صفحه 108 از 183 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

با سلام
    دوستان امکانش هست یه گروه تلگرامی بسازید تا اونجا با هم در ارتباط باشیم؟!
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    سوال دارم که ممنون میشم دوستان با تجربه به خصوص آقا هومن راهنمایی کنند:

من به اتفاق همسرم در تاریخ ۲۷ ژوئن (۶ تیر) برای ویزای Tier-2 در امارات-دبی مدارکم را تحویل دادیم و از سرویس پاس بک استفاده کردیم.
    درتاریخ ۱۸ جولای (۲۷ تیر) ایمیل آمد که پاسپورتامون را برگردونیم. (متن پیام زیر)
    I am writing to inform you that a decision is now ready to be made on your UK visa application. As you applied under the Passport Passback service, we request that you resubmit your passport to the UK Visa Application Centre in Dubai as soon as possible.

در تاریخ ۱۹ جولای (۲۸ تیر) پاسپورت را به یک شرکت دادم پیکاپ انجام داد.

در تاریخ ۲۳ جولای (۱ مرداد) پاسپورت تحویل دفتر vfs در دبی شد و برای اطمینان تایید آن را هم ایمیلی از vfs گرفتم.

در تاریخ ۲۶ جولای (۴ مرداد) از سفارت ایمیل اومد که:
    Unfortunately the processing of your application has not been straightforward. This means that we will be unable to make a decision within our published customer service standards.

چند بار به vfs ایمیل زدم گفتند که در حال پردازش هست باید بایستید.
    هفته پیش به سفارت هم ایمیل زدم گفتند اگر ویزای اقامتی هست (که فکر می کنم برای tier2 اقامتی حساب میشه) و ۶۰ روزکاری گذشته اطلاعات را بفرستیم که خوب ظاهرا نشده و چون ۶۰ روز کاری نشده جرات نکردم اطلاعات را بفرستم:
    With regards to your enquiry about the status of your application, I can confirm that your application is being considered and is currently awaiting a decision.
    If it has been over 15 working days for non- settlement applications or 60 working days for settlement applications, please provide the following details:
    حالا به نظر شما چه کاری انجام بدهم.
    الان حدود دو ماه از تحویل مدارک به سفارت و حدود یک ماه از پاس بک گذشته و هیچ خبری نیست در حالیکه در متن ایمیل گفته بودند که متوسط ۵ روز کاری طول میکشه که پاسپورت را برگردانند.
    تا حالا تجربه ای در این رابطه داشتید؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ارادتمند

"Postdoctoral research assistant in department of computing and technology"

Should I request for admin review?s

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momad7 نمایش پست ها
    سلام

اولا تبریک میگم بهتون بابت پوزیشنی که آفر دارید و نیز دریافت CoS که مرحله مهمی رو پشت سر گذاشتید. من منتظر CoS هستم و برای یه پوزیشن ریسرچ دانشگاهی آفر دارم. جواب برخی سوالات رو میدونم که براتون مینویسم:
    سوال اول - بله برای من هم یکسال و نیم مونده بود که با توجه به آفر دوساله تعویضش کردم. البته من قبل صدور CoS اینکار رو کردم. پاسپورت جدید 5 سال اعتبار داره. در ضمن چون بیش از یکسال اعتبار باقی مونده از پاسپورت فعلی فکر کنم باید یک نامه ابطال از پلیس گذرنامه برای پلیس به اضافه ده ببرید تا درخواست پاسپورت جدید رو بررسی کنن. بنظرم تعویض پاسپورت نکنید ولی یه سوالی از سفارتشون تو تهران بکنید. بعضی کشورهای اروپایی که من رفتم میگفتن باید شش ماه پس از خروج از اون کشور باز هم پاسپورتم معتبر باشه.
    سوال دوم - من هم برای همین موضوع سوال داشتم. از واحد مهاجرت دانشگاه مقصد پرسیدم و اونها گفتن برای پوزیشن های دانشگاهی نیازی به گواهی سوء پیشینه نیست و یه فایلی رو اتچ کردن که نشون میداد برای چه کارهایی نیاز به این گواهی هست. پس نگران نباشین
    سوال سوم - من قراره 25 آگوست آزمون UKVI بدم. حواستون باشه که در صورت درخواست برای ویزای کار یا TIER2 باید آزمون UKVI بدید و نه آیلتس معمولی. مهم نیست که جنراله یا آکادمیک مهم اینه که بالای 4 بگیرید. در ضمن اگر مدرک دانشگاهی آخرتون رو به انگلیسی گرفتید دیگه نیازی به این آزمون هم نیست.
    سوال چهارم - فکر نکنم نیازی به مدارک پزشکی باشه ولی بقیه دوستان میتونن تجربشون رو بگن
    سوال پنجم - براساس چیزهایی که من همین فروم خوندم گویا دوبی سریع هست در پاسخ دهی و یه سرویس Priority داره که در یک هفته نتیجه رو اعلام میکنه. البته باید بدونید که کارنامه زبانتون ده روز تا دوهفته بعد آزمون صادر میشه و تا آونموقع باید صبر کنید. اگر کسی بیشتر میدونه لطفا راهنمایی کنه.
    سوال ششم - با توجه به نظر دانشگاه مقصد گویا ما با توجه به نامه حمایت مالی دیگه نیازی به گواهی حساب بانکی نداریم. البته خوبه یه نگاه به خود سایت مهارجت انگلیس بندازید. خیلی مدارک خاصی نمیخواهد. همین هایی هست که نام بردید. از دانشگاه بخواید که Maintenance رو برای خانوادتون هم صادر کنه. دانشگاه مقصد من ازم پرسید که لازمه دارم که من گفتم مجردم.

