم نیست
    5- نظری ندارم
    6-رزومه که نمیخواد، اون برای آمریکاست. فکر نمیکنم مدرک مهم دیگه ای لازم باشه، بازم داکیومنت خود home office رو بهتره چک کنید. بهتره یه چیزی هم بذارید که معلوم کنه حداقل دو هفته اول رو کجا اقامت دارید، airbnb یا هتل رزرو شده یا چنین چیزی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KSR نمایش پست ها
    1-یک سال و نیم برای ویزا گرفتن اوکی هست، اگر خودتون دوست دارید عوض کنید. ولی اگر پاسپورت رو عوض کنید بعد cos باید دوباره صادر بشه، چون شماره پاسپورت اونجا زده شده.
    2- نیاز به گواهی سو پیشینه نیست نه برای خودتون و نه همسرتون . هر کسی از هر جای دنبا اقدام کنه ویزای یکماهه میگیره بعد داخل کشور کارت اقامتش رو میگیره، ربطی به ایرانی بودن نداره. معمولا ویزای کاری هم دو تا سه هفته نهایت بیشتر طول نمیکشه صادر کردنش.
    3- برای ویزای کاری آزمون جنرال اوکی هست، ولی چون پوزیشن تودانشگاه هست ممکنه دانشگاه بعد ازتون آیلتس آکادمیک بخواد، بهتره از دانشگاه سوال کنید و بعد ثبت نام کنید.
    4- تست پزشکی لازم نیست
    5- نظری ندارم
    6-رزومه که نمیخواد، اون برای آمریکاست. فکر نمیکنم مدرک مهم دیگه ای لازم باشه، بازم داکیومنت خود home office رو بهتره چک کنید. بهتره یه چیزی هم بذارید که معلوم کنه حداقل دو هفته اول رو کجا اقامت دارید، airbnb یا هتل رزرو شده یا چنین چیزی.

خیلی از محبت شما سپاسگزارم
    من چک کردم باید UKVI بدم حتما
    ایلتس یه دونه شنبه (دو روز دیگه) هست ولی من متاسفانه نمیتونم اون و شرکت کنم باید تا ۸ سپتامبر منتظر بمونم!
    در مورد سوپیشینه چک کرپدم مثل اینکه میخاد ار اپریل ۲۰۱۷ نه فقط خودم بلکه همسرم هم باید سوپیشینه بده(( این هم الان حداقل ۲۰ روز طول میکشه
    باز هم ممنون

Senior Member

سلام

اولا تبریک میگم بهتون بابت پوزیشنی که آفر دارید و نیز دریافت CoS که مرحله مهمی رو پشت سر گذاشتید. من منتظر CoS هستم و برای یه پوزیشن ریسرچ دانشگاهی آفر دارم. جواب برخی سوالات رو میدونم که براتون مینویسم:
    سوال اول - بله برای من هم یکسال و نیم مونده بود که با توجه به آفر دوساله تعویضش کردم. البته من قبل صدور CoS اینکار رو کردم. پاسپورت جدید 5 سال اعتبار داره. در ضمن چون بیش از یکسال اعتبار باقی مونده از پاسپورت فعلی فکر کنم باید یک نامه ابطال از پلیس گذرنامه برای پلیس به اضافه ده ببرید تا درخواست پاسپورت جدید رو بررسی کنن. بنظرم تعویض پاسپورت نکنید ولی یه سوالی از سفارتشون تو تهران بکنید. بعضی کشورهای اروپایی که من رفتم میگفتن باید شش ماه پس از خروج از اون کشور باز هم پاسپورتم معتبر باشه.
    سوال دوم - من هم برای همین موضوع سوال داشتم. از واحد مهاجرت دانشگاه مقصد پرسیدم و اونها گفتن برای پوزیشن های دانشگاهی نیازی به گواهی سوء پیشینه نیست و یه فایلی رو اتچ کردن که نشون میداد برای چه کارهایی نیاز به این گواهی هست. پس نگران نباشین
    سوال سوم - من قراره 25 آگوست آزمون UKVI بدم. حواستون باشه که در صورت درخواست برای ویزای کار یا TIER2 باید آزمون UKVI بدید و نه آیلتس معمولی. مهم نیست که جنراله یا آکادمیک مهم اینه که بالای 4 بگیرید. در ضمن اگر مدرک دانشگاهی آخرتون رو به انگلیسی گرفتید دیگه نیازی به این آزمون هم نیست.
    سوال چهارم - فکر نکنم نیازی به مدارک پزشکی باشه ولی بقیه دوستان میتونن تجربشون رو بگن
    سوال پنجم - براساس چیزهایی که من همین فروم خوندم گویا دوبی سریع هست در پاسخ دهی و یه سرویس Priority داره که در یک هفته نتیجه رو اعلام میکنه. البته باید بدونید که کارنامه زبانتون ده روز تا دوهفته بعد آزمون صادر میشه و تا آونموقع باید صبر کنید. اگر کسی بیشتر میدونه لطفا راهنمایی کنه.
    سوال ششم - با توجه به نظر دانشگاه مقصد گویا ما با توجه به نامه حمایت مالی دیگه نیازی به گواهی حساب بانکی نداریم. البته خوبه یه نگاه به خود سایت مهارجت انگلیس بندازید. خیلی مدارک خاصی نمیخواهد. همین هایی هست که نام بردید. از دانشگاه بخواید که Maintenance رو برای خانوادتون هم صادر کنه. دانشگاه مقصد من ازم پرسید که لازمه دارم که من گفتم مجردم.

