صفحه 11 از 183 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1825

موضوع: ویزای کار TIER 2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کار TIER 2

با سلام خدمت دوستان عزیز
    چند سوال دارم و بسیار ممنون میشم اگر راهنمائیم کنید.

1- ایا دانشگاه برای گرفتن cos، نیاز به مدرک زبان مثل ielts دارد؟ یا اینکه نمره زبان فقط در زمان اقدام برای ویزا لازم است؟
    2- آیا نمره ielts 4 که در سایت برای ویزای tier 2 general نوشته برای skilled worker کفایت میکند؟
    3- ِایا باید general امتحان بدم یا academic.؟

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

دانشگاه برای صدور (نه گرفتن) CAS اصولا از شما مدرک زبان میخواد، مگر اینکه از طریق دیگه ای شما رو سنجیده باشه و یا به نوعی توافقی با شما کرده باشه!
    زبان ویزای Skilled worker general در سطح B2 هست که هیچ مهارتی از 4.0 کمتر نباید باشه و برای جنرال یا اکادمیک فرقی نمیکنه.

Junior Member

[QUOTE=houman1979;1120542]1-باید حضوری اقدام میکردید. یه نکته ای که اینجا میخوام به همه بگم و خیلیها سر این موضوع زیانهای زیادی متحمل شدند اینه که هیچ وقت به حرفهای موسسات آموزشی و دانشگاه ها در مورد قوانین و تقاضای ویزا اعتماد نکنید چون عملا بلد نیستند و میخواند از سر باز کنند. شما اگه حضوری اقدام میکردید الان چند ماه بود جوابتون رو گرفته بودید.

please help
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...40#post1171040

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=uk2012;1171049]
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    1-باید حضوری اقدام میکردید. یه نکته ای که اینجا میخوام به همه بگم و خیلیها سر این موضوع زیانهای زیادی متحمل شدند اینه که هیچ وقت به حرفهای موسسات آموزشی و دانشگاه ها در مورد قوانین و تقاضای ویزا اعتماد نکنید چون عملا بلد نیستند و میخواند از سر باز کنند. شما اگه حضوری اقدام میکردید الان چند ماه بود جوابتون رو گرفته بودید.

please help
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...40#post1171040
    اینکه از کدوم شهر اقدام کنید هیچ اهمیتی نداره. همشون یکی هستند. Croydon ظرفیت خیلی بیشتری داره. معمولا باید از شش هفته جلوتر اقدام کنید. باید به طور مداوم صفحه رو رفرش کنید البته اخیرا سیستم خیلی تغییر کرده.

Junior Member

سلام به شما دوستان عزیز.من مهندس نفتم و کارمند دولتم .چندمدت پیش یکی از دوستام که داییش تو لندن یه شرکت داره بهم گفت اگه میخوای بری انگلستان واسه ادامه تحصیل من میتونم کمکت کنم.منم بهش یه اوکی ضمنی دادم و اونم به داییش تماس گرفته بود و کلی از من تعریف کرده بود .داییش بهش اوکی داده بود که کارای استخدامم رو واسه شرکتش درست کنه و بعد از ۲ روز دوستم بهم تماس گرفت گفت که داییم گفته اگه دوستت میخواد بیاد اینجا باید تا۲ روزدیگه بهم بگی و ۳ میلیون پول بدم به دوستم که براش حواله کنه تابرام ثبت نام کنه (آخ من متاهلم وبرای هرنفر۱.۵ م میخواد)و برای ویزام برای از دی سال ۹۳ به بعد اقدام کنه.منم بهش اوکی دادم و پولو جورکردم.من به دوستم گفته بودم که فقط میخوام برم اون طرف واسه ادامه تحصیل بعد کار.دوستم به داییش گفته بود اونم گفته بود۱سال بامن کار کنه و تازه خونه هم نمیخواد اجاره کنه بیاد طبقه بالای ما بشینه و خودم کمکش می کنم که بره دانشگاه درسم بخونه.درآخر اینو بگم که دوستم خیلی آدمه خوب و مثبت و قابل اعتماده زیاد و اهل کلاهبرداری نیست.حتی داییش بهش گفته بود که تا آخرین لحظه هم اگه نخواست بیاد بگه تا پول ثبت نام رو براش بفرستم.حالا میخواستم بدونم که واقعا اینطور میشه؟دوستم داره دروغ میگه؟چند روز دیگه قراره برم با دوستم اسم و آدرس داییشو بگیرم.حالا خیلی میترسم که من کارمو اینحا ول کنم برم اون طرف و اون طرفم داییش منو ول کنه بره .حالا میخواستم منو راهنمایی کنید تا بفهم که داره راست میگه یا دروغ؟چه نوع ویزایی داییش باید برام اقدام کنه تا منو همسرم برم؟لطفا در همه نظر منو راهنمایی کنید که دارم دیونه می شم .ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsh67 نمایش پست ها
    سلام به شما دوستان عزیز.من مهندس نفتم و کارمند دولتم .چندمدت پیش یکی از دوستام که داییش تو لندن یه شرکت داره بهم گفت اگه میخوای بری انگلستان واسه ادامه تحصیل من میتونم کمکت کنم.منم بهش یه اوکی ضمنی دادم و اونم به داییش تماس گرفته بود و کلی از من تعریف کرده بود .داییش بهش اوکی داده بود که کارای استخدامم رو واسه شرکتش درست کنه و بعد از ۲ روز دوستم بهم تماس گرفت گفت که داییم گفته اگه دوستت میخواد بیاد اینجا باید تا۲ روزدیگه بهم بگی و ۳ میلیون پول بدم به دوستم که براش حواله کنه تابرام ثبت نام کنه (آخ من متاهلم وبرای هرنفر۱.۵ م میخواد)و برای ویزام برای از دی سال ۹۳ به بعد اقدام کنه.منم بهش اوکی دادم و پولو جورکردم.من به دوستم گفته بودم که فقط میخوام برم اون طرف واسه ادامه تحصیل بعد کار.دوستم به داییش گفته بود اونم گفته بود۱سال بامن کار کنه و تازه خونه هم نمیخواد اجاره کنه بیاد طبقه بالای ما بشینه و خودم کمکش می کنم که بره دانشگاه درسم بخونه.درآخر اینو بگم که دوستم خیلی آدمه خوب و مثبت و قابل اعتماده زیاد و اهل کلاهبرداری نیست.حتی داییش بهش گفته بود که تا آخرین لحظه هم اگه نخواست بیاد بگه تا پول ثبت نام رو براش بفرستم.حالا میخواستم بدونم که واقعا اینطور میشه؟دوستم داره دروغ میگه؟چند روز دیگه قراره برم با دوستم اسم و آدرس داییشو بگیرم.حالا خیلی میترسم که من کارمو اینحا ول کنم برم اون طرف و اون طرفم داییش منو ول کنه بره .حالا میخواستم منو راهنمایی کنید تا بفهم که داره راست میگه یا دروغ؟چه نوع ویزایی داییش باید برام اقدام کنه تا منو همسرم برم؟لطفا در همه نظر منو راهنمایی کنید که دارم دیونه می شم .ممنون
    به نظر من ماجرا توش پر از ابهامه:

1-به قول خودتون برای چه ویزایی میخواد اقدام کنه؟
    2-اگرویزای کار میخواد بگیره برای شرکت خودش باید مجوز Tier 2 داشته باشه که معمولا ندارند
    3-اگر ویزای دانشجوییه چه کار خاصی داره برای شما انجام میده.
    4-الان 3 میلیون تومن حدود 500 پوند میشه که خیلی رقم کمیه. با این پول میخواد چه دوره ای برای شما ثبت نام کنه.

به عنوان قاعده کلی خیلی دنبال حرف این دوست و آشناها نرید چون در اکثر موارد الکی هستند.

Junior Member

بله ولی داییش نمایندگی محصولات شارپ رو داره که من نگاه کردم مجوز ویزای Tier2 رو داره
    واقعا نمی دونم چیکار کنم لطفا منو بیشتر راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

بله ولی داییش نمایندگی محصولات شارپ رو داره که من نگاه کردم مجوز ویزای Tier2 رو داره
    واقعا نمی دونم چیکار کنم لطفا منو بیشتر راهنمایی کنید
    چون شارپ مجوز Tier 2 داره پس داییش هم مجوز داره؟ به جای سردرگمی باید اطلاعات بیشتر کسب کنید که ایشون قراره چیکار کنه و این موارد رو با سایت UKBA چک کنید. خیلی موضوع پیچیده نیست. و احتمالا هم چیزی انتهاش نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    چون شارپ مجوز Tier 2 داره پس داییش هم مجوز داره؟ به جای سردرگمی باید اطلاعات بیشتر کسب کنید که ایشون قراره چیکار کنه و این موارد رو با سایت UKBA چک کنید. خیلی موضوع پیچیده نیست. و احتمالا هم چیزی انتهاش نیست.
    بله باید بیشتر از داییش اطلاعات بگیرم.در سایتی که گفتید چه چیزی رو چک کنم؟لطفا برام در صورت امکان یه کم توضیح بدید و همچنین بنظر شما داییش داره الکی میگه؟دوستم گفت که داییم رییس کل نمایندگی شارپه و داره کارا رو انجام می ده.ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

بله باید بیشتر از داییش اطلاعات بگیرم.در سایتی که گفتید چه چیزی رو چک کنم؟لطفا برام در صورت امکان یه کم توضیح بدید و همچنین بنظر شما داییش داره الکی میگه؟دوستم گفت که داییم رییس کل نمایندگی شارپه و داره کارا رو انجام می ده.ممنون میشم
    من نمیدونم الگی میگه یا چی. اطلاعات شما خیلی پراکنده و ناقصه و درنتیجه هیچ راهنمایی درستی نمیشه کرد. باید بدونیم ایشون الان دقیقا دنبال چه نوع ویزاییه و چطوری میخواد اون رو بگیره؟ اون سه میلیون بابت چیه؟ این نکات که مشخص بشه تازه میشه بهتر راهنمایی کرد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)