اگر کسی چیز بیشتری میدونه لطفا توضیح بده که ما هم بیشتر و دقیقتر بدونیم

موفق باشید

خیلی ممنون امیدوارم CoS شما هم سریعتر اماده بشه و فرایند و اغاز کنین البته میتونین تو این مدت حداقل UKVI را امتحان بدین و مثل من منتظر نمونین. من الان حاضرم فردا صبح ازمون بدم ولی تا ۸ سپتامبر باید صبر کنم و بعد از اون هم قاعدتا حداقل ۱۵ روز بعدش میتونم برم مصاحبه
    دانشگاه هم نامه زده که سو پیشینه برای تو نیاز نداریم ولی من خودم تو داکیومنت های روی سابت خوندم که همسران افراد از اپریل ۲۰۱۷ باید سوپیشینه بدن! و برام سواله وقتی از خودم نمیخان از همسرم برای چی باید همچین مدرکی را بخان؟

برای خانواده هم نوشته ما نمیتونیم برای اونها اقدام خاصی بکنیم ولی اگر کمکی بود به ما بگید.
    در مورد حساب بانکی من سری قبل حساب بانک تجارت (حقوقم و میریزن که نشون بدم شاغل هستم) بانک سامان و بانک اینده بردم ولی این فروم بجه ها نوشتن فقط پارسیان و پاسارگاد قبوله!! خیلی برام عجیبه آیا واقعیت داره؟
    تو نامه افر دانشگاه نوشته ما برای re-location بهت ۴۰۰۰ پوند میدیم. به نظرم همون کفایته ولی من حساب بانکی هم میزارم البته از پاسارگاد و پارسیان حساب ندارم!!

Junior Member

من هم موافقم
    کی زحمتش و میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qweqqaz نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان امکانش هست یه گروه تلگرامی بسازید تا اونجا با هم در ارتباط باشیم؟!
    با تشکر

من هم موافقم
    کی زحمتش و میکشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mv6166 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

من به اتفاق همسرم در تاریخ ۲۷ ژوئن (۶ تیر) برای ویزای Tier-2 در امارات-دبی مدارکم را تحویل دادیم و از سرویس پاس بک استفاده کردیم.
    I am writing to inform you that a decision is now ready to be made on your UK visa application. As you applied under the Passport Passback service, we request that you resubmit your passport to the UK Visa Application Centre in Dubai as soon as possible.

در تاریخ ۲۳ جولای (۱ مرداد) پاسپورت تحویل دفتر vfs در دبی شد و برای اطمینان تایید آن را هم ایمیلی از vfs گرفتم.

Unfortunately the processing of your application has not been straightforward. This means that we will be unable to make a decision within our published customer service standards.

هفته پیش به سفارت هم ایمیل زدم گفتند اگر ویزای اقامتی هست (که فکر می کنم برای tier2 اقامتی حساب میشه) و ۶۰ روزکاری گذشته اطلاعات را بفرستیم که خوب ظاهرا نشده و چون ۶۰ روز کاری نشده جرات نکردم اطلاعات را بفرستم:
    With regards to your enquiry about the status of your application, I can confirm that your application is being considered and is currently awaiting a decision.
    If it has been over 15 working days for non- settlement applications or 60 working days for settlement applications, please provide the following details:
    الان حدود دو ماه از تحویل مدارک به سفارت و حدود یک ماه از پاس بک گذشته و هیچ خبری نیست در حالیکه در متن ایمیل گفته بودند که متوسط ۵ روز کاری طول میکشه که پاسپورت را برگردانند.
    ارادتمند
    سلام من تجربه ندارم ولی دوستم پارسال رفته برای اونها کلا ۱۰ روز طول کشیده بود! به نظرم یه کم طولانیه
    البته دوستانی که رفتن و اقا همون میتونن راهنماییتون کنن که الان چیکار میتونین انجام بدین

ان شالله که زودتر کارهاتون انجام بشه و به سلامتی برید سر کارتون

2311 The university sent me an email yesterday and explained that they used SOC code: 2119. Do you think it was a correct code for a postdoctoral researcher in a university? I guess they should've inserted

https://www.gov.uk/guidance/immigrat...r-skilled-work

How can I send my appeal letter and request for the administrative request? does anybody have the email? Thanks

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mv6166 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز

ارادتمند
    پس بک در عمل بالای 5 روز کاری طول میکشه و تا دو هفته عادیه. بودند من دیدم موردی رو که خیلی طول کشیده. سوال من اینه که چطوری به سفارت ایمیل زدید؟ آدرسی که فرستادید چی بوده؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)