اگر کسی چیز بیشتری میدونه لطفا توضیح بده که ما هم بیشتر و دقیقتر بدونیم

موفق باشید

سلام بر دوستان پیشکسوت

من امروز COS ام و از دانشگاه دریافت کردم و کمتر از سه ماه وقت دارم برای کارهام چند سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید. برای پوزیشن دانشگاهی و به مدت ۵ سال اسپانسرشیپ دارم.

۱- از مدت انقضای پاسپورتم یکسال و نیم مونده. منظق میگه باید عوض کنم درسته؟
    ۲- ایا نیاز به گواهی سو پیشینه دارم؟ اخه اخیرا بیش از یکماه طول میدن جواب بدن!! بعد کلا یک ماه اعتبار داره!!! ما را همه بالقوه مجرم میدونن!
    ۳- اولین تاریخ ازمون ایلتس باز تو ایران ۶ سپتامبره که اکادمیک نیست. همون چنرال هست مشگلی نیست همون و امتحان بدم؟ و باید حدودای ۵ اینا بگیرم؟
    ۴- نیاز به تست پژشکی خاصی هست؟ برای خودم و همسرم و دخترم؟ اگر بله کجا و چه جوری باید این تست پزشکی را بدم؟ سفارت امریکا خودش پزشک معتمد داشت. سفارت انگلیس چی؟
    ۵- به نظرتون با توجه به اینکه short visit و از دبی گرفتم این بار هم همونجا اقدام کنم؟ اون دفعه وقتم پریمیوم بود و ۴ روزه اومد این نوع ویزا چند روز طول میکشه صادر بشه؟ اکتبر میخام انگلیس باشم
    ۶- عیر از مدارک دانشگاهیم و روزمه و گواهی اسپانسرشیب دانشگاه و نمره زبان و حساب بانکی چیز دیگه ای لازم دارم؟ مدرکی یا چیزی که اگه جا بمونه مشکل ایجاد میکنه! اخه اینا خیلی سختگیر و ماشینی عمل میکنن

مرسی که تجربه اتون و با من در میون میزارین

Senior Member

سلام

من دوهفته قبل پرسیدم و سوء پیشینه نمیخواستن. بنظرم دارید اشتباه میکنید

ایلتس یه دونه شنبه (دو روز دیگه) هست ولی من متاسفانه نمیتونم اون و شرکت کنم باید تا ۸ سپتامبر منتظر بمونم!
    در مورد سوپیشینه چک کرپدم مثل اینکه میخاد ار اپریل ۲۰۱۷ نه فقط خودم بلکه همسرم هم باید سوپیشینه بده(( این هم الان حداقل ۲۰ روز طول میکشه
    باز هم ممنون

Senior Member

ببینید اگر جایی خارج ایران میتونید آزمون بدید شاید هم فال باشه هم تماشا. اینجا از ما نزدیک 3.3 میلیون میگیرن. امروز ایمیل زدن که این مبلغه. از صبح مغزم داره سوت میکشه. روانم بهم ریخته. اگر شما ترکیه و یا آذربایجان بدید هم پولش یه مقداری کمتر میشه هم لااقل یه مسافرت میرید. البته از نظر زمانی براتون فرقی نمیکنه باید همون هشت سپتامبر بدید فکر کنم

باز هم ممنون

سلام کسی از دوستان میدونه که واسه postdoc اگه حقوق 28000 باشه قابل قبول هست. من visa رجکت شده به همین خاطر. آیا باید درخواست admin review بدم?

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msa2 نمایش پست ها
    سلام کسی از دوستان میدونه که واسه postdoc اگه حقوق 28000 باشه قابل قبول هست. من visa رجکت شده به همین خاطر. آیا باید درخواست admin review بدم?
    سلام
    نه کم نیست. تو گوگل سرچ کنید نوشته میانگین 30 هزار تا. من اینطور که فهمیدم بین 29000 تا 35000 هست بسته به گرید متقاضی که در خیلی از آگهی های پست داک هم نوشته شده، پوزیشن من 31000 تا با گرید 6 داره که research associate بحساب میاد.
    شما چطور میگید بخاطر این مبلغ ریجکت شده؟

تو نام رجکت اومده که حقوق باید بالاتر از 30 باشه. واسه همین رجکت کردن. من فقط نمیدونم این دانشگاه واقعا نمیدنسته این موضو به اینسادگی رو

Senior Member

تو نام رجکت اومده که حقوق باید بالاتر از 30 باشه. واسه همین رجکت کردن. من فقط نمیدونم این دانشگاه واقعا نمیدنسته این موضو به اینسادگی رو
    بله درسته. تازه یادم اومد که باید بالاتر از 30 باشه.
    بنظرم اول با واخد immigration دانشگاه مقصد مطرح کنید ببینید اونها چطور راهنمایی میدن. چون اساسا بنظر مشکل از دانشگاه هست

ApplyAbroad Guru

لطفا SOC شغل مورد نظر رو بفرمایید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)